Speciální pedagogika


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 14.04.2013 18:25:09, Tereza, zhlédnuto: 1158x, reakcí celkem: 5Reagovat na příspěvek
Ahoj,
jak se mi tak krátí působení na gymnáziu, tak přemýšlím, co by mě dál bavilo a nadchla mě speciální pedagogika. Chtěla bych se optat, kdo studujete/studoval jste tento obor, tak jestli by jste mi nemohli nějak popsat přijímačky (z čeho jste psali testy.. popř. někde čtu, že absolvovali ústní pohovor). I jaké je pak samotné studium a na které škole studujete?
Moc děkuji za odpovědi.
Tereza

Email: terulineekseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.05.2013 21:54:57, petruš) Obor na h***. Když nemáš protekci,tak máš 0% uplatnění v krajským městě. 10% v Praze, zbytek je v řiti. Lepší je obyčejná pedegogika nebo sociální pedagogika. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.05.2013 15:36:38, Olina) Ono to opravdu není růžové, hezké že tě to nadchlo, ale petruš má pravdu. Mě je tento vystudovaný obor na UK naprd a dělám teď zástupkyni manažerky ve značkovým butiku v Praze. S vystudovaným oborem jsem nenašla uplatnění, pár bylo ale feťákům nebo cikánkům do nápravnýho zařízení jsem docházet nechtěla, stačil pohovor a ukázka z praxe...fuj...nenene reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.05.2013 11:55:22, petruš) Vidím,že máš stejný zkušenosti. Mě nechtěli v centru pro postižené,i kdybych jim byla schopná mít zadky (to mají ale dělal sestřičky nebo ošetřovatelky),tak mě stejně nevzali.V tom centru děsně šetří,ale já se jim nelíbila ani za minimální plat.Jakoby se báli,že je snad udám. Říkají se o nich věci,že asi nechtějí mít mezi sebou zodpovědnou vystudovanou holku,aby je pak nenahlásila... reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.05.2013 16:52:32, Vikina) Můžu potvrdit. Je to k smíchu,vystudovala jsem specku a pracuju ale podle mého středoškolského zaměření, škoda...:( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.05.2013 16:23:45, Jituš) Asi jsem bílá vrána. Záleží asi na štěstí. Mám vystudovanou sociální pedagogiku a i speciální pedagogiku. Musím říci, že se sociální pedagogikou jsem moc šanci na práci v oboru neměla (moc mě nikde nechtěli). Dodělala jsem si tedy speciální pedagogiku (Bc. studium) - můj sen, za kterým jsem si šla.
    Pracuji v bývalém okresním městě (cca 35 000 obyvatel), pracuji v oboru speciální pedagogika. Místo jsem našla téměř bez protekce. Respektive protekci jsem si tam udělala jen díky tomu, že jsem byla v zařízení ve druhém ročníku studia na speciální pedagogice na praxi(ale před praxí jsem v zařízení nikoho neznala). Když hledali nového pracovníka, zjistili, že bych měla mít studium hotové a tak mě vedení kontaktovalo, jestli náhodou nehledám práci. Je tedy pravda, že nemám speciální pedagogiku na UK, ale jinde (UK nemá zrovna v mém okolí dobrou pověst, a pedagogická fakulta asi tu nejhorší). Nepracuji sice přímo v denním stacionáři (to jsem nikdy ani moc nechtěla), ale v jiném státním zařízení. Jsem spokojená. Dle mého to není zcela obor k ničemu. Záleží na schopnostech člověka ale i to, jak je na tom okolí. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Speciální pedagogika nebo medicína? - Výběr vysoké školy
  2. Přijímačky 2007 ff.uk-obor pedagogika - Přijímačky, přípravné kurzy
  3. Pedagogika předškolního věku HK - Univerzita Hradec Králové
  4. UJEP - speciální pedagogika - Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem
  5. Speciální pedagogika - NMgr. Pedf UK - Přijímačky, přípravné kurzy
  6. Speciální pedagogika - Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem
  7. Navazující magisterské Speciální pedagogika Brno - Přijímačky, přípravné kurzy
  8. Bc. sociální pedagogika na nMgr. speciální pedagogika - Informace o studiu
  9. Speciální pedagogika navazující magisterské studium - Univerzita Karlova
  10. Speciální pedagogika- vychovatelství - Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.