Placení školného

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 19.06.2013 17:24:41, Kendra, zhlédnuto: 899x, reakcí celkem: 1Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, přečetla jsem si tu již plno zpráv ale pořád mi to není moc jasné.. Nebo spíš mám jinačí situaci. Chtěla bych se zeptat. Studovala jsem rok Bc v Ústí na UJEPU, poté mě tento obor přestal bavit, udělala jsem chybu, že jsem tam nastoupila, poté jsem studovala na Karlovce 2 roky, díky mojí kravině mě vyhodili :o( chci se tento rok zkusit přihlásit na VŠE, na obor Podnikové informační systémy. Jenže se chci zeptat, zda-li budu platit studium či nikoliv. Vím, že se Bc. studuje 3+1 bezplatně ale nevím zda-li tento obor který je vyučovaný na VOŠce (spadá pouze pod VŠE) se taky bude platit..a jestli nevíte kolik.. Vím, že jsem ***á a totálně si podělala celé studium, ale nyní mi došlo, (asi přišel rozum) že bez vysoký ze mě z obchodkou nebude asi nic.. Tudíž se ptám, zda-li obor který je tedy vyučovaný na Vošce s titulem Bc. budu platit také či nikoliv a kolik.. Nebakalařské programy tam stojí cca 1250kč za semestr..což by šlo kdybych to měla taky platit..ale Bc. cena tam nikde uvedena není. Moc děkuji.
Kendra
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.06.2013 20:35:00, Radek) Ahoj. Pravidlo 3+1 jsi pochopila správně.. s tím že již máš (pokud jsem to správně pochopil) 3 roky vyčerpané a začínáš znovu. Takže zřejmě budeš po prváku začínat platit, a to až do konce studia. Částky nemalé, před nějakými pěti lety mi na VŠE vyměřili cca 20 tis./semestr, teď to bude spíš víc než míň, možná najdeš někde na netu "poplatky za delší studium FIS VŠE". Státní či obecní VOŠky mají na školné horní limit ze zákona (ve výši 4 tis.nebo tak nějak), takže to bude asi i tento případ.
    Jsi teď v situaci, kdy si v podstatě můžeš vybrat rovnocenně mezi soukromými a veřejnými VŠ, ať tak či tak budeš platit. Soukromé školy si na žádné 3+1 nehrají a nic ti nepočítají, tam platíš normálně školné.
    Jestli půjde studovat jakoby tu VOŠ aniž by se to počítalo do VŠ studia a pak získat titul Bc.? To je na dotaz studijnímu oddělení FIS VŠE nebo té VOŠky. Z logiky by mi ale vyplývalo, že pokud někdo studuje bakalářský program, vztahují se na něj VŠ předpisy, a tedy jakožto studentka která se hlásíš na studijní program VŠE (byť spolupořádaný VOŠkou) bys měla být jako Bc. a tedy bys po roce platila. Ale nevím zda se konkrétně za studium tohoto programu se něco neplatí když ta VOŠka normálně funguje na školné.
    Zeptej se spíš na tom studijním, pak budeš vědět jistě, resp. budeš mít oficiální informaci.

    Přeju ti zdar. reagovat zde
    Email: radek.lexavejskacz

Podobné příspěvky:
  1. Placení školného - Informace o studiu
  2. Placení kombinovaného studia - Ostatní
  3. Placení za delší studium - Ostatní
  4. Placeni studia - Informace o studiu
  5. škola a placení - Ostatní
  6. Placení 2 VŠ škol najednou - Ostatní
  7. Placení vysokých škol - Ostatní
  8. termín přihlášky a placení - Ostatní
  9. Studium na vysokých školách v Dánsku v ANGLIČTINĚ bez školného! - Studium v zahraničí

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.