Odvolání na polac 2013


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 22.06.2013 16:58:16, DenisaV., zhlédnuto: 2461x, reakcí celkem: 29Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekZdravím, v letošním roce jsem se hlásila na Bezpečnostní management ve veřejné správě a skončila jsem na 69. místě s 244 body. Myslíte, že má cenu se odvolávat a co by mělo v odvolání být? Myslím, že můj zájem je jasný, na žádném kurzu jsem nebyla a do testů zatím nahlédnout nemůžu. Děkuju za každou radu a názor :)

Email: dvysatovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.06.2013 20:23:58, Martina2) Ahoj, vždycky má cenu to alespoň zkusit... Vždyť jen napíšeš celkem krátkej formální dopis a pošleš ho :) ale nejdřív si počkej na oficiální dopis z fakulty... uvidíš tam minimum bodů potřebný k přijetí a na základě toho se můžeš odvolat, že třeba jedna špatně odpovězená otázka nevypovídá o Tvých schopnostech - smyslem je se i obhájit... Najdi si nějaké vzory na netu a podle toho si to zpracuj. Nemělo by bejt moc dlouhý a zkus teda ještě k závěru nějak poukázat na svoje schopnosti a zápal pro věc (co pro to všechno děláš apod.) :) a třeba se v říjnu potkáme :) hodně štěstí! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2013 20:48:01, Stejsi) Ahoj, já měla jen o 8 bodů méně než ty, což znamená jen o 2 správné otázky méně. Celkem 236 bodů a jsem až na 86. místě. Myslíte, že má vůbec cenu se odvolat? reagovat zde
    Email: germanova.aseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2013 22:35:16, Majkl) Tak tomu opravdu nerozumím, tys tady napsala, že si měla 244 bodu a jsi na 69. místě. a v jiné konverzaci, na téhle stránce, psal člověk : Já skončil na 96. místě s 276 body . tak kde je chyba???? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.06.2013 00:55:29, Ondra) žeby jiná fakulta? :)) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.07.2013 14:26:56, Kláruš) já jsem skončila 34 s 260 body - stejný obor, takže myslím že ses odvolat měla :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.08.2013 18:46:06, Antique) Tak už víte někdo výsledek odvolání nebo to tam dneska ještě není? Komise měla zasedat dnes, ale nevím kdy to změní na netu. reagovat zde
    Email: filipklosseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.08.2013 13:53:44, Lenka) Mně se pouze změnil stav v pořadí místa - měla jsem tam odvolání/Nepřijat dělal zkouš. Pořadí: 86. ale teď tam je 86. - 92. místo ... netuším jestli to je konečné rozhodnutí .. Také by mě zajímalo, jestli už tam někdo má konečný výsledek. S15

    reagovat zde
    Email: malakvetinkaseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.08.2013 14:04:16, Antique) Já mám to samé. Taky se mi změnilo pořadí na 96-114 myslím, ale pořád stejná hláška o nepřijetí:(ASi budu muset počkat na dopis, ten doufám, že dojde tento týden někdy. reagovat zde
      Email: filipklosseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.08.2013 14:16:42, Lenka) Teď nevím jestli mám sledovat sis a čekat jestli se něco změní XD reagovat zde
    Email: malakvetinkaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.08.2013 14:17:00, Antique) Mám takovou obavu, že tam zase nejsem...Jestli to má někdo změněné, tak napište!!! reagovat zde
    Email: filipklosseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.08.2013 14:52:17, Stepan) Ahoj, me to zmenili, z neprijat/ odvolani na prijat po odvolani (dekan) reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.08.2013 15:01:43, Lenka) Ahoj, z kolikátého místa jsi se odvolával? Myslíš, že už to napsali všem .. u mě tam zatím žádná změna není .. začínám ztrácet naději. reagovat zde
        Email: malakvetinkaseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.08.2013 15:37:55, Antique) No tak to je v háji:(Tak to mě zas nevzali...Už fakt nevím jak to ám teda udělat..Z kolikátého místa si se teda odvolával? reagovat zde
        Email: filipklosseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.08.2013 20:09:05, Stejsi) mně vloni někdo říkal, že se to mění jen těm, kteří se dostali... takže nic:(:( reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.08.2013 20:16:41, warfous) A jste si jistý, že to tam má bejt dnes? Zatim řekl, že ho přijali jen jeden člověk. reagovat zde
      Email: exjardacentrumcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.08.2013 20:45:16, E.AK) Celkem dost jisty, dnes jsem volal na studijní, dopisy uz jsou odeslany reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.08.2013 10:25:56, Berushka) Ahojky,

          jak je to s kombinovaným studiem, už máte někdo změněný stav po odvolání? Letos to tedy vypadá bledě.
          reagovat zde
          Email: snupka131seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.08.2013 10:59:51, Antique) No zatím to vypadá jak kdyby tento rok moc lidi nebrali. Nebo ti co byli přijati tady nechodí. Hlavně by mě zajímalo z jakého místa byli lidi kdyžtak přijati ať vím jak jsem byl daleko..Už máte dopisy? reagovat zde
    Email: filipklosseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.08.2013 12:05:49, Berushka) Já dopis ještě nemám S15 reagovat zde
      Email: snupka131seznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.08.2013 12:17:22, Antique) Tak já dopis nemám ani dnes, co vy? reagovat zde
        Email: filipklosseznamcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.08.2013 17:45:07, E.AK) mně přišel dnes reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.08.2013 18:24:33, Berushka) Já jsem dnes nebyla doma, nicméně mám nějaký doporučený dopis na poště, takže předpokládám, že je to ono. reagovat zde
            Email: snupka131seznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.08.2013 16:12:54, stejsi) já ho taky pořád nemám. Navíc nahoře někdo psal, že se mu to změnilo z "nepřijat/ odvolání" na \'\'přijat po odvolání"... já tam ale mám "odvolání/ nepřijat dělal zkoušku"... co tam máte vy?S06 reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.08.2013 19:31:51, E.AK) tož, nechci brát naději, ale rozhodovalo se o tom v pondělí, pokud by tě přijali, už by se ti to změnilo reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Odvolání - Politologie - Univerzita Palackého v Olomouci
  2. Bodová hranice na PEF - odvolání - Česká zemědělská univerzita v Praze
  3. Odvolání na nepřijetí - Policejní akademie České republiky
  4. Nepříjetí odvolání - Ostatní
  5. odvolání - Česká zemědělská univerzita v Praze
  6. Odvolání na PEF ČZU - Ostatní
  7. Odvolání - Policejní akademie České republiky
  8. FIM UHK odvolání - Univerzita Hradec Králové
  9. Na veterinu na odvolání - Veterinární a farmaceutická univerzita Brno
  10. Odvolání - výsledky - Mendelova univerzita v Brně

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.