...


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 17.08.2005 20:01:44, Karla, zhlédnuto: 170x, reakcí celkem: 8Reagovat na příspěvek
Ahoj, možná lehce primitvní dotaz, ale kde se v ČR dají studovat práva dálkově? MOC Vám všem děkuji. :D Pls o odpovědi sem.

Email: krepsovacentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.08.2005 20:14:21, Tlapka) "Dalkove" se da studovat na PF UK, tam staci chodit na zkousky :) Oficialne ale nikde, mozna nejaky ty bakalarsky programy. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.08.2005 20:32:40, Karla) Ahoj, díky za odpověď. Ale je velice obecná a patrně i ne moc seriózní :) Všímám si uvozovek nad slovem dálkově, a pak ta oficialita... Jedná se o to, že jistý člověk četl článek v MF Dnes o úspěšné absolventce dálkového studia práv, ale nepostřehl, kde je vystudovala. Takže to oficiálně jde. Prosím, ví někdo víc? Díky.:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.08.2005 21:21:34, Tlapka)
    Mila Karlo, nelze nez ti doporucit, aby sis trhla nohou. Ver mi, moje odpoved je seriozni. Jednak jsem se tam hlasila a jednak tam mam par pratel, takze rozhodne vim, o cem mluvim.

    Je videt, ze jsi nepochopila muj prispevek, takze pomalu a jeste jednou: Slovo "dalkove" melo znamenat to, ze ac je studium prezencni, tak kvuli minimalnim pozadavkum na dochazku nemusis chodit do skoly temer vubec a diky teto casove nenarocnosti se velmi priblizuje studiu distancnimu. "Oficialne" potom znamenalo to, ze distancni forma programu Pravo a pravni veda proste neexistuje. Jak uz jsem psala, dela se kombinovany a mozna i distancni bakalar v ramci Pravni specializace.

    Ten petilety magistersky obor nejde studovat dalkove, i kdyby ses na hlavu stavela. Kdyz mi neveris, tak si to over treba tady na vejsce v sekci Studijni programy a nedelej ze me blbce jen proto, ze "jisty clovek neco cetl o nejake absolventce nejake pravnicke fakulty". Ona to totiz mohla byt vyjimka na zadost studenta ze zdravotnich nebo socialnich duvodu, anebo se jednalo o Pravni specializace, ale kdyz reknes, ze "mas prava", zni to lepe, vis? :)



    Tak hezky den a nezlob :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.08.2005 20:04:31, Ája) Dálkově se dají studovat různé právní specializace - bakalářské obory na Masarykově univerzitě v Brně. Ale ty asi myslíš právo "jako takové" ... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.08.2005 12:13:50, Karla) Milá Tlapko, co Ti na to říci? Dík za vyčerpávající odpověď. Pokud Tě tento můj dotaz nějak iritoval(či má následná reakce na Tvůj příspěvěk), nebyl důvod na něj odpovídat, takže rady typu "trhni si nohou" si opravdu nech pro někoho jiného. Nicméně nejsme zde proto, abychom řešeili mezilidské vztahy. Když chceš něco říci, tak stačí najít vhodná slova, čeština je květnatý jazyk, takže by nemělo docházet ke spekulativnímu pochopení konkrétně a věcně vyjádřeného názoru/faktu. I tak Ti moc děkuji a měj se moc fajn. S10 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.02.2006 12:53:17, Miky) Existují 3 cesty... Soukromá VŠ 30tis na semestr

    Studium na Slovenské VŠ v rámci ČR

    specializovaná škola pro důstojníky a členy BIS

    všechny nabízejí regulérní magisterské práva reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.09.2006 23:00:17, joooo) Miky - co to tu meleš o - specializovana skola pro dustojniky a cleny BIS ??? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.09.2006 11:09:31, Lenka) Milá Karlo, Tlapka ti to opravdu vysvětlila pěkně, já bych byla asi o něco ještě ostřejší, ale co se týká dálkového studia práva, tak vím, že něco nabízely na MU v rámci celoživotního vzdělávání, a asi 40tisíc za rok, ale podrobnosti si už nepamatuji. Dívala jsem se do nabídky, ale už to tam nemají.Vím, že to bylo právo ale jestli prezeční nebo dálkové nevím a přesné zaměření taky nevím. A něco bylo i v Olomouci. No chceto abys v listopadu si to pořádně ty jejich nabídky prohlédla, takže přeji chutě do toho ( a 1/2 je hotovo:-) reagovat zde

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.