Recenze


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 24.06.2013 15:52:29, Lenka, zhlédnuto: 3102x, reakcí celkem: 8Reagovat na příspěvek
Ahoj/Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenosti s touto vysokou školou, protože mám zájem na ní dálkově studovat bakalářský obor - Finanční řízení. Zajímá mě především kvalita výuky, postoj a přístup kantorů ke studentům, apod. - především negativa na školu.
Předem moc děkuji za odpověď. L.

Email: reslerova.lgmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.08.2013 20:06:58, jitka) Ahoj
    Také uvažuji o této škole, podařilo se Ti získat nějaké informace? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.11.2013 04:13:57, Petra) Ahoj, mám srovnání s MU ESF, tam jsem se zapotila s makrem a mikrm, nakonec jsem ukončila a šla na SVŠE, je levnější než NC, tak proto. No, v mikru a makru toho děláme asi pětinu toho co na MU a jen ty jednodušší věci. Ta škola mi zatím přijde triviální.
      Učitelé nic moc, za těch pár šupek nečekej zázrak.
      Jméno školy taky žádná sláva, prestižní škola to není, ale lepší než skončit se střední, když mě z MU vykopli, i když tady ty lidi, to jsou fakt vemena, trochu se mi dělá mdlo, když si uvědomím, co za exoty tu asi dostává pravidelně tituly. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.08.2013 22:34:00, Inkvizitor) Lucidní zaměstnavatelé se ti vysmějí. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.12.2013 16:35:32, Karlíto) Ahoj, přikládám pár referencí na SVŠE, které dostaly od studentů Svše nejvíce liků, tak snad to někomu pomůže.

    Škola nabírá spoustu ***ů=bere kohokoliv, kteří na vš nemejí vůbec co pohledávat, přičemž snižuje snad i ty nejvíce minimální standardy úrovně testů, aby to nemusela vše vyházet."pay and go" systém funguje opravdu na jedna. A ano, výsledek je i to, že já NEMUZU ABSOLUTNE najít práci. Už celej rok!! Nedoporučuju, hodně mizerná ekonomka, s kterýma se ted doslova roztrhl pytel! Lidi, nebudte tak pitomí jako jsem byla já a radši si nechte peníze ve strožoku! Když už studovat takhle ***ou školu, tak jedině informační technologie, tam se uchytíte s kteroukoliv školou.

    SVŠE je česká soukromá škola. Z toho česká vyplývá vše důležité. Byla jsem 2 roky na ekonomicko správní fak. na MU. Tam pro mě byly nejtěžší předměty mikro a makro. Ty jsem prostě nedala a vyhodili mě. No a na SVŠE ty samý předměty, ale látky je tak jedně šestina a děláme hlavně ty lehké věci. Tak si tak říkám, že už asi chápu, proč jsou studenti veřejných škol vůči českým soukromým školám tak nevraživí . Plusy: na titul se tu nenadřete 2) Znojmo je pěkné město, NC v Brně je dražší, tedy na SVŠE relativně nízká cena školného ...Mínusy: 1) jedná se o českou soukromou školu na světelné roky kvalitou vzdálené těm v západní Evropě 2) tituly se tu rozdávaj jak na běžícím páse 3) SVŠE je ČESKÁ soukromá škola, tedy v očích odborné i laické veřejnosti, rektorů vysokých škol, institucí hodnotících kvalitu a úroven vzdělání na VŠ pouhá továrna na tituly. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.03.2019 12:39:22, Michal) Neřešil jste náhodou někdo prodej bytu ve Znojmě? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.03.2019 16:16:36, Daniel) Já jsem ve Znojmě prodával byt, co vás přesně zajímá? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.03.2019 12:56:33, Michal) Zajímalo by mne, zda jste ho prodával s realitní kanceláří nebo bez, a jak dlouho to zhruba trvalo, co přesně pro prodej budu muset udělat? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.03.2019 18:02:05, Daniel) Prodával jsem s realitní kanceláří https://www.coloseumreality.cz/, zavolal jsem tam a domluvil jsem si schůzku s makléřem, který přijel a nemovitost si nafotil, pak už to šlo opravdu rychle. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Recenze VŠEM - Ostatní
  2. Upřímná recenze na VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
  3. Recenze - Vysoká škola aplikované psychologie, s.r.o.
  4. VŠEM - recenze - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
  5. recenze ujak - Univerzita Jana Amose Komenského, s.r.o.
  6. Recenze - Ostatní
  7. VŠEM recenze - Informace o studiu
  8. Recenze VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.