VŠEM nebo VŠFS?


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 01.07.2013 22:33:43, Anet, zhlédnuto: 2645x, reakcí celkem: 34Reagovat na příspěvek
Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti se studiem MBA na těchto školách. Jsem momentálně na Univerzitě Hradec Králové a ráda bych přestoupila na soukromou školu na kombinované studium se zaměřením na marketing. Vzhledem k tomu, že jsem byla na jeden semestr erasmus student, tak bych vyžadovala trošku západnější styl výuky, protože se to s českým stylem výuky nedá absolutně srovnat. Momentálně mi je sympatičtější spís VŠEM, ale pokud mě někdo chce vyvést z omylu, tak prosím do toho :)

Email: aneta.cermanovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.10.2015 18:52:50, Komislav) Všichni jste kominíci, nuly, uvědomte si to. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.10.2015 15:16:57, ****) Nerozumím, co se snažíš doplňovat, ale budiž... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.10.2015 10:54:19, ZKA) Jenom doplňující poznámka - oni ti matematici na popisovaných pozicích rozhodně nebudou chudí a budou brát naprosto zaslouženě vysoký plat a jezdit v Porsche................ reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.10.2015 00:01:44, ****) "Někdo z MFF počítá Ludolfovo číslo a někdo z VŠEM vydělává a jezdí v Porsche."
    Moc dobře jsi to vystihl! Přesně tohle je majoritní náplní práce matematiků v dnešní době. Druhou část věty snad ani komentovat nebudu. Možná tě to překvapí, ale matematici ve finančních institucích (řízení rizik, pojistná matematika...) patří do vysoko příjmové skupiny. Jiná část matematiků se zase třeba orientuje na analýzu dat, data mining a inteligentní systémy, tedy pozice dnes ceněné zlatem. Kdo by ale naopak chtěl žvanivého pseudomanagera bez hard skills? Zvlášť když je s nimi trh doslova přesycen, čímž se otevírá možnost větší selekce a tedy i preferování absolventů kvalitnějších škol a oborů. Zklamu tě, ale jestli nějaký manažerský obor reálně zvyšuje šanci spadat do kategorie „řidičů Porsche“, tak to budou asi spíše absolventi třeba CEMS na VŠE. Takže chudým matematikům zdar… :D
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.10.2015 23:40:47, lukla) Je málo obraběčů z ČVUT first class nejvíc nejlepší a ostatní je lehké... Každému jde něco jiného. Někdo z MFF počítá Ludolfovo číslo a někdo z VŠEM vydělává a jezdí v Porsche. Je to o člověku... Je to boj...Chceš být vědec nebo v byznysu? Ideál obojího u nás moc není. reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. VŠEM versus VŠE - Ostatní
  2. VŠFS vs VŠEM - Ostatní
  3. Prezenční nebo kombinované studium na VŠEM a MBA pro absolventy? - Informace o studiu
  4. Upřímná recenze na VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
  5. MUP nebo VŠFS???? - Výběr vysoké školy
  6. Zkušenosti na VŠEM- ANEB PROČ JSEM SI VYBRALA TUHLE ŠKOLU - Ostatní
  7. VŠFS nebo VŠO?? - Vysoká škola finanční a správní, a.s.
  8. VšFS - Marketingová komunikace - kombinovaná forma - Vysoká škola finanční a správní, a.s.
  9. Studium na VŠEM - rozhodně nedoporučuji !!!!!! - Ostatní
  10. Máte zkušenosti s VŠEM či BIVŠ?Prosím písněte sem. - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 16.04.2024 23:05:58.