ČVUT


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 03.07.2013 18:39:25, Lanýý, zhlédnuto: 5444x, reakcí celkem: 4Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj,
zajímalo by mě, zda jedete někdo na ČVUT seznamovák, popřípadě, zda tam jede samy nebo s partou,hm?

Dík :)


Email: peta.lanska2seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.12.2013 16:23:21, Karlíto) Tady několik referencí na FS ČVUT, které dostaly od studentů FS nejvíce liků, tak snad to někomu pomůže.

    Oproti fakultě architekury má fakulta stavební nesrovnatelně lepší uplatnění. Fakulta stavební se nalézá pod naší nejlepší českou vysokou technickou školou, kterou je ČVUT. Pokud si po studiu zlepšíte svou jazykovou výbavu, otevře se vám celý svět dokořán. Hlavně náš nejbližší a největší souded. Studium je časově náročné, ale za pár hodin tam ty kvanta informací nenarvete, že jo.:) Fakulta je lehčí než FJFI, kde jsem byla původně. Na fakultě jsou více i méně náročné obory. Úmrtnosti se nebojte, dost lidí jsem tu v životě neviděla(z mého kroužku), i když jsou ke studiu zapsáni, tak jen kvůli daním-ti pak zvyšují i naší fakultě úmrtnost. Stejně jako na FJFI, kde dobrá třetina zapsaných není nikdy fyzicky přítomna. Aneb na technické školy berou bez přijímaček, a proto si to sem hodí i ten, kdo studovat vlastně nechce. (proto ta velmi vysoká úmrtnost-na FJFI některé obory dokončilo jen cca 15 %, ale třetina z původního počtu tam nikdy ani nebyla)

    super škola s dobrým uplatněním

    Myslím, že tato škola poskytuje dobré vzdělání v oboru, mezi vyučujícími jsou i kapacity ve svém oboru, hodně ale záleží na tom jak se kdo snaží. Pokud vám stačí projít a nezáleží vám na známkách tak se to dá, ale některé předměty jsou pro mě dost obtížné, hlavně pokud chci lepší známku.

    Studium je hlavně časově náročné, ale hospody se stíhat dají ;)

    Se zázemím jsem spokojená a ceny mě nijak extra netrápí, skripta lze většinou nalézt na internetu.

    Kvalitní stavební škola, poskytující všechny potřebné informace k inženýrské praxi. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.12.2013 16:24:33, Karlíto) Tady několik referencí na FIS ČVUT, které dostaly od studentů FIS nejvíce liků, tak snad to někomu pomůže.

    Fantastická fakulta! Nejlepší fakulta ČVUT, o kterou začíná být ohromný zájem! Stále a stále lepší uchazeči (test z matiky potřebný pro přijetí za chvíli na 60 percentilu! za rok třeba už na 70!!) ČVUT je instituce, která má ve světě úplně nejlepší jméno ž českých vysokých škol(obrovský zájem o absolventy), až za ní končí UK i VŠE. Studenti odcházejí vydělávat neskutečně velké balíky peněz do Německa! Neživoří jako studenti medicíny! :D IT není o nic mín prestižní záležitost než ekonomie, právo či medicína. I tady se už dělají žebříčky škol a Fit ČVUT určitě za chvíli předstihne i matfyz, nemá sice takové vědecké zázemí, ale je o něj sílící zájem-a zcela oprávněně!! Prestižní fakulta v rámci IT! Jistota (100 %) uplatnění a nejvyšších výdělků mezi všemi obory!

    FIT ČVUT stejně jako třeba FI MU roste na oblibě a na prestiži. Studuju velice těžký obor web a multimédia (zní to skvěle, ale je to fuška), který má báječné uplatnění. Všichni absolventi Fitu seženou velice snadno práci, není potřeba ani praxe, nástupní plat hned po dokončení školy přes 30 tisíc, všichni dělají v oboru-opravdu je to tak. Studujte a učte se to, čím se budete živit, ne věci k hovnu jen pro titul. FIT je báječný, mnohem lepší než FEL, kde se musíte učit i kopu nesmyslů, který s IT ani nijak nesouvisej. Tady máte od druháku větší volnost, báječná škola, studují ji i právníci z UK a ekonomové z VŠE-ti přece vědí, co se vyplatí, no ne? :) Tak neváhejte! Humanitní věci nemají uplatnění, dnes to studuje každý retard na soukromce. Na tohle si jen tak někdo netroufne-vaše výhoda! a Poptávka na trhu práce je větší než nabídka!! Humanitní obory mají uplatnění, ale už vám neřeknou, že v KFC (mám kamarádky na FHS, FSV, takže vím svoje).

    Nově vzniklá fakulta, jsem s ní naprosto spokojen. Mnoho lidí z STM na FELu.

    Moderní nová fakulta CVUT, která má dobré uplatnění. Jen obtížnost magisterského studia je na vyžší úrovni oproti bakalářskému studiu, což bylo nemilé zjištění.
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.12.2013 16:26:09, Karlíto) Tady několik referencí na FStrojní ČVUT, které dostaly od studentů FS nejvíce liků, tak snad to někomu pomůže.

    Snad neskončím jako ty lidi, který to tu nezvládli, přešli na ČZU TF a ještě rok od tý doby měli na FB, že choděj pořád na ČVUT. To je jak lidi z VŠE, který museli přestoupit na ČZU PEF, a pak ještě deset let tvrděj, že přešli dobrovolně kvůli černochům na škole.(který tam jsou vidět tak max jednou do roka, když jich zrovna pár přijede v rámci výměn. pobytu) Na hnojárnu se z nás nikomu nechce, ČVUT je ČVUT. :P Tak snad si nebudu muset psát Technická fakulta ČZU za chvíli i já. Musím se prostě svědomitě připravovat, pak to musím všechno dát!:)) Ale ono i ta ČZU je furt asi lepší volba než bejt na nějaký soukromý, kde je to jak pro makaky a vezmou každýho. Ale prostě ta pověst :D Aneb kdo chce mít alespon nějakou školu, jde na ČZU.:D ČZU trpí svojí velikostí, jako největší univerzita v ČR má fakulty dost rozdílných náročností, bych řekl.

    Okecat se to nedá - a to mi vyhovuje. První dva roky rozhodují, pak už je to jenom o tom vydržet.

    Vynikající! Hlavně UMI (Ústav materiálového inženýrství)

    Zkoušim studium na druhy pokus, zatim to jde o hodně lepe

    Chce to se učit pravidelně, ikdyž je to dost těžké.

    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.12.2013 16:28:01, Karlíto) Tady několik referencí na FBMI ČVUT, které dostaly od studentů FBMI nejvíce liků, tak snad to někomu pomůže.

    Skola je uplne super, ale docela k nicemu, najít práci s tímto oborem je skoro nemozne

    Tuto školu/fakultu řadím mezi středně lehké, pro mě spíš lehčí a to hlavně díky přístupu vyučujících během semestru (všichni jsou hodní, někdy až příliš). Vybavení je dobré, jen by bylo ještě lepší, kdyby také fungovalo (na to, že je ot technická fakulta). Kdo má radši praxi než šprtání, určitě zde budu spokojen. Učitelský sbor je většinou složený z mladších lidí a s nikým zde není potíž se domluvit. Je to celkem rodinná a malá fakulta.

    Celkem nová fakulta otevírající stále nové obory. Takřka rodinné zázemí, kde nejste jen číslo.

    Největší výhodou je, že fakulta není velká. Je zde spousta akcí pro studenty. U většinou vyučujících není problém s domluvou (s vyjímkou pár lidí ze 7. patra). Vedení je vstřícné a jako jedna z mála fakult má ochotné studijní referentky (teda aspoň u techniků)

    reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Studium na ČVUT FIT - náročnost - Výběr vysoké školy
  2. FIS VŠE x FEL ČVUT x UHK - Výběr vysoké školy
  3. ČVUT nebo VŠE - Výběr vysoké školy
  4. ČVUT - gymnázium versus průmyslovka - České vysoké učení technické v Praze
  5. Matika na FEL CVUT - České vysoké učení technické v Praze
  6. Studium na ČVUT FA vs ČVUT FSv - České vysoké učení technické v Praze
  7. Uplatnění absolventů TF ČZU x FS ČVUT - Výběr vysoké školy
  8. ČVUT - FD (programování?) - Výběr vysoké školy
  9. cvut - Ostatní
  10. CVUT/VSCHT/VSE/CZU - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.