Čzu go


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 11.07.2013 12:03:51, Lena, zhlédnuto: 1136x, reakcí celkem: 21Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojky, chci se zeptat, byl někdo na seznamovacím kurzu od čzu? Stojí to za to? Děkuji
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.07.2013 19:40:24, tomas) Podle bráchy rozhodně.. Byl tam loni, a historky co vyprávěl byly fakt pecka:-) Letos nastupuju na pefku, už jsem přihlášenej. reagovat zde
    Email: tomas.pavelkagmailcom
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.07.2013 20:49:48, Lena) A který ten termín jedete? :) a jaký obor? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.07.2016 22:20:58, Ivan) Mohu jen doporučit,
    hodně zážitků a kamarádů na celé studium.
    Jinak se připrav, že se hodně pije alkohol a párty jsou neskutečný :D reagovat zde
    Email: ivan.cincibuscentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.07.2016 12:26:44, Alenka) Ahoj jedete tam někdo z fappz ? (speciální chovy) :) reagovat zde
    Email: gingerlol95gmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.04.2018 14:59:57, Jindra) Si piš, že to za to stojí. Ovšem záleží na partě. Já si nemohu stěžovat. Chlastali jsme fest a souložili parádně. Pěkné macaté holky a kluci prej byli také "velcí" v oněch partiích.
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.08.2018 15:36:23, Saša - Rocco) Nastupu ju taky a na tohle se fakt těšim. Honím denně, užívám speciální mast na vzrůst a tvrdost , tak snad neudělám ostudu. S chlastem jsem taky kamarád, je to vlastně můj jediný, opravdový přítel. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.09.2018 14:41:02, Apache - Dan N.) Čus, taky jsem na tom loni byl. A super. Ty vole, jako jsem zvyklej chlastat, moje specializace je panákový sprint nebo vytrvalostní pivo prokladané panáky. Ale tohle byl fakt záhul a stěží jsem držel krok, abych neudělal rodnému kraji ostudu. Není snadné udržet si nálepku alkoholika. Ze začátku jsem házel šavle, hmm, pražáci jsou fakt dobří, ale my ze severu nejsme žádný sr.ačky, tak jsem se do toho opřel, držel krok a přitvrdil. Dost lidí odpadlo. šavlili jak šakali, padali do lihového komatu apod. Neřikám, že mi nic nebylo, bylo, byl jsem zralej na záchytku a na Nešpora. Já se soustředil jen na chlast, v tom jsem, dovoluji si tvrdit, velmi dobrý. Jiní se soustředili na zmiňované souložení. Nevím, ale prý to bylo také paráda. Leccos jsem zahlédl kalným zrakem opilcovým, tak snad opravdu dobrý. Na konci akce jsem opravdu mlel z posledního, ale dal jsem to. smekám kloubouk hlavně před kolegy- alkoholiky zejména z hlavního města a kraje kolem Plzně. Ovšem dobrou formu jsem si udržel i během studia. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.09.2018 14:33:40, vágus) Hele, a do jakýho ročníku chodíš ? Druhák ? Na pefku nebo jinam ? Vyzývám tě na panákový souboj. Má stručná vizitka. Dělám 2. ročník na TF. Ožralej jsem 4x týdně, vždy na sračky. Zvol si klidně hospodu v areálu, i kořalku, můžeš i míchat, já budu chlastat vždy co ty. Doufám, že aspoň 20 kol vydržíš. Prohrál ten, kterej to vzdá, kterej upadne do lihového komatu. kterej se vyblije a nebude moci pokračovat. Rád bych to uskutečnil někdy do konce října. Poladím ještě trochu olympijskou formu a uvidíme, jaký machři jsou na severu čech. apropo kořku jedině od 40% vejš ať tam nejsme 2 dny a nenecháme tam majlant. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.09.2018 15:22:08, a tohle) A tohle my platíme z daní...
          kéž by se už studium platilo, třeba semestr 50 tisíc

          toto je prostě...., nic víc reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.09.2018 09:06:40, fuckan) Ahoj figurko, ty seznamovací kursy si studenti samozřejmě sami platí. No a jejich výše popisované pařby, panákové souboje apod. jim taky nikdo neplatí. Takže tvoje hemzy jsou úplně mimo. Rád na ty časy vzpomínám, taky jsem fest chlastali (za svoje), se souložením to již bylo slabší. Ale byly jsme dobrá squadra azzura. reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.09.2018 09:19:28, a tohle) Pokud vím, tak ČZU je veřejná škola, takže náklady na tuto školu nese stát, ty figurko. A nejsou zrovna malé. Najdi si to. Takže ty "studenty" 4 krát týdně ožralé vždy na sračky (viz výše) podporuje při jejich "studiu" každý, kdo platí daně.
              Studium bezplatné, studenti neplatí zdravotní, sleva na dani pro ně, sleva na dani pro rodiče, dnes dokonce 75 procent sleva na dopravu, vůbec nevím proč atd......asi aby mohli být ožralí 6 krát týdně.
              Fakt doufám, že někdo najde tu odvahu studium zpoplatnit.
              Takovu stranu pak budu volit.

              reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.09.2018 12:11:49, semenno) To sice jo, ale když jim to nepůjde, nesložej zkoušky, tak je vylejou. ale to s jejich chlastáním ve volném čase nemá nic společného. Znal jsem několik spolužáků, co chlastali tzv. první ligu a prospěch měli výborný. A naopak abstinent, který na tom prostě nemá a u zkoušek není úspěšný, je vyhozen taktéž. Takže opět chlast s tím nemá nic společného. I když uznávám, že ten, kdo má se studiem těžkosti by měl zvolit jinou náplň volného času než putyku. Myslím ale, že studium zpoplatněné i na veř. školách (studenti co opakují nebo tak). Vaše úprava by omezila přístup ke studiu nadaným studentům z chudých, poctivých rodin. Nemůže být každý rozmazlený spratek, jehož rodiče jsou boháči, podnikatelé-podvodníci, zloději. reagovat zde
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.09.2018 13:56:31, Valda) Čau přátelé, alkoholici, kamarádi, ožralové. Držím vám palce. Studium bez občasného ožírání je jak velbloud bez hrbů. Musíte nalézt ten správný poměr alkoholu a studia, aby jedno nebo druhé netrpělo. Já to tak praktikoval a všechno bylo v pořádku. Samozřejmě, občas nějaká ta šavlička byla, pády na zem, vykřikování lechtivých hesel a tak. Ale to k studentskému životu patří. Vzpomínám na kamráda, jenž "posnídal" na JIHu sekanou, chleba, asi 5 piv a 4 vodky. A při plaveckém výcviku na bazénu to hezky do bazénu vyšavlil.... na to do smrti nezapomenete. reagovat zde
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.09.2018 15:55:57, a tohle) Nevím, ale na normální trochu i více obtížné škole (ČVUT, medicina apod.) asi opravdu nejde "4x týdně, vždy na sračky", to asi tak na tý mechárně tak jde
                  Nadaní studenti z chudých poctivých rodin si mohou vzít půjčku, jako tomu je jinde po světě. Pak třeba nebude nutné mrhat miliardama na ožraly, kteří potřebují mít status studenta a platí jim to ostatní a ještě jsou tak pitomí, že o tom veřejně píšou. Fakt moje daně věnuju raději na jiné věci....
                  Mj. je zajímavé, že tyhle ožralecký příhody zásadně vetilujou lidi z hnoj.. ( pardon zemědělky), odjinud ne, něco to o tý škole vypovídá.
                  reagovat zde
                  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.09.2018 16:00:11, Don Perverso) Milej pane, to chce klid, však je to jejich volba, jejich zdraví, jejich játra, jejich prochlastaný prachy jejich přístup ke studiu. Chlastaj někteří studenti ze všech universit, stejně tak jako jsou studenti - abstinenti a většina mladých lidí má občasný chlast pod kontrolou a jen čas od času "vyčistí hlavu lihem". Jinak Vám držím palce při Vašem proti alkoholním tažení, máte pravdu, nemá to cenu to chlastání, to je neoddiskutovatelné, nepřináší to žádné klady jen zápory. reagovat zde
                    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.09.2018 13:51:23, vágus) Vážení přátelé, alkoholici, příležitostní konzumenti a militantní abstinenti! Dan mou výzvu přijal a minulou sobotu došlo na panákový souboj. Zvolili jsme zápas na neutrální půdě, tedy restauraci Budvarka na P6. Spolu s námi byla přítomna nezávislá jury - 2 mí a 2 jeho dobří kamarádi z mokré čtvrti. Cítil jsem se v optimální pohodě a formě, dobře potrénováno, odpočinutý, najedený mastnějším jidlem, hydratovaný, zdráv a žaludek klidný. Stejně se jevil soupeř, obavy vzbudovala jen jeho velmi statná postava a brunátná tvář. Po uvítacích frázích jsme začali. Měli jsme rezervován tichý kout, abychom nebyli rušeni případnými opilci. Obsluha byla poučena a přidělili nám člověka jen pro nás. Bylo dohodnuto, že mezi panáky můžeme libovolně popíjet 11 stupňové pivo dle potřeby, abychom spláchli pachuť nebo hrozící šavli a tak. Soupeř začal tvrdě a rychle panáky čisté vodky v rychlém sledu, až jsem myslel, že to bude ostuda a vzdám to hned na začátku. Krkal jsem jak poblijón, zapíjel pivem a Dan se jen usmíval a lil do sebe vodky jako vodu. Zřejmě mi chtěl zničit bleskovým útokem a rychle tak souboj ukončit. Vzdychal jsem jak stará běhna, dejchal jako pes, žádal otevřít okno a vytvořit průvan. To jsem fakt nečekal. 10 vodek během půl hodiny, je fakt moc dobrej, kanec z Mostu ! Nedal jsem se. V následujím období, když se mu nevydařil bleskový útok, přešel na fázi 2 - zvolil tequilu silver, s jasným cílem, vyřadit mi pomocí vyšavlení, proto ta kombinace. ale už volnější tempo - 6 panáků za 40 minut, nebylo mi dobře, jak vidíte, byl jsem stále v defenzivě. Ale zatím jsem se držel. Porota ucucávala pivo a sem tam vzala vzorek z panáků, zda tam třeba místo vodky nemáme vodu nebo tak. Ale i Dan si již objednal pár piv na zapíjení panáků a rozepnul si košili. Chybné bylo, že jsem souhlasil s tím, že on vybírá druh a rychlost panáků, tím reguloval směřování a spád soutěže podle svých potřeb. Ale nedá se nic dělat. Další vývoj - to jsem myslel, že je to moje poslední hodinka. Opět objednal vodky v rychlém sledu - 5 jsme jich vypili za asi 40 min. - už jsem byl dost na sračky. Krkal jsem jak dobytek, padal ze židle, polykal šavle na krajíčku, fakt na hraně porážky. Dan to evidentně vysledoval a hodlal souboj ukončit jediným, mocným úderem na závěr. Objednal proto jakousi smradlavou slivovici - hnus - dali jsme 3 panáky a i na Danovi bylo vidět, že mu není dobře, že hraje vabank, že do finálního útoku vrhl všechen zbytek svých sil a všechny rezervy. No pak jsem měl krizi, totálně na sračky, vyblil jsem se pod stůl, ale po povzbuzení kamarádů jsem prohlásil, že mohu pokračovat. s tím soupeř evidentně nepočítal, chválil den před večerem, a s těžkým srdcem objednal další slivovici - a teď to přišlo, taky se zeblil jako dobytek, válel se po zemi, byl odnesen na WC, kde se prý zeblil ještě dvakrát. Byl omyt a v hrozném stavu přisunut zpět ke stolu, kde blekotal, že pokračuje, ale neměl se k objednání další kořalky. I když jsem měl co dělat sám se sebou, provokoval jsem ho ať objedná nebo ať to vzdá. Nevzdal, vyškrábl poslední síly a dal přinést 2 panáky vodky - zase. Hodili jsme je do sebe a bylo vidět, že jsme oba na konci svých sil, tak to bylo vyrovnané. Další vodka a já bliju jako prase a znovu a znovu, mezi šavlemi vykřikuji, že to vzdávám. Porota to uzavřela jako jeho vítězství a v ten moment se taky složil a válel se na zemi ve "vlastní šťávě". Byla to velká akce, hodná zaznamenání pro příští generace. Trochu statistiky: Každý měl 23 panáků (vodka, tequila, slivovice), k tomu na zapíjení dohromady 3 piva. soutěž začala v 15,25 a ukončena oficiálně ve 20.40. Afterparty se konala bez účasti nás - hlavních protagonistů - nás uložili na lavičky veku vydejchat, vyšavlit, čerstvý vzduch, teplo bylo, nezmrzli jsme, černá káva nás jakžtakž srovnaly a byly jsme odvedeni do postele. Celou neděli a pondělí jsem nestál za nic. reagovat zde
                      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.09.2018 10:14:30, barbar onan) Dobře vy, vidím, že sem zapadnu mezi vás. Letos jsem začal na TF a jsem stejná krevní skupina. Chachá, zjistim si vás a nejeden kališek do sebe zvrhneme. Těším se. A jak dokážete skloubit chlast se studiem ? Na začátku se to jeví jako náročné, ale uvidíme, až si to nějak sedne. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.02.2019 10:19:37, zápach z úst) Nazdar, hoši. Ještě na TF studujete nebo vás už vylili ? Pokud byste tam ještě přežívali, já se chci s vámi setkat. Kde vás najdu, v který putyce nejčastěji přebýváte ? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.06.2019 13:22:48, pajda Švec) S lítostí vám musím oznámit, že Dana ve třeťáku vylili, odkládal to furt, sunul před sebou, dál to už nešlo. Ten druhej, Ondra "The vágus" tam ještě jaktakž přežívá, hraje na to, že je asociál a že tito zjevové musí být protěžovaný, jak velí dnešní doba. ale už to není, co to bejvalo. Doba je zlá. Lidi jsou divní, nikdo nechlastá, každej je hrozně přechytřelej, vážnej, důležitej. Žádná radost na tom světě. Joj, dříve jsme zachlastali na zahrádce u Bendy, slunce svítilo, promile stoupalo, hezké holky kolem, některé jsme vomakávaly a někdy se pokusili o erotiku. Prostě pohoda a klid. To už dnes nenajdete. ale abych nekončil tam negativně, tak pěvně věřím, že nová generace normálních lidí přijde a vše zas bude dobrý. Hele, já se taky snažím, jo studuju tak nějak průměrně, cestou nejmenšího odporu, ale zároveň užívám nejkrásnější části života. alkoholické nápoje aplikuji poměrně často a ve větší míře ,svět je pak (na čas - po dobu intoxikace) krásnější. Lidi, měj te se a smějte se (a občas i chlastejte). reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.06.2019 13:34:42, cože?) Z hnojárny někoho vylili? To snad neni ani možný.... reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.08.2019 12:00:40, Saša) Byste se divili, kolik jich vylejvaj a jak chytrejch. Co naplt, velmi náročné studium, vydrží jen ti nejlepší z nejlepších. reagovat zde

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.