Zde je prostor pro Vaši reklamu.
Kontaktujte nás.
Navigace.
Kategorie.
Vysoké školy.
Reklama.
Doporučujeme: Vysoká škola managementu a psychologie NEWTON College – 3 roky po sobě nejlépe hodnocená soukromá VŠ v ČR.
Přidej se k nám.
Anketa.
Podle čeho vybíráš zejména vejšku?

Obtížnosti (15%)
 
Prestiže (12%)
 
Vyučovaného oboru (50%)
 
Ceny (10%)
 
Blízko domova (11%)
 

Celkový počet odpovědí: 2005.
Napiš nám.
Upozorni nás na chybu,
navrhni doplnění.
1 + 6 = 
Zpětné odkazy.
Reklama.

Zkušenost s arogantním chováním vedoucí rektorátu na VŠEM


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 26.08.2013 13:05:50, MichalBa, shlédnuto: 1731x, reakcí celkem: 6Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekRád bych se s vámi podělit o vlastní zkušenost s arogantním a ponižujícím přístupem paní Tláskalové, která je nyní na této škole vedoucí Rektorátu. Co se týče komunikace se studenty, tak bych tuto školu nedoporučil ani svému úhlavnímu nepříteli.
Pokud budeme chtít totiž na této škole položit jakýkoli dotaz, jedinou možností je komunikace přes jejich studijní formuláře (dotazy pomocí telefonu již nejsou možné, ale stejně telefon v 99% případů nikdo nebral).
Studentovi se většinou dostane „strojené odpovědi“ s internetovým odkazem na jejich nařízení. Pokud studentovi stále není nic jasné (což většinou není, jejich nařízení se totiž neustále mění, aktualizují apod.), můe se stát, že odpoví jako mně - viz.dále.
Níže posílám aktuální a nijak neskreslenou komunikaci s paní Tláskalovou – položil jsem jen jednoduchý dotaz s poznámkou, že prosím o jasnou a stručnou odpověď bez jejich odkazů (číst od spodu) .
Paní Tláskalová si je tak jistá, že se obávám, že je to názor celého VŠEMu.
Obrázek si každý udělá sám....
aktuální korespondence ze VŠEM:


Vážená paní Tláskalová,

oslovování 5. pádem (považuje se za slušnost) Vám stále nic neříká. O slušnosti a nestrannosti z Vaší strany nemůže být ani řeč (osobní narážky, přirovnání apod.), tak prosím nepoučujte.

Já jsem vůči Vám slušný a upřímný. Panu rektorovi pošlu celou naši komunikaci sám, ať si udělá názor na kvalitu komunikace Studijního oddělení VŠEM vůči studentům (v této době mám na VŠEM přerušeno studium a zpátky jsem chtěl nastoupit v září 2013).

Vaše komunikace postrá elementarní prvky slušného chování. Po této zkušenosti s Vaší osobou dokončím své studium na jiné škole.

S pozdravem

Michal Bartoš

----------------------------------------------------
---------- Původní zpráva ----------
Od: VŠEM (pro odpověď použijte Studijní formulář)
Datum: 23. 8. 2013
Předmět: Re:studijni oddeleni (bc)

Vysoká škola ekonomie a managementu
Vážený pane Bartoš,

1) Prorektor pro studium se administrací studia jednotlivých studentů opravdu nezabývá (to na žádné normální vysoké škole), ale určitě Vaše dotazy a následné reakce předám i panu Rektorovi VŠEM, tak aby bylo vidět kam až se může posunout komunikační kvalita studentů během několika let.

2) Na každé opravdu "normální" vysoké škole se předpokládá určitá intelektuální a mentální úroveň studentů i pro administraci studia s tím, že pokud Vám nevyhovuje úroveň komunikace VŠEM není přece nic jednoduššího, než pokračovat ve svých studiích na jiné a pro Vás "komunikativnější" vysoké škole.

3) Využijte toho, co uznáte sám za vhodné (pokud jste následně schopen i přijmout i případné následky svého chování vůči VŠEM), ale svou podrážděnou a uraženou reakcí pouze dokazujte letitou pravdu, že uznání vlastních chyb s neschopností studia na vysoké škole, je pro některé studenty největší překážkou v jejich studium samotném.

4) Tak jako vy, tak právě i Vám podobní si neuvědomujete, že provoz vysoké školy není jen o zajištění učeben a zaměstnaní lektorů, kteří následně studentům přednáší, to je pouze špička ledovce, kterou studenti jako vy bohužel odmítají vidět (poznámky o kvalitních lektorech, ale strašné administrativě, která studentům ubližuje s škodí, jsou opravdu trapné a nehodné akademického prostředí a vysokoškolsky téměř vzdělaného člověka). Nehledě na skutečnost, že standardní student de facto ani žádnou administraci studia nepotřebuje, protože i jména "potížistů" jsou de facto stále stejná a opakující se od zahájení studia až po jeho ukončení).

5) Výše školného, kterou hradíte pokrývá náklady na studium a nadstandardní studijní, respektive administrativní servis, který jako student VŠEM máte a berete jako automatickou, i když neustále se měnící skutečnost, ale určitě ne osobní asistentku, která by "tlumočila a překládala" vysokoškolským studentům volně dostupné informace, kdy administrativa VŠEM opravdu nedisponuje tajnými informacemi, které před studenty skrývá a zatajuje.

6) Vaši poznámku o dotazech studentů a posílení studijního oddělení, snad nemůžete myslet vážně. Máte nějaké pedagogické vzdělání nebo zkušenosti z fungováním vysoké školy, že rozdávat podobné rady, které jsou pouze dokreslují danou situaci. Pokud si zakoupíte nějaký výrobek, tak se předpokládá, že si nejdříve prostudujete návod k obsluze, než zařízení zprovozníte nebo máte pocit, že je standardní volat obchodníkovi z dotazy na funkčnost přístroje a jeho ovládání, když je postup podrobně uveden v návodu na použití.

7) Je paradoxní, že někteří studenti bez pedagogického vzdělání nebo minimálních zkušeností z oblasti vysokých škol mají pro nás vždy jasné a zaručeně funkční návody jak vše a lépe dělat. Ve většina případů vyznívají podobné rady spíše trapně až směšně, protože VŠEM samotným studentům také "neradí" v jejich pracovních povinnostech a náplních, respektive by nám slušnost nedovolila komentovat něco, čemu nerozumíme a nemáme s uvedeným žádné zkušenosti.

8) Vždy odpovídáme slušně, ale hlavně nestraně, takže Vás žádáme o nepoužívání osobních invektiv, které z Vaší strany hraničí opravdu již z trapností a hulvátskou nevychovaností dospělého člověka, natož vysokoškolského studenta. Vaši poznámku o tom, že " - jistě si potencionální i stávající uchazeči udělají obrázek sami", raději nekomentuji, protože pouze dokresluje Vám sdělené, respektive jde pouze o další potvrzení toho, jak reagují studenti, pokud nedostanou přesně to co chtějí a ještě se cítí uraženi, aniž si dokáží přiznat své vlastní pochybní nebo neschopnost, protože skutečnost, že studentům píšeme pravdu, ještě neznamená, že neodpovídáme slušně (i když studenty ani nejsou).

S pozdravem,

Lenka Tláskalová
Rektorát
Vysoká škola ekonomie a managementu
Vysoká škola ekonomie a managementu 2013
© 2013 VŠEM
Vážená paní Tláskalová,
děkuji Vám za Vaši odpověď. V jednom se shodneme - práci pracovníků na Studijním oddělení obdivuji, psychicky to musí být velice náročné.
Nemůžu s Vámi souhlasit s tím, že omlouvat se není třeba. Když něco špatně interpretuji, provedu apod., považuji omluvit se, za základní slušnost . Zároveň mě prosím nesrovnávejte s jinými studenty, vůbec nic o mně nevíte a nemáte ani tušení o důvodech, proč jsem nedokončil své studium na VŠEM v řádném termínu. A už vůbec nic nemůžete vědět co si myslím. Pokud máte tuto schopnost, musíte být milionářkou.

Kde prosím v mém e-mailu vyhrožuji? Pouze jsem Vám oznámil, že hodlám informovat Prorektora pro studium o tom, jakým způsobem odpovídá Studijní oddělení VŠEM na slušné dotazy studentů a samozřejmě využiji i moderních komunikačních prostředků a naši korespondenci zveřejním – jistě si potencionální i stávající uchazeči udělají obrázek sami.
Jestli jsou dotazy studentů jasné a úplné je snad jedno, pokud jste přijali „x“ studentů, má VŠEM snad také posílit pracovní pozice na Studijním oddělení a hlavně ODPOVÍDAT STUDENTŮM SLUŠNĚ.

Na VŠEM velmi oceňuji kvalitu výuky a ochotu profesorů. Velmi slabým článkem je však komunikace s Vaší osobou (bohužel se za tu dobu, co studii Váš přístup ke studenům vůbec nezměnil), slovo „hysterické reakce“ je Vaším oblíbeným (píšete ho mnoha studentům), zároveň i oznamujete studentům, když se jim něco nelíbí, že vyhrožují. Vy sama se oháníte „akademickou půdou“, kam tato silná slova myslím vůbec nepatří.

Přiznat chybu a omluvit se považuji za slušnost, přiznání chyby a omluvy z Vaší strany (osoby) jsem se zatím nesetkal. Konkrétněji si o tom můžeme samozřejmě popovídat osobně.
Zároveň bych velmi uvítal osobní schůzku s Prorektorem pro studium a celou věc s ním probral osobně.

S pozdravem a jen v dobrém
Michal Bartoš

--------------------------
Vysoká škola ekonomie a managementu
Vážený pane Bartoši,

1) Vzhledem k tomu, že administrativa VŠEM musí denně reagovat v průměru na 150 dotazů a žádostí od studentů a uchazečů (z nichž většina je naprosto zbytečných a pramení bohužel jen z pohodlnosti dotyčného si volně dostupné informace opatřit vlastními silami, tak jak se od vysokoškolského studentů očekává), zároveň připravit a naskladnit více jak 20.000 kusů učebnic pro administrativní zápis, realizovat náhradní termíny přijímacího řízení a k tomu administrovat prázdninové termíny EZT nebo obhajoby SP, je opravdu možné, že se některý pracovník VŠEM opomenul podepsat s tím, že na obsahu odpovědi to nemá absolutně žádný vliv, kdy oslovení studenta a podpis je vkládán opravdu automaticky (zkuste si jen tak cvičně "reagovat" na cca 40 - 50 dotazů a žádostí denně v rozsahu 2 -3 hodin, které máte v rámci pracovní doby k tomu určeny, po dobu 7 dní nebo jen vypsat uvedený počet oslovení), respektive je přednastaven samotným IS.

2) SIS samo osobě nic negeneruje (je to pouze informační systém, který bez lidského zásahu a pokynů není schopen vytvořit nic konstruktivního), ale pouze registruje elektronickou komunikaci na úrovni student - škola - student, tzn. že obsah odpovědi musí některý z pracovníků VŠEM (pravděpodobně teď k Vašemu velkému překvapení) vytvořit, respektive i sám napsat, a to na základě přečtení, zpracování (případně s někým konzultovat nebo předat s komentářem k vyřízení nebo schválení nadřízeným pracovníkem, či lektorem), pak až následně vytvořit (napsat) odpověď, kterou odešle manuálně "kliknutím" na tlačítko odeslat, tak jako ve Vašem případě nebo ostatních studentů, uchazečů nebo jen zájemců o odpověď.

3) Pokud víte o nějakém použitelném "programu", který dokáže rozpoznat obsah samotného dotazu nebo žádosti a následně odešle i automatickou odpověď, která plně uspokojí každého studenta nebo žadatele (nebude mu přidat neosobní), dle jeho momentálního rozpoložení a nálady, budeme Vám jen a jen vděčni, protože tím ušetříme většinu pracovního času, který by bylo možné věnovat na potřebnější činnosti v rámci zajištění administrace studia nebo alespoň uvolnit tlak, pod kterým se v rámci podobných studentských reakcí, jako je ta Vaše, administrativní pracovníci VŠEM každý den nacházejí.

4) Pokud opravdu máte takový problém s přístupem VŠEM a změnami, které se týkají Vašeho studia, ale patrně asi nemyslíte možnost více jak 300 zkouškových dnů, respektive přes 1.000 zkouškových termínů za akademický rok (oproti původním 15 termínům ročně), úřední dobu 7 dní v týdnů od pondělí do neděle a téměř 365 dní v roce (bohužel i pracovníci VŠEM si musí vybrat svou zákonnou dovolenou), nové a nové aplikace v rámci E-learningu nebo nově zaváděného VideoFora VŠEM, základní literaturu pro každý studijní předmět, možnost zkouškového období 12 měsíců v roce nebo právě i těch 12 bezplatných měsíců na ukončení studia nebo zrušení maximální doby studia, které téměř všichni studenti považují za naprosto automatické a samozřejmé, ale jakmile mají problém se svým vlastním studiem nebo svou vlastní administrativou, tak VŠEM okamžitě tyto změny předhazují jako jasný důkaz jejich vlastních problémů. Přitom vzhledem ke svému průběhu studia na VŠEM, které Vám také nikdo nepřipomíná v rámci osobních invektiv, na rozdíl od Vás, můžete přece jasně a objektivně posoudit jak Vám všechny uvedené změny "ubližují nebo a přímo stěžují" studium, aniž by bylo nutné vyplňovat jakoukoli anketu (bohatě by stačilo relevantní hodnocení studia na konci trimestru, ne jen "odklikání" otravných čtyř kolonek).

5) Domníváme se, že že není opravdu nic jednoduššího než si vybrat takovou instituci, která bude plnit Vaše přání a tužby ve stylu "uchazeč = student = absolvent = zákazník" a jsou i celkem mediálně známé nebo zdarma v rámci veřejných vysokých škol. Svou reakci a následné kroky realizujte jak sám uznáte za vhodné, ale hlavně nám prosím už nikdy nevyhrožujte, jednak je to velmi trapné, ale hlavně se i v písemného projevu stále pohybujete na akademické půdě.

6) Student VŠEM je v prvé řadě studentem a pokud si řádně plní i své studijní a administrativní povinnosti, tak až následně i zákazníkem, o kterém se tak rádi někteří studenti zmiňují, protože platba školného Vám umožňuje studovat na vysoké škole, ne psát hysterické reakce, když je Vám sdělena pravdivá skutečnost k Vašemu dotazu, vyhrožovat nebo se dožadovat poslušnosti ze strany VŠEM, když jste ten platící zákazník, takže je nutné a naprosto samozřejmě "skákat tak, jak student píská" a pokud ne, tak to pak uvidíte.

7) Omlouvat se není potřeba, od studentů to ostatně dle našich letitých zkušeností neočekáváme a studenti s tím ani nepočítají, protože většina se domnívá, tak jako vy, že na druhé straně pracují neprogramování roboti a jejich vlastní administrativní posluha (překvapivě s vysokoškolským vzděláním na rozdíl od většiny studentů VŠEM), jejichž pracovní doba je nejenom 7 dní v týdnu, ale i 24 hod. denně, s neomezenou trpělivostí, takže od studentů mohou snášet jakékoli poznámky a připomínky (platím tak mohou cokoli a vy jste ti co musí poslouchat a plnit to co chci já), které většinou pramení ze studentské frustrace, a to jen proto, že nedostanou zrovna to co chtějí, kdy po vyčerpání relevantní argumentace dojde na poznámky o "neustálých změnách", ve kterých není možné se vyznat, ale přitom je studenti ani nejsou schopni popsat nebo uvést (pokud tedy již argumentujete tím, že se neustále něco mění, tak jen faktickou poznámku, že za AR 2012/2013 k žádné změně nedošlo a jsou směřovány na AR 2013/2014 nebo už ani to není možné a je nutné vše zakonzervovat nejméně na 10 let?).

8) Je opravdu podivné, že v dnešní turbulentní době i student kombinované formy studia, tzn. ten který je zpravidla někde zaměstnán nebo sám podniká, argumentuje "neustálými změnami" (většinou jde o studenty z privátních společností, které samotný trh nutí k automatické reakci kvůli přežití v konkurenčním prostředí), kdy největším paradoxem je skutečnost, že téměř 99% změn (pomineme-li nutnost změn v rámci legislativy nebo akreditačních podmínek, které jsou opravdu neovlivnitelné ze strany VŠEM), je prováděno pouze a jen jako reakce na chování samotných studentů vůči vlastní vysoké škole, protože pokud by k žádným změnám nedocházelo, tak můžeme s naprostou jistotu tvrdit, že více jak polovina studentů nebude schopna projít ani 1. ročníkem, natož ukončit své studium absolutoriem.

9) V žádném případě Vám nebo komukoli jinému, nemohlo být ze strany VŠEM sděleno, že: "Při znovuzahájení studia v říjnu 2012 mi totiž bylo sděleno, že cenová úroveň “Standard” obsahuje možnost bezplatného obhájení bakalářské práce po dobu 1 roku ode dne dokončeních všech ZZK.... Toto bylo sděleno i dalším min. 3 studentům. Nyní je nejspíš vše jinak.", a to už jen z toho důvodu, že Vámi zmiňovaných 12 bezplatných měsíců na ukončení studia bylo počítáno od doby konce standardní doby studia, respektive jeho uzavření (což jsou klasifikované ZP, ZK, SP, ale opravdu ne ZZK a od zavedení cenových úrovní pouze v rámci cenové úrovně Premium). Tady je bohužel názorně vidět, že studentům činí problém i jen správně interpretovat to, co je jim sdělováno na studijním oddělení, v rámci bakalářských/diplomových seminářů nebo Vnitřních předpisů VŠEM, viz
http://www.vsem.cz/uzavreni-a-ukonceni-studia.html

10) Bohužel nejsme schopni "standardně" odpovědět, když student není ani schopen se relevantně zeptat, respektive je studentský dotaz nesrozumitelný a nereflektující ani minimální znalosti studenta vysoké školy v rámci vlastní administrace studia, kdy následně ani není možné vést komunikaci na minimální odborné úrovni vysokoškolského studia, protože si studenti pletou program, obor a specializaci, studijní předmět a studijní modul, uzavření a ukončení studia, elektronický a administrativní zápis, ale vina je samozřejmě na VŠEM, a to i když studenti nedodrží rok dopředu vypsaný termín elektronického zápisu nebo jimi stanovený termín pro znovuzařazení do studia. Následně jste tedy tímto pobouřen, uražen a dožadujete se rovného a férového přístupu, ale sám nejste schopen věcně a pravdivě interpretovat, a to ani ty nejzákladnější povinnosti z vlastního studia a ještě uvedené používáte jako nějaký "klacek" proti VŠEM, která Vám dle Vašich sdělení neustálými změnami v průběhu Vašeho letitého studia, tak ubližuje a de facto snad i brání v řádném ukončení a pokud s tím něco neuděláme k Vaší spokojenosti, tak zanecháte studia a dokonce vyhrožujete řešením na "jiných místech" (patrně si pletete akademickou půdu se sociálními sítěmi a internetovými diskuzemi).

11) Vždy nás mrzí, pokud chce student zanechat studia, ale pokud máte opravdu pocit, že jste za celou dubu svého pobytu na VŠEM nedostal, za co jste řádně platil opravdu vysoké školné, tak bez jakýkoli výčitek a upřímně doporučujeme změnu instituce (je naprosto běžné, že studenti odcházejí a z jiných vysokých škol přicházejí na VŠEM), tak aby jste své peníze vynaložil efektivněji a účelněji, např. tam kde Vás budou oslovovat 5. pádem a nezapomenou se vždy pod svou vstřícnou a jasno odpověď i podepsat (za uvedené se Vám jménem VŠEM upřímně omlouvám).

S pozdravem,

Lenka Tláskalová
Rektorát
Vysoká škola ekonomie a managementu
Vysoká škola ekonomie a managementu 2013
© 2013 VŠEM

Vážený anonyme,


1) Vyprošuji si, abyste se mnou jednal tímto arogantním tónem. Bylo by slušností se pod textem podepsat. Proto prosím o identifikaci Vaší osoby, protože Vaše odpověď mě uráží a budu to řešit na jiných místech. Věřte, že si právě promýšlím, jestli chci vůbec pokračovat ve studiu na VŠEM, hlavně díky takovým arogantním osobám, jako Vy.

2) Dále - jsme v České republice, kde existuje 5. pád, kterým “oslovujeme; voláme”,ale to Vám asi také nic neříká.

3) Obrátil jsem se na Studijní oddělení s jednoduchým a myslím si, že jasným a slušným dotazem (prosím o sdělení, kde byly v mém dotazu “irelevantní poznámky”). – očekával jsem tedy i jasnou a stručnou odpověď, které jsem se opět nedočkal. Při znovuzahájení studia v říjnu 2012 mi totiž bylo sděleno, že cenová úroveň “Standard” obsahuje možnost bezplatného obhájení bakalářské práce po dobu 1 roku ode dne dokončeních všech ZZK.... Toto bylo sděleno i dalším min. 3 studentům. Nyní je nejspíš vše jinak.

4) Jsem řádně platícím studentem (zákazníkem), takže za své peníze očekávám jasné odpovědi... zatím se ve většině případů setkávám s odpovědí “generovanou počítačem”. Dotazy ke studiu pokládá snad student. Ne, abyste se mně na můj dotaz ptal/a dotazem “kolik jich tedy negativně ovlivnilo Vaše studium na VŠEM?” Pokud chcete vypsat anketu, mile rád ji vyplním.

5) Hrajete si tu na slovíčkaření – směrnice nemáte – OK, omlouvám se za moje pochybení při formulaci, máte tedy různá nařízení apod. která se neustále mění a myslím si, že není v silách kohokoli se v tom vyznat.

Ještě jednou tedy prosím o Vaši jasnou odpověď.


S pozdravem

Michal Bartoš
--------------------------------------------------------------


Vážený pane Bartoš,

1) Bohužel si chybně interpretujete uzavření a ukončení studia, viz 12 bezplatných měsíců na ukončení studia od doby jeho uzavření.

2) Pokud máte takový problémy se změnami v rámci svého studia (kolik jich tedy negativně ovlivnilo Vaše studium na VŠEM?). Nehledě na skutečnost, že nebýt administrativních a studijních změn, tak právě studenti jako vy, nedokončí před několika lety ani 1. ročník svého studia, takže si prosím laskavě odpusťte své irelevantní poznámky nebo studujte tam, kde žádné změny v průběhu 5ti let neproběhnou (což je asi tak délka Vašeho pobytu na VŠEM).

3) Vše důležité máte na stránkách VŠEM, tzn. že pokud nemáte zájem o zasílání odkazů na příslušné informace, jste pravděpodobně schopen je i sám dohledat, což je u studentů vysoké školy samozřejmostí.

4) U uchazeče o studium je neznalosti elementárních pravidel pochopitelná, ale pokud základním informacím, v rámci své vlastní administrace studia, nerozumí několikaletý student vysoké školy, tak na vysoké škole nemá de facto co dělat.

5) VŠEM žádné směrnice nemá a cenovou úroveň samozřejmě měnil lze.

S pozdravem,

Studijní Oddělení
Studijní oddělení
Vysoká škola ekonomie a managementu
Vysoká škola ekonomie a managementu 2013
© 2013 VŠEM------------------------------------------------------------

Dobry den,v dobe, kdy jsem znovu nastoupil do prvniho rocniku byla v ramci cenove urovne Standard bezplatna obhajoba Bakalarske prace do 12 mesicu po slozeni vsech ZZK a obhajeni Seminarnich praci. Byl jsem nucen na cas studium prerusit a v zari mam znovu nastoupit ke studiu.

Chci se jen ujistit, zda-li je tomu tak i nadale, nebot dle vasich smernic se neda cenova uroven menit. Cenovou uroven Standard jsem si vybral prave z duvodu mozneho bezplatneho obhajeni Bakalarske prace.Prosim o jasnou odpoved (ne odkaz internetovy odkaz na smernice, ktere jsou ne uplne pochopitelne).
S pozdravem

Michal Bartoš


Email: michalaadresaseznamcz
 • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.10.2013 14:47:14, Petra) Dobre jak cip :D v lednu jsem se tam chystala :D reagovat zde
  Email: ladypetyseznamcz
 • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.04.2014 13:00:19, nesnasim vsem) Tlaskalova si je jista. Soulozi s majitelem Vsem- Mastnym vlasem reagovat zde
 • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.12.2014 17:34:40, bětka) poprvadě si myslím,že si udělal ze sebe ***ce ty! :D:D reagovat zde
 • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.12.2014 17:34:44, bětka) poprvadě si myslím,že si udělal ze sebe ***ce ty! :D:D reagovat zde
 • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.12.2014 17:34:48, bětka) poprvadě si myslím,že si udělal ze sebe ***ce ty! :D:D reagovat zde
 • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.12.2014 17:34:50, bětka) poprvadě si myslím,že si udělal ze sebe ***ce ty! :D:D reagovat zde

Podobné příspěvky:
 1. VŠEM je kocourkov - Vysoká škola ekonomie a managementu
 2. Prezenční nebo kombinované studium na VŠEM a MBA pro absolventy? - Informace o studiu
 3. Máš na vysokou? Máš na VŠEM? - Vysoká škola ekonomie a managementu
 4. Studium na VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu
 5. komentář o VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu
 6. VŠEM prezenční studium Bc. a Ing. - Vysoká škola ekonomie a managementu
 7. Studium na VŠEM - rozhodně nedoporučuji !!!!!! - Vysoká škola ekonomie a managementu
 8. VŠEM versus VŠE - Vysoká škola ekonomie a managementu
 9. VŠEM nejlepší škola! DOPORUČUJI! - Vysoká škola ekonomie a managementu
 10. Za mě VŠEM ano! - Vysoká škola ekonomie a managementu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

 1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
 2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
 3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
 4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
 5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
 6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
 7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
 8. Je zakázáno používat vulgární slova.
 9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
 10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.

Pravidla zobrazení

 1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
 2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
 3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 29.03.2017 02:00:14.