Systémová integrace procesů ve zdravotnictví


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 06.11.2013 09:14:46, Katka, zhlédnuto: 1442x, reakcí celkem: 6Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekZdravím, našel by se tu někdo, kdo studuje obor Systémová integrace procesů ve zdravotnictví na ČVUT a byl by ochotný poskytnout mi nějaké informace o náročnosti tohoto studia? Docela mě tento obor zaujal jen se obávám matematiky se kterou jsem vždy bojovala. Děkuju za případné odpovědi.

Email: bucilovakaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.11.2013 14:10:24, Inkvizitor) Manželku zaujal jako případné studium druhé vysoké školy, která by kombinovala základní technické, zdravotnické a ekonomické obory, protože je veterinářka pracující v SVS. Při bližším prozkoumání studijních plánů a především diplomových prací si to rozmyslela, protože se obor jeví jako velmi snadný a značně povrchní. Tedy pokud už máš vystudovaný jiný obor (vč. např. medicíny, protože ČVUT akceptuje dlouhého magistra jako ekvivalent Bc.) a toto bys brala spíše jako doplněk ke stávajícímu vzdělání, tak by to mohl být dobrý obor. Pokud však hledáš obor, jehož studium ti rozšíří obzory a otevře dveře na zajímavé pozice, tak to nebude to pravé ořechové. Ovšem na druhou stranu pokud ti jde jen o třípísmenné leštítko ega, tak jsi také na špatné adrese, protože taková "dávačka" to také není. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.11.2013 14:19:18, Katka) Děkuju za odpověď. Já jsem právě v posledním ročníku bakalářského studia oboru molekulární a buněčná biologie a poohlížím se po možnostech navazujícího magisterském oboru a tento mě zaujal hlavně proto, že slibují velkou perspektivu co se týče zaměstnání, ale jak píšeš asi to tak růžové nebude... reagovat zde
      Email: bucilovakaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.02.2016 09:26:40, nabor-poj) Zkušenosti se školou máte někdo aktuální?

    Chci na Mgr. Studium SIPZ...jsou přípravné kurzy? reagovat zde
    Email: nabor-pojseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.02.2016 10:41:03, xz) Dnes 5.2. je den otevřených dveří. Jinak stačí zavolat na studijní. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.05.2016 12:34:35, vsfsvsfs) Ahoj, neměl by někdo studijní materiály z Bc. na mgr. zkoušky pro SIPZ?

    Předem děkuji. reagovat zde
    Email: vsfsvsfsseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.06.2016 11:47:40, bavlna) Ahoj, také bych se ráda dozvěděla více o tomto oboru. Někdo nějaké zkušenosti, rady či materiály? Byla bych moc vděčná! Děkuji předem! J. reagovat zde
    Email: xxxxxjxxxxxseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. Management zdravotnictví - Informace o studiu
  2. Laboratorní diagnostika ve zdravotnictví - Výběr vysoké školy
  3. navaz.kombin.stud. obor: Management zdravotnictví - Univerzita Palackého v Olomouci
  4. Laboratorní diagnostika ve zdravotnictví - Informace o studiu
  5. Management ve zdravotnictví - Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
  6. Specializace ve zdravotnictví - LF MU Brno - Výběr vysoké školy
  7. Test - systémová analýza OPF Karviná - Zkoušky, zápočty, státnice
  8. Laboratorni diagnostika ve zdravotnictvi - Přijímačky, přípravné kurzy
  9. Letecká doprava, nebo Logistika a řízení doprávních procesů?? - České vysoké učení technické v Praze

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.