VŠE FFÚ - bankovnictví a pojišťovnictví


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 14.11.2013 15:28:06, Martin, zhlédnuto: 1137x, reakcí celkem: 3Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj,
chtěl bych se zaptat, nejen těch, kteří studovali či studují FFÚ VŠE, jaký je jejich názor na obor bankovnictví na této fakultě. :)

Abych přiblížil mojí situaci, chodím na 8-leté gymnázium, nejvíce mě baví matika, angličtina a němčina. Přírodovědné obory ani humanitní (zsv, čeština, dějepis) mě nijak zvlášť neberou. Již delší dobu tedy uvažuji, že půjdu na VŠE.

Chtěl bych studovat obor, který je zaměřený na matematiku. Dozvěděl jsem se, že je to pouze bankovnictví a nějaké obory na FIS (ekonometrie, statistika). Ostatní ekonomické obory prý většinou končí u integrálů a derivací.

Chtěl bych Vás tedy poprosit o jakékoliv názory na téma bankovnictví, statistika či jiné matematické obory. Také na jejich obtížnost a poptávku po absolventech. Samozřejmě uvítám i reference na jiné školy.

Myslím, že nakonec je to stejně o člověku, jak se k danému oboru postaví a jak se mu věnuje. :)

Děkuji

Email: martin.kovar1310seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.11.2013 17:21:19, Radek) Ahoj. Jestli chces vic matiky, nabizi se ekonomie na FSV UK, nebo zajimavy jsou obory Financni matematika nebo Pojistna matematika na Matfyzu (MFF UK), mas spoustu tech.odbor.oboru na CVUT. Z VSE nejvic matiky jaks rikal na tech matematickych metodach, ekonometrii, pak asi ty Finance ci Banko, ale v ekon predmetech te matiky moc neni, jen predmet Monetarni makroanalyza, jinak to jsou pocty ac uzitecne (predmety jako ocenovani podniku, fin.matika, pojist.matika, finance podniku, inv.rozhodovani a dlouh.financovani, cenne papiry a burzy, tam vsude se pocita ale neni to vesmes co by stredoskolak nezvlad).. Preju at si vyberes ke sve spokojenosti. R reagovat zde
    Email: Radek.lexavejskacz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.11.2013 13:41:37, Ája) Ahoj, včera jsem o tom četla něco na Ommlazení.
    Jestli jsi to Ty, tak sorry.
    http://www.omlazeni.cz/vse-ffu-bankovnictvi-67-470400-0.html
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.11.2013 14:29:31, Martin) Jojo, tohle téma jsem taky založil.:) Ale díky reagovat zde
    Email: martin.kovar1310seznamcz

Podobné příspěvky:
  1. bankovnictví - Ostatní
  2. Bankovnictvi, Teorie a praxe rozpoctove politiky, Danova teorie a politika, Ocenovani nemovitosti. - Zkoušky, zápočty, státnice
  3. obor matematika - ekonomie se zaměřením na bankovnictví - Univerzita Palackého v Olomouci

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.