POMOZTE, PORAĎTE, PROSÍM


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 30.12.2006 01:35:37, viky, zhlédnuto: 350x, reakcí celkem: 5Reagovat na příspěvek
Ahoj, nemůžu se stále rozhodnout na jakou vejšku mám jít. Baví mě matematika, zeměpis, ekonomie taky a hlavně pak i angličtina. Přemýšlel jsem původně o geoinformatice na ČVUT a taky o VŠE-mezinár.vztahy, ale tam jsou přijímačky ze 2 jazyků. Pak jsem přemýšlel o MATFYZU, ale tam jsou přijímačky zas i z fyziky nebo informatiky. Každý mi říká, že si mohu vybírat, jde mi spousta předmětů, ale já opravdu netuším.
Předem dík za radu.:)

Email: football.internationalseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.12.2006 10:18:34, lili) třeba na přírodovědě na UK je obor kartografie nebo geografie...matiky si tam užiješ víc než dost:) a na VŠE není špatnej obor cestovní ruch....myslim, že se dělaj zkoušky jenom z jednoho jazyka. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.12.2006 13:57:07, viky) na ten cestovní ruch, co jsem teda já našel, se dělají přijímačky ze 2 jazyků..když mně jde v podstatě všechno, akorát nemám rád chemii a biologii. Tak jak se říká, babo raď. reagovat zde
    Email: football.internationalseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.12.2006 16:58:21, Radek) Matfyz má podle mě zajímavé obory typu "Matematika + Ekonomie", "Finanční matematika"... navíc všechny mají jak v prezenční, tak i kombinované formě. Já tedy studuji VŠE- Finance, takže osobní zkušenosti s prof. z matfyzu mám jen z jednoho předmětu - veskrze pozitivní.. snad ti to tu ještě zhodnotí někdo kdo tam studuje.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.01.2007 15:16:34, Radek) co se týče přijímaček z fyziky.. Viděl jsem na stránkách FJFI ČVUT že tam pořádají kurzy zdarma pro kohokoli (můžeš přijít kdykoli, bez jakéhokoli přihlašování - běží od konce listopadu do konce března). Matika také. Myslím že je to od nich moc hezké.. fandím jim.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.01.2007 03:14:05, Iva) Podle statistik uplatnění absolventů a jejich platů bych rozhodně doporučila informatiku. Po absolventech technických oborů je také poptávka, ale je tam ta zmíněná fyzika. Ekonomky jsou velmi lehké školy, hlavně VŠE, takže se dá při studiu i pracovat, tzn. získat praxi. Matfyz je hodně náročná škola, počítej s tím, že budeš jen sedět doma a učit se.

    reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. prosím poraďtě... - Univerzita Pardubice
  2. Lidi poraďte, prosím :) - Vysoká škola ekonomická v Praze
  3. Prosím poradte - Ostatní
  4. VŠ dálkově - humanitní směr, jazyky - poraďte prosím - Výběr vysoké školy
  5. Prosím o pomoc - Informace o studiu
  6. Poraďte prosím kam na vysokou - Výběr vysoké školy
  7. Na jakou VŠ? prosím poraďte mi :) - Výběr vysoké školy
  8. prosím, poradte - Ostatní
  9. prosím, poraďte - Ostatní
  10. poradte co si vybrat - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.