Životopis k přihlášce


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 18.02.2014 19:00:19, Michaela, zhlédnuto: 1202x, reakcí celkem: 4Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, chci se hlásit na fakultu sociálních věd, konkrétně na žurnalistiku a marketingovou komunikaci a public relations.. k přihlášce požadují životopis. Stačí vytvořit úplně obyčejný třeba ve wordu, nebo je lepší stáhnout si z internetu nějakou propracovanější předlohu a pouze ji vyplnit? S15 Díky za rady i za vaše názory!

Email: misacek55seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.02.2014 20:58:16, Lenka) Ahoj, vím, že to stíhám tak tak, ale chci se taky hlásit na žurnalistiku :) co jsi psala do toho životopisu, jestli se můžu zeptat? :):) reagovat zde
    Email: cizmarova.lseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.02.2014 21:53:01, Inkvizitor) Obecně bych životopisy "někde z internetu" silně nedoporučoval. Většinou totiž jde o graficky odpudivé a někdy i typograficky zločinné dílko. Ještě bych pochopil nějaké decentní pastelové motivy u strukturovaného životopisu, protože tam by se skutečně mělo jednat jen o body. Pokud jde ale o volný životopis, tak jde především o text. Nepochybuji o tom, že předmětem hodnocení bude nejen obsah životopisu, ale i jeho obsahová forma. Tedy i navzdory tomu, že nejde o strukturovaný životopis, mělo by se jednat o poměrně stručný a jasně formulovaný text. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.02.2015 16:31:32, Jane) Taky bych ráda na žurnalistiku, a taky to řeším docela pozdě. :D Příliš si nevím rady s tím životopisem, ale zase pochybuji, že by chtěli nějaký souvislý text....Jasně, ono to tím trochu zavání, když si vezmu na jaký obor se to vlastně hlásím, ale co jsem o tom kde slyšela či četla, příliš se to nedoporučuje. Navíc jde jen o jednu ze součástí těch podmínek, takže to asi nebudu příliš "hrotit". :D Řídím se trochu tím internetem, našla jsem si názory, že v minulých letech takhle strukturované životopisy stačily na FSV, tak doufám, že to zahrnuje i žurnalistiku. Píšu to tedy normálně ve wordu, v bodech. Snad to teda bude stačit. :) reagovat zde
    Email: lingieseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.02.2015 06:58:28, x) Pokud jde o strukturovaný vs. souvislý životopis: Já o tom tedy nic nevím, ale když se nad tím zamyslím:
      1) Účel souvislého životopisu vidím v tom, že z něj škola pozná, jestli jste schopni napsat souvislý text na zadané téma, jak jste na tom s gramatikou, jakou slovní zásobu máte atd.
      2) Účel strukturovaného životopisu je mi záhadou. Studenti ve své většině právě dokončili střední školu, co tak asi budou do životopisu uvádět? Když někdo napíše, že ve škole psal do tamního školního časopisu, tak to sice může dát nějaké plusové body, ale nevím nevím, já na místě hodnotitele bych bral uváděné údaje s velkou rezervou (protože do životopisů lidé velmi často lžou, zejména pokud jde o úroveň zvládnutí nějaké oblasti - "psal jsem čtyři toky do školního časopisu" dost pravděpodobně znamená "... a za tu dobu jsem napsal šest článků, tři v prváku a po jednom v dalších ročnících, z toho čtyři byly na jeden odstavec a objektivně nestály za nic.").

      Pokud si nejste jistá, můžete napsat obě varianty...

      V tom Wordu pozor, ať je výsledek k něčemu. Používejte prostředky, které vám Word dává, třeba styly. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. životopis v přihlášce na FSV UK - Přijímačky, přípravné kurzy
  2. zivotopis na UK Fakulta sociálních věd - Ostatní
  3. Předchozí studium na VŠ na přihlášce?? - Informace o studiu
  4. životopis - Ostatní
  5. PVŠPS - životopis - Informace o studiu
  6. životopis - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.