Přijímací řízení na POLAC 2014/2015


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 21.02.2014 09:53:58, Nikola, zhlédnuto: 9027x, reakcí celkem: 115Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj,
chci se zeptat, chystáte se na přijímačky na šk. rok 2014/2015? A kupujete si testy nebo si je zpracováváte sami?
Já jsem si je začala vypracovávat sama a jsem u nějaké 445. otázky a právě zvažuji jestli nebude lepší si je koupit. Některé odpovědi jsem totiž nenašla nebo jsou neúplné.
Tak by mě zajímalo, jak to vypadá s těmi knížkami s vypracovanými otázkami, které jsou uveřejněné na netu za cenu cca 500 kč.

Děkujii :))

Email: ngribkovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.02.2014 11:07:45, potvi) já jsem si je minulý rok zkusila vypracovat a nebyl to dobrý nápad, skončila jsem někde kolem otázky 900

    pak jsem našla, že je prodávájí na www.pacr.cz jak sama píšeš a bez váhání jsem si je objednala za pár dní jsem je měla doma a měla jsem čas se učit a ne hledat odpovědi

    bohužel jsem se ani tak nedostala, byla jsem kdesi 30 lidí pod čarou, takže tenhle rok jsem si je objednala znovu se slevou za nějakých 250,-. osobně bych zmíněné testy spíše doporučila, kvůli zmíněné úspoře času a možná taky kvůli tomu, že víc hlav víc ví reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.02.2014 11:56:54, Simona) Prosím chtěla bych se zeptat, zda se můžu hlásit na magisterský obor Veřejná správa, když jsem tuto školu předtím nestudovala. Děkuji reagovat zde
      Email: Simona.Rybovagmailcom
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.04.2014 19:39:55, Radek) Tak bohuzel to nejde. Ale poplatek mi po pisemne zadosti nakonec vratili. Chtej jen lidi co tam studovali Bc :( reagovat zde
        Email: Radek.lexavejskacz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.03.2014 18:53:31, Marketa) ahoj, můžu se zeptat, kupovaly jste jen ty testy s přibližně 1692 otázkama, to k přijímačkám stačí? reagovat zde
      Email: rejlova_mvolnycz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.08.2014 14:20:35, Eva) Ahoj, píšeš, že jsi si objednávala knihu s otázkami k přijímačkám a když jsi se nedostala, objednávala sis knihu druhou. Tak bych se jen chtěla zeptat, jestli jsou si knihy obsahem podobné.. Myslím tím, jestli jsou v knihách stejné či podobné otázky nebo je každá jiná. Děkuji za odpověď:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.03.2014 09:29:37, Kristina) Ahoj :)
    Jsem v prvním ročníku na PA ČR, minulý rok jsem si vypracovávala všechny ty otázky, ale zabralo mi to asi 3 měsíce.. teď už bych si je asi taky radši koupila Jestli chcete, můžu vám je za 150 Kč poslat. Koukala jsem na letošní testy a většina je stejná, jen pár otázek je nových, proto i ta nízká cena - a vyhledání jen těch pár otázek nezabere tolika času...
    Tak jestli budete mít zájem, dejte vědět :)

    A jinak hodně štěstí! :) reagovat zde
    Email: diabolos.manieseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.04.2014 09:15:33, Iva) Já bych docela zájem měla, jen mě trochu děsí ty JINÉ otázky....plno otázek totiž najít nemůžu... reagovat zde
      Email: Ivca06seznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.04.2014 16:06:15, Kristina) Ahoj Ivčo,
        záleží na tobě. Když jsem to porovnávala tak takových 95% otázek je totožných. Jestli chceš, můžu ti poslat na email třeba první dvě stránky mého dokumentu a sama uvidíš, jestli ti to za to stojí :)

        reagovat zde
        Email: diabolos.manieseznamcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.04.2014 19:25:07, Iva) Ahoj, tak kdybys byla tak hodná a něco z toho mi poslala.... kouknu na to a kdyžtak bych si to od tebe koupila protože jak zjišťuju tak si to při práci nestíhám doplnit, natož naučit... Jinak Nikol, mě nic nepřišlo ale pokud si dobře pamatuju tak to chodí cca měsíc před tím ale datum mají na stránkách, je to jen jeden den. reagovat zde
          Email: Ivca06seznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.05.2014 21:57:54, Trutna) Ahoj :)

      Chci se zeptat - stačily ti ty vypracované otázky na přijímačky? Už jsem totiž někde četla, že tam bylo stejně úplně něco jiného ;)

      Díky! reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.05.2014 18:58:02, Kristina) Ahoj :)
        Na PAČR jsem se hlásila 2x - první přijímací zkoušky byly celé z těch otázek, co mají na internetu a podruhé, když jsem se hlásila (minulý rok), tak tam těch otázek bylo jen pár.

        Takže fakt záleží na nich, co Vám tam dají... reagovat zde
        Email: diabolos.manieseznamcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.05.2014 17:48:46, Trutna) jasně...tak budu doufat, že budou letos hodní :) díky! reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.05.2014 10:06:04, Bára) Ahoj,
        myslíte, že www.testonline.cz, kde jsem našla procvičování na Polac, je spolehlivý? Slyšela jsem, že z těch zveřejněných otázek na netu, jich tam dají minimum, je nějaký způsob, jak se tedy spolehlivě naučit?
        Díky za rady
        Bára reagovat zde
        Email: beebrenkovaemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.04.2014 18:20:32, Nikol) Ahoj, chci se zeptat, přišel už někomu z Vás dopis ohledně přijímaček? :) reagovat zde
    Email: ngribkovaseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.05.2014 11:25:07, karolina) Prisel mi vcera :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.05.2014 12:40:19, PetrCB) ahoj... myslíte, že by jako příprava na přímačky mohlo stačit naučit se odpovědi na otázky ve společenské hře "Svět - otázky a odpovědi?" ...možná to zní hloupě, ale jsou tam skoro stejné otázky reagovat zde
    Email: hodanekpetrseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.06.2014 16:18:17, Nikol) Ahooj,
    tak jaký máte pocit z příjimaček? :)) reagovat zde
    Email: ngribkovaseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.06.2014 16:41:57, aki) Docela bída, abych pravdu řekla... Obzvlášť ta angličtina :( reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.06.2014 19:26:44, Martina) Zdravím, upřímně já jsem čekala trochu něco jiného, tohle mě dost překvapilo, takže taky nemám zrovna dobrý pocit... reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.06.2014 09:52:20, Bonnina) Tak angličtina myslím objektivně těžká nebyla, znalostní část taky šla, ale teda otázky na ten management a hodnocení pracovníků jdou mimo mě :D Jinak musím přiznat, že kdybych za sebou neměla studium práv a šla na tyhle přijímačky hned po maturitě,tak bych na to koukala jak blázen(a taky proto,že jsem až dnes zjistila,že existují nějaké modelové otázky a dokonce i kniha s odpovědmi :D ) Jakože pro někoho,kdo nestudoval práva je podle mě fakt težké vědět orgány družstva, statutární orgán akciovky, orgány krizového řízení atd atd. Já zas nematurovala ze zsv,takže pro mě byly horší otázky na filosofii ;) reagovat zde
      Email: exclamationemailcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.06.2014 08:58:44, Honza) Ne právě dobrý pocit :D To jsem si myslel, že anglicky docela umím, ale přijímačky mi ukázaly opak..... No a v testu otázky co ve vzorových nebyly.. Bude to sranda :) reagovat zde
      Email: hans.kadlecseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2014 10:56:43, Luci) Ahojda,nevite nekdo,kdy budou vysledky? :-) Dekuji :-) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2014 12:14:38, Nikol) Ahoj, vůbec nevím... od rána to sleduji a pořád nic :( reagovat zde
      Email: ngribkovaseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2014 12:25:17, Luci) Taky uz jsem docela nervozni a chtel bych to vedet :-( Slibili totiz ze to bude v patek a porad nic :-( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2014 13:05:28, Bonnina) Tak ja 1.misto 344. Bodu na kombi :-) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2014 14:16:52, terka) Grauluji a tiše závidím :)
      nevíte, někdo kolik bylo potřebných bodů na přijetí na kombin. studium pro civil? reagovat zde
      Email: terka.siseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2014 14:38:04, Nikol) Podle mě nebylo určené minimum, prostě se vzalo určený počet lidí s nejvíce body... reagovat zde
        Email: ngribkovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2014 15:23:20, anna) Plny počet byl 400 bodů S15 reagovat zde
    Email: nastja5emailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2014 15:30:11, terka) Minulý rok, přišel dopis o rozhdnutí s minimálním počtem bodů pro přijetí. Je mi jasný, že teď ještě nikdo nebude mít dopis o přijetí, či nepřijetí.
    Jen by mě zajímalo jestli tu není náhodou někdo kdo byl přijat ke kombin. studiu, umístil se okolo místa 80. Jestli ano, tak kolik měl dotyčný/á bodů :) reagovat zde
    Email: terka.siseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2014 15:38:55, Igi) Celkový výsledek: přijat(a) - na základě přijímací zkoušky
    Pořadí: 41. - 52. místo
    Píšou tam ale,že "zobrazené údaje nemají právní platnost. Rozhodující je písemné vyrozumění děkana fakulty."
    Mám se toho bát nebo je to jen formalita?
    reagovat zde
    Email: Kanishevskyygmailcom
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2014 16:46:48, Luci) A kam jsi se hlasil a kolik jsi mel bodu? Jinak esi tam mas napsano prijaty tak se nemas ceho bat :-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2014 16:51:18, Luci) A co,jak jste dopadli ostatni? :-) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2014 18:24:23, Honza) Přijat - 320 bodů; 7.-10. místo S06 reagovat zde
      Email: hans.kadlecseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2014 18:58:29, Luci) Gratulace! :) A bezpečnostně právní prezenčně? :) reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2014 19:00:04, Honza) Přesně tak :) Budeme spolužáci? :D reagovat zde
          Email: hans.kadlecseznamcz
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2014 19:04:02, Luci) Bohužel asi ne, dávala jsem si na kombinované studium, ptz studuji ještě jinou vysokou a bohužel mi to nějak nevyšlo :/ Jsem z toho docela zklamaná, ptz jsem se docela dost učila a byla jsem si jistá v hodně otázkách, ale asi ***ě jistá :( :D reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2014 19:06:56, Honza) To mě mrzí :( Ale tak alespoň máš nějakou budoucnost :D A přinejhorším to za rok zkusíš znovu, když už vlastně ty otázky budou jen opakování ;) reagovat zde
              Email: hans.kadlecseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.06.2014 22:08:42, Didi) Přijata :) 34. místo, 288 bodů :) Taky bezpečnostně právní obor S11 reagovat zde
      Email: dpokorna5seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2014 19:10:08, Luci) No asi zkusím odvolání, ale nevím nevím. A mojí budoucností je práce na kriminálce, takže tadle škola je mým dalším snem no :/ :D A já jsem si vypracovávala všecky otázky, co byli v jejich vydané knížce :D reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2014 19:12:09, Honza) No tak to už je fakt naschvál! :D Když tomu věnuješ tolik času, tak by to měli ocenit.. I když nevím, jestli to vezmou v úvahu při odvolání :D Ale hodně štěstí :) reagovat zde
      Email: hans.kadlecseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2014 19:14:18, Luci) Tak mohli by viď Dělala jsem na POLAC i bakalářku tak to tam zkusím napsat :D Ale stojím nohama pevně na zemi, takže pochybuju :D Btw z čeho ses učil ty, když jsi táááááák dobrej :D reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2014 19:16:50, Honza) Dělala jsi na POLAC bakalářku? Takže ses teď hlásila na Mgr.? Já se lenošsky učil z té knihy, co vydávají a pokorně obdivuji všechny, co tomu dali ten čas a vypracovali si to sami.. :)S08 reagovat zde
          Email: hans.kadlecseznamcz
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2014 19:20:55, Luci) Myslíš tu co prodávali navysoukou.cz nebo jak se jmenuje ta stránka? :) Nene, nemohu jít na magistra na POLAC, když jsem u nich neabsolvovala bakaláře :/ Já jsem na UPOL už na magistru a tím že chci dělat na kriminálce jsem si chtěla udělat dálkově POLAC abych měla hlubší přehled a státnice ještě od nich :) A tím, že jsem se tam znala se dvěma kantory na POLACu, tak jsem se s něma domluvila a i moje katedra mi umožnila dělat bakuli u nich :) Snad to je srozumitelné reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2014 19:28:46, Honza) Jo, dává to smysl :) Tu knihu jsem objednával z kampomaturite.cz, stálo to asi to pětikilo. :) reagovat zde
              Email: hans.kadlecseznamcz
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2014 21:58:20, Luci) Jj, to je to samé co je na tom navysoukou nebo jak se to jmenuje :) Taky jsem si to kupovala, ale jak sám víš, jsou tam chyby, takže jsem si to stejně zpracovávala sama :) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2014 19:21:26, Karel) Ahoj, nemáš prosím zkušenosti s tím, co by tak bylo vhodné do odvolání napsat ? Jestli jen stručně krátce něco o testu, nebo i třeba dovednosti, úspěchy atd. dík reagovat zde
      Email: svoboda12.karelseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2014 19:27:00, Luci) No uvidím až podle toho, jaká byla hranice pro přijetí. Ale určo tam budu psát něco o testu a pak to všeobecně, proč tam chci jít, co jsem dokázala a co mi to přinese a tak prostě :) A jak jsi dopadl ty a kam jsi se hlásil? :) reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2014 19:34:24, Karel) Hele hlásil jsem se na BP prezenčně. Nadějně to vůbec nevidim, protože jsem měl 280 bodů a 143. místo, ale tak zkusit se má všechno :D reagovat zde
          Email: svoboda12.karelseznamcz
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2014 21:35:37, Aneta) Ahoj, asi si tezko mohl mit 280 bodu a byt na 143.miste.. Ja mela 276 a jsem prijata na Bezpecnostne pravni na 71-85.miste reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2014 22:29:32, Aneta) Na prezencnim. Ono se to u prijimacek nejak rozlisuje? Ja prave myslela, ze na obor vyberou proste tech 90 nejlepsich, at uz z kombinovanych nebo prezencnich. Nozna se ale pletu :) reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2014 23:19:36, Luci) Nene, melo by se to rozlisovat :-) Zvlast prezencni a zvlast kombinovane :-) Jinak gratulace! reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2014 06:04:55, Aneta) Dekuju. Takze asi nepujde zmenit ted preznecni na kombinovane ze? Nebo nejaky individual? Ja bych rada u toho studovala prava v Plzni. Nedostala jsem jsem na ta prazska a chtela bych to zkusit tam zase za rok ale Polac me taky laka a prijde mi skoda to alespon nevyzkouset, kdyz uz jsem se dostala :( ale mym snem a prioritou jsou a budou prava no.. reagovat zde
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2014 10:35:48, Luci) Jako můžeš se zkusit zeptat na studijním, třeba ti to umožní :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2014 22:56:06, Adriri) gratuluji všem :)
    tady je odkaz na skupinu na fb : https://www.facebook.com/groups/1423626107918870/ reagovat zde
    Email: kappi.666centrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2014 22:56:11, Adriri) gratuluji všem :)
    tady je odkaz na skupinu na fb : https://www.facebook.com/groups/1423626107918870/ reagovat zde
    Email: kappi.666centrumcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2014 23:30:28, Luci) A jak jsi dopadla ty? :) Jinak gratulace :) reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2014 10:10:28, Adriri) jééé děkuji :) já jsem byla 14. :) reagovat zde
        Email: kappi.666centrumcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2014 10:36:41, Luci) A můžu se zeptat, kolik si měla bodů a na jakou formu ses hlásila? :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2014 11:56:08, Luky) Ahoj, chtěl bych se zeptat co všechno bych mel napsat do odvolání a jestli vůbec ma cenu se odvolávat když jsem byl 119., nemyslím si, ze by si to 20 lidi z 90 rozmyslelo .. Poradte prosím :-) díky moc reagovat zde
    Email: luky.pavlikgmailcom
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2014 12:37:07, Luci) Ahojda, cenu to určo má, jestli tam hodně chceš, tak zkusit se má přece všecko :) Tady už moc na pořadí nezáleží (samozřejmě ale musíš být blíže k pořadí přijetí a ne někde z posledních míst), záleží na tom, jak si to dokážeš obhájit :) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2014 14:09:05, Aneta) Ahoj, ja myslim, ze bys mel na odvolani sanci. Urcite to zkus, pokud mas nejaka \'esa\' v rukavu - napr. certifikat z jazyka, nejakou praxi souvisejici s oborem, treba ze rad ctes kriminalni nebo pravni literaturu atd. Musis hlavne zaujmout necim, zajem o obor je malo. Preju hodne stesti :) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.06.2014 15:04:21, Ája) Ahoj, nevím, no, odvolání jistě zkusit můžeš, ale já se hlásila na kombi a dopadlo mi to asi nejhůře, jak mohlo, tudíž byla jsem 90.-104., přičemž přijímací zkoušky udělalo 89 lidí - ty přijali (dle studijního oddělení), odvolání zkusím, ale nevím, jestli to bude něco platné, zájem je dost velký,uvidíme, kdyžtak příští rok, ale trochu mě to mrzí, takhle o chlup... reagovat zde
      Email: freya.fseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.06.2014 21:38:39, Luci) Ahojda a můžu se zeptat kolik jsi měla prosím bodů? :) Díky reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.06.2014 22:19:22, Ája) Ahoj, jojo, měla jsem 256 bodů, tak by mě zajímalo, jaký je rozdíl mezi mým umístěním a těmi, co byli přijati. Myslím, že to bylo hodně na fest. reagovat zde
          Email: freya.fseznamcz
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.06.2014 09:56:03, Honza) Ahoj, počet bodů pro přijetí byl 272 :( reagovat zde
            Email: hans.kadlecseznamcz
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.06.2014 11:50:58, Ája) Nebylo, na kombinované bylo třeba 260 b. Na prezenčním bylo zřejmě více zájemců a proto taky vyšší bodová hranice. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.06.2014 22:14:19, Didi) Ahoj, má to cenu, když ty lidi před tebou odvolání nepodaj (např. si právě myslej, že už to nemá cenu - jako já loni, i když jsem byla docela blízko, a nebo už se chystaj na jinou školu), nebo si to obhájíš lépe než oni. Zkus to, za to fakt nic nedáš ;-) reagovat zde
      Email: dpokorna5seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2014 02:43:11, Anna) Upřímně? Kdybych mohla vrátit čas, tak si ty vypracovaný otázky nikdy nekoupím... 1) Jsou drahý 2) Za takový peníze, co jsem za to dala, bych čekala aspoň že ty otázky budou vypsaný. Ne, že tam bude jenom první slovo a tři tečky. - Takže jsem strávila milion let tím, že jsem otázky přepisovala do "učebnice"... 3) Nejsem si jistá, že některý otázky jsou vypracovaný dobře 4) U přijímaček jsem měla minimum otázek z toho, co tam bylo.

    Podívala jsem se na ty otázky den před tím - stihla jsem A - M a V - Z. A dostala jsem se. Tam holt záleží na tom, jakej test schytáte... Takže jestli máte čas, tak si ty otázky radši googlete. Je fakt, že některý nedogooglíte, u některých nevíte, co tam budou chtít, ale to vypracování není o nic lepší... A o ostatních nedostatcích se ani nevyjadřuju. reagovat zde
    Email: bonne.annagmailcom
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2014 19:05:37, Honza) Já to vidím přesně naopak - přepisoval jsem si ty odpovědi z té učebnice do souboru v počítači, kam jsem si předtím překopíroval vzorové otázky z polac.cz a jen tím přepisováním jsem se toho dost naučil. Trvalo to sice tři dny, ale když si představím, kolik času by trvalo googlení 1600 otázek.. Osobně jsem za tu investici rád. Že tam pak vybraly jen některé otázky, to je bohužel riziko a je to tak prý každý rok... Je pravda, že některé odpovědi byly vyloženě ***ě nebo minimálně nepřesně, ale hledání každého data nebo jména bych opravdu nechtěl absolvovat jen s googlem. :) Ale to je můj názor, chápu, že někoho to naštvalo. reagovat zde
      Email: hans.kadlecseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2014 20:04:45, Anna) Jestli si na to měl čas a chuť, tak jako proč ne. :-) Taky mě to napadlo, ale za 1) jsem neměla čas a za 2) jsem z toho byla fakt zklamaná. Zaplatila jsem za to, abych neztrácela čas googlením a nakonec jsem ho ztratila stejně.

        To jako kdybys šel ke kadeřnici a ona ti řekla, ať se vzadu ostříháš sám, protože ti k tomu dala návod. :-D

        Dostal ses aspoň? :-) reagovat zde
        Email: bonne.annagmailcom
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.06.2014 09:54:35, Honza) Dostal jsem se a je mi jasné, že googlení by se mi dost brzy znechutilo a asi bych se na to vykašlal :) reagovat zde
          Email: hans.kadlecseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.06.2014 11:59:45, Gabča) Ahoj,
        chtěla bych se zeptat, kde je možno knihu koupit :)
        Díky reagovat zde
        Email: gabci154seznamcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.06.2014 13:52:31, Honza) Vydání pro letošní ročník klidně u mě, ale jinak to každý rok aktualizují, prý se tam vždycky změní pár otázek. Objednával jsem to z kampomaturite.cz cca za 500,- :) reagovat zde
          Email: hans.kadlecseznamcz
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.06.2014 16:48:47, Gabča) Moc děkuju :) ... akorát se chci zeptat jestli má cenu objednávat teď nebo si počkat na další vydání :) reagovat zde
            Email: gabci154seznamcz
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.06.2014 16:55:20, Anna) to už je na tobě... letošní vydání bude ale levnější než to na příští rok... a jak už psal Honza, mění se akorát některé otázky.. reagovat zde
              Email: bonne.annagmailcom
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.06.2014 17:19:20, Honza) No určitě se objeví plno lidí, co budou tyhle staré prodávat, případně co budou prodávat svoje vypracované (vygooglené) otázky. Já si ty odpovědi z té knihy přepsal do souboru v PC, takže je můžu vesele za drobný úplatek rozesílat. Nicméně jak už bylo zmíněno, některé odpovědi jsou tam značně nepřesné, případně ***é, ty jsem si tedy dopsal podle googlu. Jo a pokud si to budeš chtít objednávat, tak stejně budeš ty otázky z polac.cz potřebovat, protože v té knize jsou pouze odpovědi :) reagovat zde
              Email: hans.kadlecseznamcz
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.06.2014 21:05:28, Gabča) A od tebe by vyšly vypracované otázky na kolik? :) reagovat zde
                Email: gabci154seznamcz
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.06.2014 21:11:26, Honza) Na 150,-. Ale jak říkám, většina z toho je jen opsaná z té "učebnice", co jsem objednával, takže pokud tam najdeš chybu, je to chyba autora, které jsem si nevšiml. Pokud budeš mít zájem, napiš mi na mail :) reagovat zde
                  Email: hans.kadlecseznamcz
                  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.06.2014 21:23:11, Gabča) Ještě si to promyslím :) a nultý ročník je přínosný? Přemýšlím jestli se mám přihlásit, mám to z bydliště docela daleko a nevím zda by se vyplatilo dojíždět každých 14 dní do Prahy. reagovat zde
                    Email: gabci154seznamcz
                    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.06.2014 21:28:30, Honza) Těžko říct. Možná (čistě můj názor) to může pomoct, že ti to dá nějaké vědomosti do prvního ročníku, budeš napřed. Ale vzhledem k tomu, že přijímačky jsou kromě angličtiny zveřejněný a je možnost se na to připravit předem, tak osobně bych do nultého neinvestoval, pokud by to nebylo nezbytné. Mně k přijetí stačily ty otázky a myslím, že plno lidí to mělo stejně. :) reagovat zde
                      Email: hans.kadlecseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.07.2014 18:27:48, Jana) Naprosto souhlasím s výše zveřejněným příspěvkem. Na to, že ty vypracované otázky nejsou zrovna levné, to zas tak kvalitně zpracované nebylo. Beru, že to tam kvůli rozporům nemohou vypsat celé, ale některé otázky mi přišly chybně. Řekla bych možná i 8 % z nich. Na druhou stranu, ale lepší než to dělat sama... Škoda jen, že v letošním testu jich z toho internetu opravdu moc použito nebylo. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.07.2014 18:30:23, Jana) Nabízím letošní výše zmiňovanou knihu - Vypracované otázky na přijímačky. Cena 150 Kč. Pro více informací, piště na mail :) j.jeleniceseznamcz reagovat zde
    Telefon: 721533348, Email: j.jeleniceseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2014 13:50:49, Ivet) Zdravim, uz Vam prisel dopis o rozhodnuti ? Predpokladam, ze ti z vas, kteri premysli o odvolani se budou odvolavat az na zaklade dopisu. Diky reagovat zde
    Email: Iwet.tomgmailcom
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2014 18:54:49, Martin) čaau, jojo dopis přišel už minulý týden..... reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2014 21:17:42, Ivet) Ja ho stale neobrdzela.predpokladam, ze to bude tim,ze jsem z druhe casti republiky ;) jinak si to neumim vysvetlit. reagovat zde
        Email: Iwet.tomgmailcom
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2014 21:20:19, Ivet) Mimochodem, co stoji v dopise ohledne doby ja podani odvolani ? 15 ci 30 dni ? Diky ;) reagovat zde
        Email: Iwet.tomgmailcom
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2014 22:26:01, Martin) Já jsem díky bohu přijat :), ale stojí tam - Podle paragrafu bla bla bla o vysokých školách, můžete požádat o přezkoumání rozhodnutí o výsledku přijímacího řízení, a to do 30 dnů ode dne doručení tohoto rozhodnutí. Žádost o přezkoumání rozhodnutí o výsledku přijímacího řízení se podává děkanovi Fakulty bezpečnostně právní Policejní akademie ČR v Praze prostřednictvím studijního oddělení PA ČR v Praze :) reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2014 23:51:22, Ivet) To zni dobre ja jsem nanestesti na 90-104 miste (kombinovane st.) tak snad mi to prijde v dohledne dobe at muzu jeste zabojovat ;) nicmene moc diky za info, dost jsi me uklidnil ;) a mimochodem : gratuluji k Uspechu ;) reagovat zde
            Email: Iwet.tomgmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.07.2014 14:25:40, Martin) https://www.facebook.com/groups/1420262358262706/

    skupina na fb pro kombinované studium 2014/2017

    :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.08.2014 11:09:25, Aneta) Ahoj, doufam, ze sem nekomu pomohla. Letos jsem prijata ale studium Polacu si odlozim o rok. Pry na moje misto letos vezmou nikoho jineho! Takze drzim palce na odvolani! reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.08.2014 18:18:27, com) ahoj, můžu se zeptat co si do té žádosti o přerušení napsala jako důvod? Taky přemýšlím, že bych nastoupil až za rok, ale nevím co tam napsat, aby mi vyhověli. Jo a za jak dlouho ti přišel dopis, že to máš teda povolený přerušit.. díkec. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.08.2014 07:00:19, Aneta) Ahoj, ja tam nepsala zadny konkretni duvod. Jen ze proste nemuzu nastoupit. Predtim jsem volala na studijni a nejaky pan mi tam rekl, ze staci napsat, ze zadost od odlozeni o odlozeni zacatku studia. V ptek jsem jim to tam dala osobne a oni to opravi v systemu. Zadny vyjadreni Ti neprijde. Jen mi potvrdili kopii. Az budes chtit za rok nastoupit, tak posles zadost o prominuti prijmaciho rizeni a dopis o prijeti a melo by ti prijit vyjadreni. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.08.2014 07:02:19, Aneta) Vyhovi Ti podle me na 100% protoze v nejakym studijnim radu nebo co ( i na studijnim Ti to reknou) ze pokud slozis uspesne prijimacky, tak Ti to plati na 3 roky a zelzi jen na Tobe kdy nastoupis :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.08.2014 16:36:26, Iva) Ahoj, využil jste někdo možnost nahlédnutí do testů? Já jsem se byla podívat. Na studijním byli moc vstřícní. Ukázali mi podklady, které jsem jim zaslala (životopis, doklad o zaplacení 500,- atd. ), ale co mě překvapilo je, že mi ukázali pouze můj vyplněný záznamový arch, ale otázky nikde. Když jsem se zeptala, kde jsou otázky, řekli mi, že už jsou skartované. Nepřijde Vám to divné? Jak si mohu zkontrolovat, kde jsem měla chybu, zda se nepřepočítali, nebo něco podobného... Díky za názory :) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2014 15:52:38, Jan) Ahoj :) já jsem se tam byl podívat. Testové otázky mi také neukázali, že už je prý nemají. Myslím, že takhle si nejlepší cestou pohlídají to, aby se tam dostali Ti "vybraní". Jak chcete zpochybnit výsledky testů, bez otázek. No nevím, rozhodně jsem byl naštvaný... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.08.2014 10:24:39, akaable88) chci se zeptat zmenilo se to už někomu na internetu? a co bylo v tom dopise ? reagovat zde
    Email: pindakovaromana14seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.08.2014 21:42:25, Diana) Zdravím Vás.
    Chci se zeptat, jestli jste se někdo hlásili na mgr. studium z jiné školy. Budu si ted dodělávat bc na jiné škole a chci pak zkusit PA mgr obor. Paní ze studijního oddělení mi napsala, že na mgr obory mohou jít jen lidé z PA co dělali předtím bc.
    Mě to přijde jako ***ost, musí mi přeci umožnit přijímačky aspon zkusit..
    Jak to vlastně je? Děkuji moc za odpovědi, mrzelo by mě, kdybych nemohla ani zkusit přijímačky.. reagovat zde
    Email: speedy.fseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.08.2014 17:34:56, noname) Jak by to asi mělo být? Tak jak ti řekli na studijním, možné to není a mají na to plné právo. Vysokou vojenskou školu taky nemůžeš jít studovat jen na 2 roky Mgr. nebo Ing. reagovat zde
      Email: anonymgmailcom
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.08.2014 18:28:59, Diana) Mám DiS. ze stejných předmětů, co se učí na PA a budu mít Bc. z bezpečnostně právních studií, pouze ne na PA... Nevidím v tom rozdíl, proto mi přijde divné, nedat šanci někomu, kdo má 3 roky toho samého co na PA z jiné školy... reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.08.2014 18:51:53, Inkvizitor) Pokud nejsi schopna pochopit, že mezi názvem předmětu a rozsahem výuky může být někdy dramatický rozdíl... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.11.2014 11:05:49, Terka) Ahojda mám otázku k bezpečnostněprávním studiím - příští rok bych chtěla začít studovat prezenční formu a zajímá mě jak vypadá rozvrh v 1. Ročníku, klidně jen zimní semestr ? Tak obecně - jestli máte ponděli až pátek celé dny plné nebo se dá říct že třeba pátky jsou vždy volné jako je na některých jiných školách, nebo nějak jinak.. Děkuju za odpověď reagovat zde
    Email: Tl22seznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.11.2014 23:05:33, Honza) Ahoj, dny rozhodně nejsou plné, ale povinné předměty máme postavené tak, že každý den tam jsme alespoň jednu nebo dvě hodiny. Žádný den není úplně volný, pokud ale nepřijdeš na přednášku (kde se samozřejmě absence neřeší), tak máš volný pátek :) reagovat zde
      Email: hans.kadlecseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.11.2014 23:51:49, Terka) Děkuji :) a ještě bych se chtěla zeptat jak to funguje s individuálním plánem? Slyšela jsem že ho dávají celkem bez problému, ale nevím jestli třeba po nějakých letech či jestli jsou k tomu nějaké podmínky, a jak vlastně ve finále vypadá, nevíš? :) reagovat zde
        Email: tl22seznamcz

Podobné příspěvky:
  1. Prodám učebnici přijímací řízení na PA - řešené otázeky bc. studium - Policejní akademie České republiky
  2. Příjímací zkoušky na Policejní Akademii Praha - Stačí vypracované otázky? - Policejní akademie České republiky
  3. Přijímací zkoušky - Policejní akademie České republiky
  4. řešené testy na vše z roku 2014 - Vysoká škola ekonomická v Praze
  5. koleje pro POLAC - Policejní akademie České republiky
  6. Přijímací řízení na Policejní akademii České republiky 2017/2018 - Policejní akademie České republiky
  7. UJAK - studium Manažerská studia - Řízení lidských zdrojí - od 2014 kombinovaná forma - Univerzita Jana Amose Komenského, s.r.o.
  8. Příjímací zkoušky na Přf UK, ČZU - Přijímačky, přípravné kurzy
  9. Zápis na POLAC vs. ostatní školy - Policejní akademie České republiky
  10. Přijímací otázky a odpovědi - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.