Studium soukromé školy


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 02.05.2014 12:28:00, Milka, zhlédnuto: 643x, reakcí celkem: 13Reagovat na příspěvek
Ahoj,
vím, že soukromé školy nejsou obecně moc oblíbené, ale jen málo státních nabízí to, co bych chtěla. Tedy například lidský přístup, dálkové studium a tak podobně. Chci studovat při zaměstnání, protože od rodičů jsem zdrhla jak to šlo a potřebuji začít přispívat na bydlení trochu víc, no však to znáte, a právě bych si tím mohla třeba vydělat i na nějakou lepší školu.
Nejvíce přemýšlím o téhle: http://www.bivs.cz/ jejich web mě opravdu zaujal, líbí se mi, že tam kladou důraz na osobní kontakt a na praxi... Už jsem trochu stará na to, abych byla pouhé číslo a musela pochlebovat učitelům, kteří studenty berou jen jako neschopná děcka...
Chodíte tam třeba někdo? Jak je to s náročností? Přestože chci jít na soukromou, hledám něco, co by pro mě bylo opravdu výzvou..
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.05.2014 22:42:06, marek) osobne ja si myslím, že na bankovníctvo je to skvelá škola na Slovensku. iné odbory by som študovať nešiel na ňu, ale toto sa mi páči. ťažko mi hovoriť za Čechy, ale u nás to nie je zlé. osobne na začiatku tohto roka som absolvoval už svoj druhý úspešný pracovný pohovor v banke. hoci je pravda, že pozerajú personalisti trochu inak pokiaľ je prax (3 roky je už dosť). na Slovensku je prax najdôležitejšia a aj znalosti. hoci na Slovensku je výhoda v tom, že kvalitných ľudí v bankovníctve ešte veľa nie je, čo ma prekvapilo vzhľadom k tomu koľko je ekonómov vyštudovaných. teda manažéri, s ktorými sa stretávam, tak mi to hovoria neustále, že personál je dosť slabý v tejto oblasti a privítali by pre nich zaujímavejších ľudí, čo by aj niečo vedeli. sú vraj aj také pohovory, kde proste berú nejakú najkrajšiu slečnu na pohovore,nech je aspoň pekná, keď niet z čoho vyberať a ptrebujú narýchlo pracovnú silu. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.05.2014 21:56:40, Petr) Personalisté u nás (česká pobočka nadnárodní IT firmy) sice nediskriminují a když hledáme kandidáty, tak nás zajímají hard skilly, reference a škola, ale u absolventů máme u některých škol tzv. "red flag", konkrétně to jsou školy 3 a tohle je jedna z nich. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.05.2014 11:44:51, marek) Julka námaha možno nie je veľká počas semestra, ale na skúškové sa treba tiež učiť. na každej škole sú ľahšie predmety, ale aj náročnejšie a BIVŠ nie je výnimkou. áno väčšinou preliezie každý do ďalších ročníkov, ale počet poprenašaných skúšok sa pohybuje u 80% aspoň na čísle 1-2. plný počet kreditov má len pár ľudí, čiže nebude to tak jednoduché, ale zase ani zložité pre človeka, čo chce študovať z vlastného presvedčenia. prenášať sa dá aj na verejných školách a nie je to žiaden zázrak ani neobvyklosť. na žiadnej univerzite to nefunguje tiež tak, že neurobil si 1-2 skúšku (y) tak zbaľ sa a odíď z tade ihneď. osobne mne sa páči BIVŠ viac ako univerzita. na univerzite je to za vagón zbytočných predmetov, ktoré nikomu nič nedajú aj prístup vyučujúcich otrasní a tomu hovorí niekto náročnosť? ja to nazývam stratou času a ľudského potenciálu:) cena ľudského času je nanahraditeľná a premrhaný čas sa vrátiť nedá... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.05.2014 15:18:28, Martin) Výsměch ostatních soukromých škol bych zase tak vážně nebral, pořád je to konkurence. Ona se ta kvalita personálu a samotného vzdělání celkem liší i podle poboček.
    U toho pohovoru opravdu záleží i na zkušenostech. Pokud tam jde člověk rovnou ze školy a po celou dobu nedělá nic jiného, tak pak opravdu může skončit jako číšník – ale řekl bych, že to se týká spíše těch, kteří o nějaké vzdělávání se opravdu zájem nejeví...
    Ač proč takoví touží po diplomu, to jde mimo mé chápání... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.05.2014 13:21:05, Julka) Jak víme, tak ta námaha a docházka je u BIVŠ minimální, proleze tam opravdu každý, vždyt se BIVŠ vysmívá i VŠO, která na tom není zrovna o moc líp. :D Ale tohle je jistej způsob, jak získat ten papír - jen pro něj si tam většina jde, většina chce titul a diplom, a to s co nejmenší námahou a úsilím.
    Vy jste třeba světlou výjimkou, ale tu jehlu v kupce sena žádný rozumný personalista hledat nebude a vsadí hned na větší jistotu (absolventa nějaké lepší veřejné školy-ne všechny veřejné jsou totiž kvalitní, proto se to dá říct pouze o těch tradičních ve velkých městech), tedy pokud se chová ekonomicky racionálně, samozřejmě. reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. 2 školy naráz - Ostatní
  2. Student soukrome skoly se projevil - to je UCHO! - Informace o studiu
  3. Soukrome skoly propadly - Informace o studiu
  4. Výběr vysoké školy - Výběr vysoké školy
  5. Výběr vysoké soukromé školy bez matematiky - Výběr vysoké školy
  6. právnické vysoké školy - Informace o studiu
  7. Výběr Soukromé Školy!!!!!!!!!! - Výběr vysoké školy
  8. anglické soukromé vysoké školy - Ostatní
  9. Přechod ze soukromé školy na státní - Informace o studiu
  10. Vysoká úmrtnost této školy - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 16.04.2024 23:05:58.