Odvolání


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 27.06.2014 16:00:47, terka, zhlédnuto: 1948x, reakcí celkem: 13Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj,
budete si podávat někdo odvolání? Co tam zhruba bude tak psát?
Díky :)

Email: terka.siseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.07.2014 09:46:23, Martina) Já se nejspíš odvolávat budu, za zkoušku nic nedám, hlásila jsem se na bezpečnostně právní -kombinované a ty? event. z kolikátého místa zkoušíš odvolání? Já si najdu nějaký vzor a podle toho to nějak napíšu, jinak taky moc nevím co tam psát... reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.07.2014 11:52:54, terka) Já se hlásím také na bezp. právní kombi. zkouším až ze 128. No nevím jestli mám šanci, ale za pokus nic nedám :) Na kolikátém místě si se umístila ty? Já taky koukám na vzory, ale nic moc se mi nelíbí :D
      reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.07.2014 20:24:35, Kristýna) Ahoj, podavala jsem si odvolání ze 102. místa, chyběly mi jen 4 body k přijetí, myslíte, že mám šanci? Davala jsem si přihlašku na Bezpečnostně právní studia prezenční formy. Zajímalo by mě, kdy mi dojde vysledek z odvolání :) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.07.2014 09:11:18, Bára) Ahoj,
      chci se zeptat, vy, co jste se odvolávali, máte taky na internetu napsáno "odvolání/nepřijat"? Znamená to, že je to už definitivní i po odvolání?
      Děkuju za odpověď reagovat zde
      Email: beebrenkovaemailcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.07.2014 21:04:15, Martin) Ahoj, podal jsem oznámení s tím, že jsem byl těsně pod hranicí a taky se mi kolonka výsledku změnila na: odvolání/nepřijat dělal zkoušky reagovat zde
        Email: aram36seznamcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.07.2014 23:02:14, Bára) Tak asi ještě uvidíme :))). reagovat zde
          Email: beebrenkovaemailcz
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.07.2014 10:09:14, Martin) no snad to ještě není definitivní :) co jsem se díval na diskuze z minulých let, tak většinou škola posílala rozhodnutí o odvolání kolem 30 dnů, tak snad to opravdu není konečný verdikt :) reagovat zde
            Email: aram36seznamcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.07.2014 20:36:16, Nicki) mám to samé a jsem taky těsně pod čarou, tak doufám že to není definitivní:) reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.07.2014 09:50:11, Krist) Psala jsem na studijní oddělení polac, a výsledek z odvolání se bohužel dozvíme poslední týden v srpnu. :(( reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.07.2014 14:45:58, Martin) No to je super teda, opět se zde potvrdilo to, že školy mezi sebou málo spolupracují a neberou ohled na studenty. Nechají nás čekat až do konce srpna, achjo... reagovat zde
              Email: aram36seznamcz
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.08.2014 21:26:41, Bára) Ahoj,
              nedošel vám už dopis? Mně totiž dnes došla výzva k vyzvednutí doporučeného dopisu s pražským PSČ, ačkoli tu někdo psal, že by výsledky měly být až poslední týden v srpnu. Na internetu mám ale stále "odvolání/nepřijat, dělal zkoušku, ve foru z minulého roku psali, že přijatým tuto hlášku změnili na odvolání/přijat, dělal zkoušku. reagovat zde
              Email: beebrenkovaemailcz
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.08.2014 14:13:27, marta) Ahoj,
                já už mám dopis doma, přišel včera. Ale je mi divný, že už je rozhodnuto o odvolání, když zápis je až 27. a 28.8. a rozhodnutí je s datem 14.8.... Jak můžou vědět, kolik lidí jim nastoupí, kolik jich tudíž můžou nabrat na odvolání. Je to divné... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.08.2014 17:05:53, Aneta) Ja jsem letos prijata na bezpecnostne pravni a nenastoupim, pujdu radsi na prava :) takze misto po me bude na Polacu volne :) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Odvolání na VŠ - Ostatní
  2. Odvolání - Ostatní
  3. odvolání - Mendelova univerzita v Brně
  4. ODVOLÁNÍ - Ostatní
  5. Bodová hranice na PEF - odvolání - Česká zemědělská univerzita v Praze
  6. Do kolika dní musí VŠ reagovat na zaslané odvolání - Ostatní
  7. Odvolání - nepřijetí z kapacitních důvodů, kombinovaná forma studia - Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích
  8. Nepříjetí odvolání - Ostatní
  9. PEF vsrr odvolani - Česká zemědělská univerzita v Praze
  10. Na veterinu na odvolání - Veterinární a farmaceutická univerzita Brno

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.