Spolupráce s námi nastartuje váš život do úplně jiných obrátek!


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 01.08.2014 19:44:49, j, zhlédnuto: 502x, reakcí celkem: 3Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekSpolupráce s námi nastartuje váš život do úplně jiných obrátek!

Užíváte často internet? Chcete peníze a neradi se zadlužujete? Máte zájem si při zaměstnání vydělat nějakou tu tisícovku navíc? Přejete si jednoduchou práci na PC a internetu? Chcete denně pracovat maximálně 2 hodiny? Máte základní uživatelské dovednosti práce na PC? Tak na co ještě čekáte? Nabídka je zcela zadarmo! Informace, manuály a doporučení jak efektivně pracovat poskytneme zcela zdarma! Vše doma a žádné cestování za školením.

Máte zájem? Pište hned. kotasovacgmailcom

Email: kotasovacgmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.10.2014 11:38:10, Recenze) Naše škola je mladá (založena 2007, tedy bez tradice), soukromá (v ČR hodně špatné renomé, přirovnáváno ke koupenému titulu) a k tomu ještě v zapadákově (učí tu kdokoli). Horší kombinace pro uplatnění už být snad ani nemohla. Ale co se dá dělat, jsem pracující, žiji v Havířově, a tak jsem na školu nastoupila, abych si platově přilepšila, poněvadž dělám na úřadě. Je pravda, že studium je velmi nenáročné, ale s tím jsme počítali asi všichni, že na soukromé škole bude klientský přístup (proto tu jsme). Asi nemá smysl psát, že berou všechny zájemce, ale na jaké české soukromce někoho kdy odmítli? VŠSS vnímám jako takovou dobrou nástavba pro lidi s maturitou z učnáku (to je můj případ), poněvadž to tu opravdu zvládne každý, kdo chce. O gymnazistu tu asi nezavadíte... Je jasný, že většina lidí vám řekne, že VŠSS je parodie na vysokou školu, pseudoškola, že je to jen koupenej diplom atd., ale to mi nevadí..., vždyt mně a většině jde fakt jen o ten titul, protože většina z nás už pracuje, a tak jsme rádi, že tu jsou nároky velmi skromné. Každýmu je samozřejmě jasný, že diplom z nějaký tradiční školy ve velkým městě (VŠE, UK, MU) má úplně jinou váhu, protože náročnost je tam x krát vyšší a neberou tam všechny zájemce, ale já už jsem stará madam a na pohovor se momentálně nechystám, takže doufám, že mě nevyhodí a ten titul mi bude platný. Ale trochu se divím těm mladým tady, spíš mi to přijde jako lenost z jejich strany, že se nechtěj učit, když jsou tady, nebo že by na VŠ neměli mozek? Já nevím, ale to už bude jejich boj. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.10.2019 16:07:01, Šárka) Doufám, že jste to dodělala...odhaduji vás na management v sociálních službách...měla jsem ekonomický obor, učili nás také doktoři z Baňské...Pokračuji stejný obor v Ostravě (na Bani...mimochodem absolvovala jsem matematickofyzikální gympl :-) ) a nároky na učivo jsou naprosto stejné, jen na Baňské chtějí nesmyslné seminárky, což na VŠSS šlo o soukání informací-studia, což tedy mělo nějaký smysl. Ve veřejné správě pracuji již 30 let a je mi jasné, že na úřadech snad zaměstnají kdekoho, třeba jen s maturou z učňáku!???? tak to je fakt vrchol...čí známá jste? Protože Havířovský úřad je znám "kamarádíčkováním při přijímání na pracovní místa" ... tak je to tajemník nebo starosta? Nebo jiná kancelářská "potřebná" osoba? Nechápu, jak můžete znevažovat práci přednášejících na VŠSS! Asi to měli vědět dříve a adresně, měli vás pořádně prozkoušet...no, chyba! (nemluvím o současné VŠ- PRIGU, to je nějaký naamerikovaný odpad!)
      VŠSS za mě-jednoznačně palec hodně nahoru, velké díky drtivé většině přednášejících a také velké díky studijnímu oddělení! reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.10.2019 16:12:33, Šárka) Erekce se dostaví po 15 minutách! (id# n142)

      Stav nabídky: platná

      Erekce se dostaví po 15 minutách (...a může trvat i celý týden!). Nabízíme čínská a korejská přírodní afrodiziaka za bezkonkurenční cenu. Kontakt: kotasovacgmailcom

      Cena: 12 500 Kč (původně 12 500 Kč)

      Kategorie Zesilovače
      Značka Ocellia
      Záruka ano, 3 měsíce
      Staří produktu 1 rok
      Město Ceske Budejovice
      Stát Česká republika reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Nejlehčí vysoká škola a studentský život - Výběr vysoké školy
  2. Pojdte s nami na byt do Opavy - Ubytování a stravování
  3. úplně jiný dotaz.... - Ostatní
  4. Rodinný život vs. stát se doktorem? - Výběr vysoké školy
  5. můrám a sovám mezi námi - Ostatní
  6. Dotazník bakalářka - Influenceři, spolupráce, ZOOT - Zkoušky, zápočty, státnice

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.