MVŠPP

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 26.01.2007 14:54:17, Bára, zhlédnuto: 2083x, reakcí celkem: 192Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekDnes jsem dostala dopis ze školy, napsaný 24.1. že je vše v pořádku!!! Ale 25.1. jsem otevřela stránky ČAK a tam je sdělení ministersta,že nic na té škole neplatí, volala jsem tam a pán mi řekl,že nostrfikace nebudou, proto končím!!!BáraS05
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.03.2007 10:05:16, Saša) Souhlasím s ála,je to jak píše. Příští týden se chystám na univerzitu do Plzně za JUDr. Tomažičem, aby mi řekl jak to je přímo. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.03.2007 09:35:04, ála) asi jsi to moc nepochopila co jsem psala (spíš jak jsem to myslela), jinak pro tvou informaci už jednu VŠ mam za sebou a s takovými problémy jsem se opravdu nesetkala. A tím co si vymyslí, jsem měla na mysli že neustálé změny v rozvrhu a v přidávání předmětů mi nepřijde v pořádku a fakt nevím o žádné VŠ kde by studenti měli za semestr tolik předmětů. Jinak školu si platím sama,ale začala jsem si platit za něco co navykládali na začátku při zápisu atd. kdy jsme se ptali co a jak tam je. A když po roce zjistíš že si na škole musíš udělat jejich Bc k normálním předmětům máš dalších cca 5 rozdílových (ke kterým nám na začátku bylo sděleno že se dělají první semestr aby jsme si dodělali chybějící předměty) a zbývající dva roky budeme studovat předměty k získání Mgr.Tak škola v tomhle směru fér nebyla a není, a o tom že své studenty informuje až opožděně po tom co se studenti vyptávají tak ... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.03.2007 07:45:12, L6) Jen ještě pro álu k tvému: ale jednou jsi tam tak musíš dělat vše co si vymyslí a to ok NENÍ
    a ty si jako myslíš že na jiný škole nebudeš muset dělat to co si vymyslí? holka vždyť škola ať základní, střední nebo Vš je tu od toho že nám nařizuje co dělat, vždy a všude budou pravidla kterejma se musíš řídit. jedno je hloupé druhé míň, ale jsou to pravidla hry na které jsi přistoupila na základce a budeš je muset dodržovat jestli chceš studovat a to kdekoliv jinde všude....A v prácvi je to to samé, vedení něco vymyslí a ty to musíš dělat ať chceš nebo nebo ne. Tímhle jsem tě nechtěla urazit nebo se tě dotknout, jen mě překvapilo, že ti přijde jako důvod, který ady musíš uvádět aby jsi dokázala jak je takhle škola podle tebe špatná. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.03.2007 07:38:13, L5) problémy a zatek co tam v určitých věcech panuje je normální všude. neni to jen naše škola. Některé to maskují líp jiné hůř,a le všude je to stejně. Sakra všichni jsme na stejné lodi tak by jsme neměli kopak kolem sebe ale společně a snažit se něco udělat. Pokusit se zlepšit jméno a třeba předložit vedení nějaké návrhy na zlepšení, ono se to každému rozčiluje že vše není tak jak by chtěl,a le nikoho nenapadne, že by taky mohl pomoc. Jestli škole tak nevěříte tak pořád nechápu proč tu jste, když vznikla tahle aféra,mohli jste si vzít peníze za nezapočatej semestr a zdrhnout na jinou školu. ale všichni tu pořád jste a doufáte, že to dopadne dobře, tak tomu trochu pomozte. Vždyť tohle nemá logiku, napadat něco do čeho investuju.To je jak kdyby ředitel firmy řek, že je na nic, to by vedlo určitě ke kladnému hospodářskému výsledku firmy... Lidi myslete. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.03.2007 07:33:08, L4) pro ála, nevím co bych neměla vědět, já na té škole taky studuju a již jsem to psala tak nevím o čem mě chceš přesvědčovat, jestli máš pocit že to že tady každý hází jen špínu je ku prospěchu věci tak máš asi skreslené představy o tom jak může uškodit štvavá kampaň, několikrýát jsem s vedením také mluvila a nevychvalovala jsem školu až do nebes, taky vím že tam není vše v pořádku (mimochodem: to jsem již také psala). A k těm prostředků, já si školu platím sama, neví jestli patříš mezi ty co jim to platí rodiče, ale nejspíš jo protože ty nejvíc řvou, tak mám snahu škole i pomoc, protože právě o ty vložené finance nehodlám přijít a tím že školu budu pokozovat je přímá cesta o to peníze vyhodit oknem. Jo a byla jsi někdy na jiné Vš ať státní nebo soukromé? asi ne viď? jinak by jsi věděla že prblémy a reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. Instituty obecně, MVŠPP konkrétně - Ostatní
  2. MVŠPP - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 05.05.2024 02:11:19.