Přijímačky 2015/2016


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 22.11.2014 18:57:04, Lůca, zhlédnuto: 4684x, reakcí celkem: 44Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekTak včera zveřejnili podmínky pro přijímačky a dost mě překvapilo, že nenapsali, kolik uchazečů vezmou na jednotlivé obory a formy studia, ale jen celkový počet přijatých.
Chci si podat přihlášku na Bezpečnostně právní fakultu, prezenčně jako civil a přijde mě, že takhle budou ty přijímačky pěkně neprůhledné a jen to nahrává tomu, co se o Policejní akademii říká, že tam docela dost funguje tlačenka, takže když nemáš známý, tak šance na přijetí nic moc.
Taky mě naštvalo, že mají v plánu vzít míň studentů než vloni.
Jak se budete na přijímačky připravovat? Já uvažuju o nějakém přípravném kurzu, ale nevím, jestli to k něčemu je.
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.11.2014 20:31:09, Lůca) Bohužel na den otevřených dveří jít nemůžu, ani na jeden termín, tak doufám, že sem někdo, kdo tam půjde, nějaké info dá.
    Je pravda, že letost brali civilů na BPS 90, ale zase jich vzali málo na odvolání, rok před tím jich sice po přijímačkách brali 50, ale vím, že na odvolání se dostalo hodně lidí ( přesný počet si už nepamatuju).
    Ty vypracované otázky, které vyjdou v únoru, si chci taky koupit.
    Já teda dost spoléhám na angličtinu, na jaře si chci dělat FCE, tak mě tahle znalost snad bude stačit. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.11.2014 15:27:39, Veronika) Taky mě překvapilo, že nejsou zveřejněny počty přijímaných na jednotlivé obory a formy studia. Nicméně čekám, že pro obor a formu kterou píšeš se to bude pohybovat kolem 50 přijímaných. Pro ak. rok 2013/2014 byl stejný počet přijímaných na BPS(všechny obory) jako je letos. Počty přijímaných pro policejní činnosti a kriminalistku se moc nemění(aspoň mi to přijde), takže uvidíme, jak to rozloží pro BPS. Rozhodně nečekám, že to bude tak benevolentní s 90 přijímanými civily jako pro ak. rok 2014/2015. Jak jsi psala, tak tě to naštvalo, ale když si projedeš dokumenty pár let zpět, minulý rok byl výjimečný na to kolik lidí přijímali :)
    Každopádně POLAC umí vždy překvapit a tak není dobré na nic spoléhat...nechť nám přeje štěstí.
    Jinak k přípravě, já si asi koupím ten soubor otázek. V únoru vyjde verze 2015/2016. Projeď si pár diskuzí o těch otázkách. Přijde mi, že ty otázky opravdu k něčemu jsou, ale 1) (jak už někdo psal) se je nesmí člověk papouškovat, ale pochopit je, umět je aplikovat atd. 2) nejsou precizně udělané, ale to mně osobně nevadí (když si člověk něco sám dohledá, aspoň se mu to líp zapamatuje atd) 3)štěstí na variantu taky hraje svou roli :D

    pokud zjistíš něco na dni otevřených dveří, sem s informacemi!:)) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.11.2014 10:31:11, Lůca) Právě že napsali jen celkový počet přijatých do bakalářského programu bezpečnostně právní fakulty, což je těch 335 a po přijímačkách bude v pravomoci děkanů, jak tenhle počet rozdělí do jednotlivých oborů a forem studia, mám strach, aby nechtěli snížit počet civilů, protože jsem slyšela i takové názory, že policejné akademie by měla být jen pro policisty.
    Až budou dny otevřených dveří, tak by se chtělo zeptat, jestli opravdu nemají žádnou představu, jak ten celkový počet přijatých rozdělí. Bohužel nemůžu jít ani na jeden termím dnů otevřených dveří, pěkně mě to štve, hrozně jsem se tam chtěla podívat.
    Nevíte, nechají se někde dohledat vzory testů z minulých letech, na stránkách PA všech 8 variant testů z letošního roku měli i s klíčem odpovědí, ale jen jeden den, pak to stáhli, asi to tam dali omylem, škoda, že jsem si to nevytiskla. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.11.2014 07:32:29, Honza) Taky se chci hlásit na bezpečnostně právní fakultu jako civil a příjde mi, že do počtu příjimaných studentů napsali na který obor kolik studentů vezmou. Zapomněli jen uvést, kolik uchazečů vezmou na jednotlivé formy studia. na obor bezpečnostně právní by to mělo být 355 studentů. reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. Přijímačky 2015/2016 - Policejní akademie České republiky
  2. Počet přihlášených 2015 - Vysoká škola ekonomická v Praze
  3. Koho vzali na VŠFS na rok 2015/2016? - Vysoká škola finanční a správní, a.s.
  4. Přijímací řízení na POLAC 2014/2015 - Policejní akademie České republiky
  5. NSZ-OSP a ZSV 2016 - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 14.05.2024 14:12:28.