...


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 04.09.2005 11:00:00, Sára, zhlédnuto: 95x, reakcí celkem: 3Reagovat na příspěvek
Ahojki všem,je tu někdo,kdo by mi poradil jak se dostat na MEDICÍNU??
Prosím,prosím.Jsem ve čtvrťáku a ještě k tomu mě čeká matrura a tak.Neporadil by mi někdo z čeho se učit a tak? chci se hlásit do prahy,brna a Olomouce :DS15

Email: jandova.saraseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.09.2005 20:08:39, Radek) Ještě jsem nedávno objevil zajímavou stránku - viz www.idnes.cz/skol y -úplně dole (E-Learning na vlastní kůži). Člověk může na měsíc získat přístup k testům a výuce podle různých oficiálních učebnic na SŠ. Tak to už je opravdu všechno, co v tuto chvíli vím.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.09.2005 19:41:14, Radek) Ahojky Sáro. Mrkni na stránky těch fakult o kterých uvažuješ - v informacích pro uchazeče (příp. přijímací řízení) bude určitě uvedeno z čeho jsou přijímačky, třeba také tematické okruhy ke zkoušce. Některé školy vydávají každoročně Modelové otázky k přijímacím zkouškám - je tam spousta otázek (cca 1000 z každého předmětu) s možnostmi odpovědí a řešením. Abys trochu přičuchla k chemii, mrkni na následující odkaz na PŘF UK. Z vlastní zkušenosti vím, že (zvlášť když člověk nemá moc času nebo moc vůle na přípravu) přípravný kurz se určitě vyplatí (i když se člověk sám moc nepřipravuje, něco v něm z kurzu uvízne a získá ucelený přehled látky-zápisky, studijní materiály apod.). Co já vím, tak třeba sekce přípravné kurzy - aktuální nabídka kurzů. Jinak normální gymplácké učebnice či doporučené učebnice ze stránek jednotlivých škol. Není toho málo, co?;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.09.2005 18:00:35, Petra) Ahoj, Saro. Taky me letos ceka matura na gymplu:) Na medinu jit sice nechci, ale moje nejlepsi kamaradka ano... vim neco od ni, tak snad ti to pomuze. Prodavaji se testy primo na medicinu, nebo se daji sehnat v antikvariatu a kazdorocne se v Praze poradaji pripravne kurzy na medicinu. Znama tam chodila a byla spokojena, projizdi vse od zacatku prijemnym tempem, tudiz se da pochytit temer vse. Nevim presne, kolik to stoji, ale zkus se po tom mrknout na netu. Budu drzet palecky! reagovat zde

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.