Co obsahuje design a IT najednou? :)


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 27.12.2014 12:52:51, Robert, zhlédnuto: 240x, reakcí celkem: 2Reagovat na příspěvek
Dobrý den, potřebuji od Vás poradit :)

Přemýšlím o výběru vysoké školy a také o oboru. Jsem kreativní člověk se zálibou v nových technologiích a počítačích. Baví mě navrhovat nové aplikace a hry, vytvářet je ale zároveň je i graficky vybavit (také rád maluji). Studium pouze grafického designu mě ale bude opravňovat pouze k "vybarvení" těchto aplikací a her, čili nebudu mít nad nimi tu vedoucí pozici, pozici toho, kdo hru/aplikaci vytvořil. Studium IT zase nebude obsahovat tu grafickou kreativitu. Hledám něco, kde bych mohl uplatnit kreativitu, design věcí/programů, zálibu v technologiích, zálibu ve tvoření ale také výtvarnou činnost. Ve finální podobě také management. Stručně nakonec, rád bych produkt vytvořil, jak graficky, tak logisticky.

Poradíte mi prosím, jaký obor by se pro mě hodil? :)

Email: robbcaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.01.2015 21:50:05, Tomáš) Možná hledat obory obsahující v názvu "multimédia", např. https://www.fit.cvut.cz/student/bakalar/web-multimedia

    Jinak bych doporučil ještě hodně o té kombinaci popřemýšlet, podiskutovat s lidmi z oboru, případně s lidmi z VŠ na dnech otevřených dveří. Nezdá se mi to moc praktické, lepší je být borec v jednom oboru, a ten druhý vzít samostudiem, jako hobby. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.01.2015 08:49:56, Inkvizitor) Pokud si skutečně věříš, můžeš pouvažovat o kombinaci dvou oborů a dvou školách. Některé předměty rozvíjející výtvarný talent měli, pokud si dobře vzpomínám, možnost navštěvovat kolegové studující (aplikovanou?) informatiku na FI MU v Brně. reagovat zde
    Web: https://www.youtube.com/watch?v=5vUSZASQ1Nc

Podobné příspěvky:
  1. Grafický design - Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
  2. Budu muset zaplatit za studium pokud budu studovat 2 VŠ najednou? - Ostatní
  3. VŠ, dálkové studium, design+automobily+IT - Výběr vysoké školy
  4. Kam na design? - Ostatní
  5. bytový design - Výběr vysoké školy
  6. Studium více vysokých škol najednou - Informace o studiu
  7. Placení 2 VŠ škol najednou - Ostatní
  8. Design prostředí - Technická univerzita v Liberci
  9. Dvě vysoké školy najednou - Informace o studiu
  10. Dva obory najednou - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.