Nejsnadnější VŠ soukromá v Praze - dálkově


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 27.01.2015 14:59:41, PetrP, zhlédnuto: 939x, reakcí celkem: 10Reagovat na příspěvek
Ahoj,

mám jen maturitu a pracuju už přes 10 let v IT (a vážně ne jen za průměrný plat). Přesto bych si rád dodělal nějakou VŠ, abych měl aspoň formálně titul. Protože občas se člověk i u velkých firem setká s tím, že absence titulu je problém (i když pak je úplně jedno nakolik je prestižní či ne). Mám za sebou i pět semestrů na plzeňské FAV (bohužel, tehdy bylo striktně rozdělené bc a ing studium, takže mi nestačil dodělat jeden semestr abych dosáhl aspoň na bakaláře), z toho důvodu bych teď platil i na veřejné škole (a koukal jsem že částky za nadstandardní dobu studia se od soukromých zase tak moc neliší), ovšem vzhledem k časovému odstupu mi vystudované předměty asi už nikdo nikde neuzná :)

Proto hledám tipy na co nejjednodušší vejšku a to buď nějaký IT obor (sice nečekám že bych se naučil moc nového, ale aspoň by to bylo z branže), ale popravdě řečeno, už se moc necítím na matematiku, která je tam všude.

Alternativně možná nějakou ekonomiku (což asi bez matiky taky nepůjde) nebo management či marketing.
A úplně alternativně prostě tipy na něco, co se snad nedá nedostudovat :)

PS: o moudra typu že mi to bude k ničemu a jsou to vyhozené peníze a jak k tomu příjdou ti, co si školu tězce vydřeli, vázně nestojím. Za všechny ostatní tipy předem děkuji.



  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.01.2015 17:25:38, Inkvizitor) Alespoň nepodporuj velkochovy úplných retardů a podívej se např. na obory, které nabízí Provozně ekonomická fakulta České zemědělské univerzity. reagovat zde
    Web: https://www.youtube.com/watch?v=Wn_f0odpg30
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.01.2015 20:37:59, PetrP) Pokud to budu brát čistě pragmaticky a ne jako svůj boj proti soukromým VŠ, tak proč? Obory pro kombinované studium jsou jen dva, příjímačky z matiky to je to co jsem taky zrovna nechtěl...
      reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.01.2015 21:00:46, Inkvizitor) Je otázka, jestli chceš skutečně jen titul, nebo jestli chceš, aby ti to i něco dalo. Pokud chceš jen titul, můžeš chvíli zapátrat po internetu a určitě najdeš nějakou "rozvojovou The Open", která ti za předstírání online studia udělí titul např. MSc - a budeš vypadat "světově". Nikdo nemusí vědět, že je to diplom z Barmy, který ti uznají jen v Nigérii a v ISIL;-)

        Pokud ale chceš za své peníze - i když si třeba říkáš, že ne - i něco víc než jen diplom, tedy pokud máš alespoň nějakou sebeúctu, tak tu matematiku překousni. Jestli jsi studoval na FAV ještě v době před strukturovaným studiem a nějak jsi prošel matematikou, tak to, co se bere t.č. jako matematika na ČZU (ale třeba i na FEKT VUT /viz http://www.vutbr.cz/studium/ects-katalog/programy /, kdybys chtěl lepší značku), to byl měl zvládat prakticky s prstem v nose a mohl byses soustředit na vlastní práci a na na doplňování teoretického základu. reagovat zde
        Web: https://www.youtube.com/watch?v=Wn_f0odpg30
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.01.2015 22:06:51, PetrP) No je to víc než deset let a tak se obávám že alespoň zpočátku to úplně na prst v nose nebude. Tak uvidím. Každopádně díky za názor.
          reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.01.2015 09:56:15, Inkvizitor) Např. FEKT má spoustu skript na internetu. Tebe by mohla zajímat Matematika 1, která je zde: http://www.umat.feec.vutbr.cz/~fuchsp/Matematika_1.pdf - a to je ještě text neaktuální, nově prodělali optimalizaci pro jednotlivé obory (tj. další redukci učiva). Na zemědělce je úroveň ještě nižší... Vlastně většinu z toho by měl zvládat tak jako mimochodem maturant ze špičkového gymnázia zaměřeného na matematiku. reagovat zde
            Web: https://www.youtube.com/watch?v=Wn_f0odpg30
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.01.2015 11:17:36, PetrP) Tak co, to tu nikdo nestudoval soukromou VŠ s podobnou motivací nebo se všichni bojí že dostanou vypeskováno od jistých přispěvatelů? Tu ČZU sice možná zkusím aspoň přijímačky, ale to co jsem psal mě stejně zajímá...
    reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.01.2015 12:12:35, Honza) O soukromkách si myslím opravdu svoje a je lepší si troche máknout. Ale když už - zkusil bych Unicorn College. Je soukromá, ale nějaké vědomosti chtějí reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.02.2015 00:35:56, PetrP) Zrovna Unicorn mi přišel jako trochu zvláštní projekt - ostatně i jako celá ta firma kde jsem měl několik známých a loni měl problémy s akreditací

        http://praha.idnes.cz/unicorn-college-omezi-akreditace-vsech-oboru-fnz-/praha-zpravy.aspx?c=A140219_133649_domaci_bva

        Fakt bych nerad aby mi školu zavřeli v půlce studia...
        reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.01.2015 15:55:20, Britka) Ty jsi teda student.... :D Ty na tu soukromku fakt patříš :D Aneb vše s nejmenším úsilím, pak se ale nediv, že zaměstnavatelé dávají přednost veřejným před soukromými školami... reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.02.2015 00:32:51, PetrP) Já se nedivím a je mi to jedno. Zkus si přečíst ten úvod... :D Myslím že hůř než teď na tom ani se soukromkou nebudu.
        reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Bc. na VŠTE a Mgr. na JČU/jiné VŠ třeba v Praze? - Výběr vysoké školy
  2. VŠ dálkově - humanitní směr, jazyky - poraďte prosím - Výběr vysoké školy
  3. Ekonomka dálkově - na státní - Výběr vysoké školy
  4. 2013/2014 Marketingová komunikace, Bc., dálkové studium - Vysoká škola finanční a správní, a.s.
  5. PROSÍM POMOC- VŠO PRAHA + UBYTOVÁNÍ V PRAZE - Informace o studiu
  6. Druhá vysoká škola - soukromá/veřejná, názory+zkušenosti - Výběr vysoké školy
  7. Dálkové studium - Ostatní
  8. Dálkové studium VŠ - výhody a nevýhody? - Výběr vysoké školy
  9. Dálkové/kombinované studium na Právnické škole v ČR? - Výběr vysoké školy
  10. Soukromá? Toť otázka... - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.