Inkvizitor - blázen nebo génius? ANKETA

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 28.01.2015 09:57:16, kodl, zhlédnuto: 4012x, reakcí celkem: 168Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekInkvizitor. Všichni se zde jistě setkali s jeho příspěvky, které horlivě přidává téměř ke každému tématu v diskusi a jako samotářský vlk neúnavně bojuje proti bezpráví tohoto světa. Někdy mu na pomoc přispěchají i další bojovníci, ale ti jsou pouze zdánliví, neboť Inkvizitor se obratně a lstivě schovává i pod jinými nicky. Vyvstává ovšem otázka, kdo to vůbec je? Nabízím několik možností.

a) chovanec ústavu pro duševně choré
b) zapšklý středoškolák, který VŠ sám nikdy nevystudoval
c) zneuznaný vysokoškolský pedagog, který naplňuje přísloví "Kdo to umí, ten to dělá. Kdo to neumí, ten to učí."
d) prof.Václav Klaus
e) jiná možnost...uveďte


Prosím, hlasujte.


Email: kodlemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.01.2015 11:56:38, Inkvizitor) Tak, Filípku, prášky, vyčůrat a do postele. reagovat zde
    Web: https://www.youtube.com/watch?v=Wn_f0odpg30
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.01.2015 17:14:38, Andy) Inkvizotore, nevím proč ke všem svým při***lým reakcím připojuješ tu ukrajinskou píseň? Nějak mi ten význam unuká. Jistě nám to tu všem rád vysvětlíš reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.01.2015 17:57:35, Inkvizitor) Aby se měli retardi na co ptát. reagovat zde
        Web: https://www.youtube.com/watch?v=xg4AHoBJgvY
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.01.2015 18:20:12, Andy) díky za vysvětlení, alespoň vím na čem jsem, od tebe to zjištění potěší, jaště mi pověz - zabýváš se také něčím jiným nebo jsi pořád na těchto stránkách a sleduješ a odpovídáš a bavíš se tím, máš zaměstnání? Nebo se nudíš, chudinko? lěl by ses zajímat o nějakou práci nebo studium, abys vyplnit ten tvůj volný čas, se kterým si evidentně nevíš rady, já chápu, že nic nedělat je na hlavičku reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.02.2015 17:23:36, Jan Hus) Inkvizitor je rusofilní sráč, proto. Nejspíš mu nejde o písničku jako takovou, ale o videoklip. Ten je totiž z filmu Taras Bulba, který je nacionalistickou ruskou sračkou z pera Nikolaje Vasiljeviče Gogola. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.02.2015 00:32:24, x) drž hubu ty srači rozkopal bych ti ksicht kdybych tě potkal!!!! ha ha ha!!! reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.03.2015 10:42:02, Elisabeth) Ještě se nám "pan inkvizitor" nepochlubil, že je už docentem:D Kromě toho, že se vehementně snaží o to, aby mohl učit na VOŠ i soukromé VŠ by se také velmi rád konečně oženil :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.01.2015 12:54:48, Pet) já jednoznačně volím A, zřejmě paranoia, chudák reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.01.2015 16:48:17, Katka) je mi to jasné - byl c), ale v současné době a) reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.01.2015 17:58:33, Inkvizitor) Až se naučíš česky, můžeš se i pokusit o předstírání davů. reagovat zde
        Web: https://www.youtube.com/watch?v=xg4AHoBJgvY
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.01.2015 18:57:03, Katka) Inkvizitore, děkuji za reakci na můj příspěvek, moc nerozumím, ale to bude asi můj problém, vysvětlíš nám proč tady stále obtěžuješ? Jestli se stydíš, tak to napiš na můj mail, moc by mě to zajímalo, třeba tě i pochopím reagovat zde
          Email: ketynka25postcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.02.2015 17:25:39, Jan Hus) Hlavně jestli umíš ty rusky, ty prase zrazující krev vlastního národa! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.01.2015 20:23:39, Petr Vondra) Jsi úplně mimo, ID Inkvizitor znám osobně, ale pro tvůj klid jde o lékaře pracujícího v oboru patologické anatomie a soudní medicíny, krom toho Ph.D v lékařské biofyzice.

    Tak s ohledem na tvé možnosti jsi se moc netrefil, nicméně až dostuduješ minimálně stejnou úroveň vzdělání a podobně náročné škole, tak se vyjadřuj. Nicméně zrovna tento server je slušný sbírka jedinců, kterým dost vadí že na vysoké škole se musí studovat a nebo chtějí, či jsou na škole která má do skutečného VŠ studia opravdu daleko. Což chápu, že vzbuzuje nevoli.

    Co mě udivuje víc je, že má stále energii se tady dohadovat a "ukřivděnými" dětmi, co by před 10-15 lety neudělali ani maturitu. Dnes ano, protože úroveň vzdělání bohužel jde ke dnu. reagovat zde
    Email: petr.vondra.jrseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.01.2015 20:53:59, Andy) Tím spíš je nepochopitelné, když má několik akademických titulů, pracuje na významné pozici, že ho baví a uspokojuje stále a stále přispívat na tyto stránky a to ještě tím způsobem, jakým to dělá. A jak to víš, nejsi Inkvizitor ty? reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.01.2015 21:12:00, Inkvizitor) Nevím, jak rychle píšeš ty, ale asi velmi pomalu. Těch pár minut např. při vaření kávy nebo při přípravě čaje rozhodně není signifikantní ztrátou času.
        Ing. MUDr. Jan Onufryj Zagłoba, Ph.D reagovat zde
        Web: https://www.youtube.com/watch?v=4j4AYK8KGKU
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.01.2015 21:55:45, marc) to aby se člověk bál zemřít, aby takového ***a nepotkal:))) reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.01.2015 05:04:20, Anet) Bože, zas tu jsou kompexáci z vysokých učňáků. Podle mě Inkvizitor vždy dobře poradí, pokud to má hlavu a patu. Říká ale pravdu, a to se ale mnohým nelíbí, raději by lež, pro klid jejich utrápené (zakomplexované) duše.S12 reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.02.2015 19:36:00, Jan Roháč z Dubé) sama seš z učnáku reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.02.2015 17:26:30, Jan Hus) Za Putinovy prachy, to je jasné! reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.01.2015 05:00:43, Anet) Přesně tak, ***cům z rádoby vysokých škol prostě strašně vadí, že je nikdo neuznává. Já taky ne, tak jedině je to ale správně. Je otřesné, co dnes vystuduje za pitomce jen proto, že se nároky na některých (hlavně soukromých, ale i některých regionálních) školách blíží laťce pro chovance zvláštního výchovného ústavu. S14 reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.01.2015 09:46:09, marc) vidíš, inkvizitor má několik prestižních škol (alespoň to sám tvrdí) a taky ho nikdo neuznává. ono to totiž o počtech titulů úplně není, stejně tak to úplně není o prestiži školy. vždycky je to o člověku samotném, jeho lidských kvalitách, jeho schopnostech a jak se dokáže prosadit. a na to titul opravdu nepotřebuješ ani jeden. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.01.2015 15:43:44, Anet) Souhlasím, na prokázání lidských kvalit titul člověk nepotřebuje. Proto lidé, co si ho kupují, mají u mě červenou. Mně nevadí, že jsou hloupí a na VŠ nemají hlavu, vadí mi, že se tváří, že ano. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.02.2015 23:01:47, PUDr.) Pokud se nepletu, MUDr. J. Š. se zatím titulem Ph.D. nehonosí. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.02.2015 07:35:03, Petr Vondra) Když o tom přemýšlím, tak by na Inkvizitora seděl spíš dr.A.L., který snad v červnu obhájí i inženýrský diplom na elektrotechnice v Brně. Asi ho neznáš, jinak by tě napadl jako první. Ale není to ani jeden z nich. reagovat zde
        Email: petr.vondra.jrseznamcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.02.2015 10:43:27, PUDr.) Zajímavé. Všímám si ho na tomto serveru už nějakou dobu. Považuji většinu jeho příspěvků na tomto serveru za užitečné, s mnoha jeho názory se opravdu ztotožňuji. Alespoň já mám pocit, že problematice, o které píše, vesměs dobře rozumí. Snad jediné, co bych mu osobně vytkl, jsou jeho občasné zbytečně agresivní reakce na lidi, jejichž názory se s těmi jeho příliš neshodují. Prostě kdyby ubral (často směšných) osobních útoků na jiné uživatele, myslím, že by ho tu brali vážně všichni.

          Podle jeho příspěvků a informací, které se z nich dá vyčíst (kde vystudoval MUDr., kde dělá doktorandské studium, které všechny studenty měl možnost vyučovat atd.), nyní navíc ještě doplněné o tvoje tvrzení o jeho konkrétní činností v oblasti lékařství, mně prostě přesně sedí na MUDr. J. Š. Navíc vystupování inkvizitora na internetu se podezřele podobá vystupování pana doktora pod jeho "oficiální přezdívkou". reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.02.2015 11:58:34, Inkvizitor) Abych vám to usnadnil, když se chcete bavit "lovem na inkvizitora", Jan Onufryj Zagloba je pochopitelně nepravé jméno. Ale něco s tím jménem mám společného. Další nápad? Třeba se tentokrát trefíš alespoň do jedné z mých iniciál. reagovat zde
            Web: https://www.youtube.com/watch?v=xg4AHoBJgvY
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.03.2015 10:44:49, Elisabeth) Tak hádám iniciály: J.B. :D reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.02.2015 15:18:04, Inkvizitor) Už asi vím, o koho jde, potkal jsem ho nedávno na konferenci v Liptovském Mikuláši. Ano, záměna je možná, mimo jiné máme podobný smysl pro humor. Naštěstí pro studenty působíme každý na jiném pracovišti, protože dva "nároční ale spravedliví" na jednom pracovišti jsou známkou špatné prostupnosti pro ty, kteří chtějí studium ochcat, a pro ty, kteří na to nemají a systém střední škola-přijímací zkoušky je neodfiltroval. reagovat zde
            Email: Tomas.Nkarolinskase, Web: https://www.youtube.com/watch?v=xg4AHoBJgvY
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.02.2015 16:04:43, PUDr.) V tom případě toho asi budete mít docela hodně společného. Zajímavé je, že máte stejnou alma mater, doktorské studium jste taktéž absolvovali na shodném škole a nakonec se i zabýváte stejným lékařským oborem.

              Po tvé identitě nepátrám, akorát jsem si nemohl nevšimnout ohromné podobnosti. reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.02.2015 16:20:26, Inkvizitor) A že jsem tak zvědav, jak jsi poznal, jaká je moje alma mater (tedy ta medicínská)? Jen v ČR se nabízí sedm možností a několik stovek absolventů ročně. Tuto informaci pokládám za natolik důvěrnou, že jsem ji nikde neuvedl.

                (Právě díky zkušenostem dr.J.Š. se stalkingem ze strany těch, kterým nebyl během intrauterinního pobytu dopřán dostatek jódu, si velmi důsledně hlídám soukromí. Proto o sobě uvádím co nejméně informací, které by byly konkretizovatelné - pokud to situace vyžaduje, klidně napíšu, že mi dotyčný nemusí věřit, že o konkrétní problematice doopravdy něco vím. Kolega Vondra si to ještě slízne, až se za pár týdnů podívám do ČR...) reagovat zde
                Web: https://www.youtube.com/watch?v=5vUSZASQ1Nc
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.02.2015 18:07:00, Petr Vondra) Ale houby, maximálně mě budeš chtít zavřít do ledničky, nebo mě vemeš někam kde maj hnusný pivo jak je u tebe zvykem...Navíc myslím že do té doby to nebudeš řešit. Jen se divím, že tě baví řešit ty polo***y. reagovat zde
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.02.2015 20:11:32, PUDr.) Svoji alma mater jsi tu sám uvedl v diskusi "medicína v ostrave" (ID: 39050), příspěvek 04.05.2012 19:37:06, cituji:
                  "(...) 1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze (moje alma mater) (...)" reagovat zde
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.02.2015 19:35:31, PtR) Upřímně, už je to sice dávno, ale jsem celkem přesvědčen, že to je J.Š...

                  Jako kolegovi mě poněkud irituje arogantní a povýšený postoj ke studentům jiných škol (či lékařských fakult), jako by medicína byla vrchol náročnosti - viděl jsem a vídám tolik pilných a snaživých ***ů, kteří mi dokáží odrecitovat klinický obraz onemocnění předních rohů míšních dle Amblera s přesností na písmeno, ale nedokáží logicky myslet a používat matematiku na úrovni střední školy... reagovat zde
                  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.02.2015 12:28:47, Inkvizitor) A to jsi vymyslel sám, nebo ti musel někdo pomáhat? Vzhledem k tomu, že kolegu znám, mohu směle prohlásit, že nic se s ním nemíjí víc než to, co jsi vyplodil.

                    A propos, jak souvisí znalost základní česky psané (postgraduální?) učebnice neurologie s tématem? Je v tom něco víc než jen to, že jsi náhodou někde slyšel to jméno a snažíš se předstírat, že i něčemu rozumíš?
                    reagovat zde
                    Web: https://www.youtube.com/watch?v=xg4AHoBJgvY
                    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.02.2015 12:55:44, marc) Co to meleš? Na tvé nechutné výmluvy není nikdo zvědavý, ty arogantní nechutný ubožáku. reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.02.2015 16:12:02, PUDr.) Jinak jsou-li vyučující nároční, ale spravedliví, nic nenamítám. Naopak to vítám, tedy pokud při tom zároveň nejsou arogantní, nedělají ze studentů ***y a neponižují je před ostatními. I s takovým jednáním jsem se setkal. Třebaže jsem měl s vyučujícím dobré vztahy a netýkalo se to mě, takové jednání vyučujícího mi bylo krajně nepříjemné i z pohledu přihlížejícího. reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.02.2015 16:27:59, Inkvizitor) Vzhledem k tomu, že se vyznačuji i poměrně velkou sebeironií, tak mají nejspíš studenti pocit, že rozdávám stejným dílem jim i sobě; aroganci ani ponižování mi totiž nikdo v anonymním hodnocení výuky nevytýkal. reagovat zde
                Web: https://www.youtube.com/watch?v=5vUSZASQ1Nc
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.02.2015 16:39:38, Inkvizitor) Tedy vlastně ne, v jednom hodnocení mi skutečně jeden student aroganci vytýkal. To hodnocení jsem měl dokonce vytištěné a ukazoval jsem ho některým známým, protože skutečně stálo za to (dost dlouze rozváděl, kde je problé). Zastávám totiž zásadu, že je velmi nebezpečné studentům, zejména pak medikům, prezentovat většinu látky jako uzavřenou kapitolu. Tím totiž snadno podlehnou dojmu, že jde vědí vše... No a podávám to poněkud plasticky stylem: "Problém XY je na samostatné magisterské studium, takže jistě chápete, že tomu pořádně nebudete rozumět. Takže pokud se s ZW, které je důsledkem XY setkáte v praxi a nebudete mít k dispozici kuchařku řešení a postupů, nejlépe uděláte, když místo alchymistického laborování zvednete telefon a zavoláte příslušnému odborníkovi." - Zatím se našel naštěstí jen jeden lumen, kterého to urazilo a přišlo mu to arogantní (asi proto, že jsem takhle hovořil o svém druhém oboru...). Je to, že takového studenta pokládám za notorického b|ba, byť by směřoval třeba k červenému diplomu, skutečně arogance? reagovat zde
                Web: https://www.youtube.com/watch?v=5vUSZASQ1Nc
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.02.2015 19:10:20, Jan Roháč z Dubé) Co to žvaníš, Kalužo? reagovat zde
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.02.2015 20:21:36, PUDr.) Věřím, že v realitě je tvoje jednání jiné, než ve světě virtuálním. Jen musím říci, že tvoje internetové alter ego může v některých lidech vyvolat pocit tvé již mnohokrát omílané arogance. Pokud stále vyučuješ na LF MU, je možné, že jsme se už i potkali. Faktem je, že jsem se s arogancí ve spojení s Biofyzikálním ústavem vskutku nesetkal. reagovat zde
                  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.02.2015 22:56:26, Inkvizitor) A proč by toto nemohla být jedna z "omylem" utrousených mystifikací, kterou jsem se bohužel díky chybě dr. Vondry trefil do někoho konkrétního? Při troše pátrání by se dalo najít několik dalších takových "nápověd", které mohou být i nekonzistetní, protože cílem není vytvořit "virtuální alterego", cílem je prostě mlžit. Po pravdě řečeno, nepokládám za úplně standardní to, že někdo má v paměti nebo aktivně vyhledá diskuzní příspěvěk starý dva a půl roku.. reagovat zde
                    Web: https://www.youtube.com/watch?v=xg4AHoBJgvY
                    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.02.2015 23:22:46, PUDr.) Ty jsi, co si budeme povídat, na tomto diskusním serveru nepřehlédnutelný. Poprvé jsem si tě všiml v době, kdy jsem vybíral VŠ. Během toho jsem samozřejmě narazil i na výše uvedenou diskuzi. O tom, co mi utkvívá v paměti, si můžeš myslet, co chceš. Pamatuji si to snad z toho důvodu, že mě tehdy přirozeně zajímaly názory lidí na jednotlivé fakulty, přičemž takových, jako jsi ty, tzn. lidí, kteří mají osobní zkušenost s více než jednou LF, a tak mohou alespoň trochu objektivně porovnávat, prostě moc není. No a když už ses zeptal, kde jsem tyto informace získal, již nebylo složité si to zpětně vygooglit. Proč myslíš, že bych to bych to jinak hledal. reagovat zde
                      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.02.2015 08:04:49, Inkvizitor) Takže jsi se chtěl jen předvést, jak moc chytrý jsi. Jenže tě musím zklamat, moc chytrosti jsi nepředvedl, spíše naopak.

                        1. V rovině korektního uvažování jsi se dopustil hlouposti tím, že jsi si z řady neslučitelných a přiznaně zavádějících "nápověd" vybral jen to, co se ti hodí to teorie. Přesněji řečeno "hodící se ti" jsi prohlásil za pravdivé a "nehodící se ti" jsi prohlásil za nepravdivé. Jako formulace pracovní hypotézy je to korektní postup, proti tomu nelze namítat vůbec nic. Ovšem ty do prezentuješ nikoliv jako pracovní hypotézu, ty nadšeně sděluješ "vrahem je zahradník". A to je dosti hloupé;-) Prozradím ti jedno tajemství: PhD v lékařské biofyzice lze získat nejen na ústavu biofyziky, ale i na ústavech fyziologie a patofyziologie a na rentgenu, nukleární medicíně, radiační onkologii a na očním, výjimečně i na jiných pracovištích. To je tím že obor doktorského studia není určen pracovištěm ale tématem; a na lékařských fakultách je zvykem do biofyziky řadit většinu "technických" témat (s výjimkou 1.LF a 2.LF UK, kde je samostatný obor lékařská informatika, takže se to trochu tříští).

                        2. V rovině pragmatické byla tvoje exhibice také hloupá. Pro vlastní pocit "já na to přišel" jsi zřejmě nepochopil, proč si chráním anonymitu - a pokusil jsi se ji prolomit. Ta tvoje "anonymizace" je fakticky neúčinná, jen naprostý omezenec do pár minut nezjistí, koho máš na mysli. Kdybych byl dr.Š., tak by mě to naštvalo tak, že bych se na toto fórum vykašlal. Pokud jsi už projevil tolik aktivity s tím, že jsi procházel mé příspěvy (nebo je tvé sebevědomé hodnocení jen blaf?), postřehl bys, že naprostá většina mých příspěvků je o tom, že své (ale také manželčiny) zkušenosti z několika vysokých škol a své jisté zapálení pro akademické dění využívám k tomu, abych zejm. poradil s výběrem oboru nebo s řešením podobných problémů (vč. toho, že pokud mi to časové možnosti dovolí, si o problému, o kterém toho moc nevím, něco nastuduji); výsměch hlupákům, kteří mají potřebu se ujišťovat, že jejich podřadná škola není podřadná, lumpům, kteří nabízejí vypracování závěrečných prací, a lidem, jejichž oslavné texty na soukromé "vysoké" školy nesou jasné známky astroturfingu, tvoří jen minimum času, který věnuji této taškařici. Dr.Š. tak díky tobě bude nejspíš dostane pár sprostých mailů, možná i nějaký dopis od nějakého ublíženého hlupáka a pár trollů rozblije jeho jméno po internetu. Gratuluji.
                        Na druhou stranu, nic si z toho nedělej, spíše se pouč a chyby neopakuj. Za mých studentských let podobně selhalo i vedení jedné odborné společnosti. Rozhodli se na svých webových stránkách umístit diskuzní fórum a v něm měli i sekci o pregraduální výuce. I napsal jsem tam anonymně několik silně kritických poznámek o úrovni i náplni výuky. Reakce byla rychlá a nevěcná: Co si dovoluji kritizovat slovutné pány profesory, kteří mají praxi a vědeckou činnost. I dopustil jsem se analýzy jejich publikačních aktivit a komentoval jsem to tak, že tedy vědecká činnost nic moc na to, aby vystupovali jako vědecká autorita v oboru. Za pár dní fórum zmizelo, snad z toho důvodu, že jmenovaní byli ve vedení společnosti. Za pár let jsem se dozvěděl, že to místo mě dosti tvrdě schytal podstatně starší kolega, který měl tu smůlu, že měl stejné iniciály, názory i způsob vyjadřování. reagovat zde
                        Web: https://www.youtube.com/watch?v=xg4AHoBJgvY
                        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.02.2015 10:38:37, PUDr.) Skutečně se ze sebe nesnažím dělat chytráka. Nemám potřebu si něco takového dokazovat na internetu. Ano, dělat ukvapené závěry jen na základě povrchních znalostí jistě nebylo moudré. To s tím místem vystudování Ph.D. je pro mě taktéž novinka, tak aspoň děkuji za doplnění informací. Každopádně rozhodně nebylo mým úmyslem způsobit někomu problémy. No co, chybami se člověk učí.
                        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.02.2015 11:13:22, marc) inkvizitore, ty jsi bl.bej až to není možný. právě jsi sepsul jediného chudáka, který se tě tu zastával:))))))
                        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.02.2015 11:38:19, Inkvizitor) Až nastoupíš do praxe (pokud to bude v ČR), tak zjistíš, že postgraduální vzdělávání se čím dál tím víc blíží modelu scrape-based medicine: To, že něco děláš ne úplně správně ti obvykle starší kolegové neřeknou dříve, než se stane malér. Takže je dobré si zvykat, že je třeba myslet tak trochu "šachisticky" a své kroky domýšlet do důsledků... Takže neber to tak, že bych měl potřebu tě nějak "srovnat do latě", život mých virtuálních identit (ano, jsem na několika serverech, na každém mám jiný nick a jinou legendu) pro mě končí okamžikem zavření příslušného okna prohlížeče. Spíš to ber jako varování pro skutečný život.

                          Jesli můžu doplnit to s tím PhD, tak ono to skutečně není úplně běžné. Více toho využívají jen radiologové, kde více technické téma je "biofyzika" a více klinické "radiologie". Ono je to trochu problém (spíš "nepohodlno"), protože takový doktorand pak skládá státnici z něčeho jiného, než co v rámci svých povinností učí. Na druhou stranu to nutí udržet si širší rozhled.
                          Web: https://www.youtube.com/watch?v=5vUSZASQ1Nc
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.01.2015 22:32:07, Jindra) Naopak zde vystupuje velice erudovaně a ví o čem píše. To, že někdo neunese pravdu, je jen jeho problém, nikoliv inkvizitora. Já v tom spíš vidím, že se snaží některým lidem i poradit kudy mají dále směřovat nebo jim poradit, co je obsahem oboru/ů, který daná osoba chce studovat. Buďte rádi, že tu někdo takový je a rád vám pomůže. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.01.2015 01:22:32, Evíík) Přesně, lépe bych to nenapsala. Je to opravdu moc chytrý pán. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.01.2015 20:16:27, W) chytrý, myslí se vzdělaný, být může, ale sociální inteligence mu zcela chybí reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.02.2015 13:51:29, Jindra) Pravda bolí. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.02.2015 14:57:54, Inkvizitor) Sice jsem už nechtěl nijak zasahovat, ale nedá mi to, abych se nezeptal: Víš ty vůbec, co je to sociální inteligence? Název jistě svádí k tomu, aby se tento sociologický pojem E.L.Thorndikea používal stejně jako inteligence v psychologii, ale ve skutečnosti to tak není. Vysokou sociální inteligencí se vyznačují (vyznačovali) např. vůdci sekt a radikálních stran nebo třeba sňatkoví podvodníci. Sociální inteligence je totiž do značné míry naučená schopnost působit na okolí tak, že je dotyčný vnímán většinou pozitivně.

          Jinak bych chtěl poděkovat všem, kteří měli potřebu se mě zastat. Jen vás prostím, neztrácejte s tím zbytečně moc času, výsměch se velmi snado zvrtne ve flamewar... reagovat zde
          Web: https://www.youtube.com/watch?v=gTiIVMpVIqA
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.02.2015 20:23:23, marc) přesně tak, nemá cenu ztrácet čas někým tak naprosto bezvýznamným, jako je inkvizitor. reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.02.2015 23:18:27, Anet) Tobě ten Inkvizitor nějak leží v žaludku. Asi zasáhl tvé slabé místo, vid. :D Nedivím se, když si čtu, co tu lidi jako ty píšou, tak bych je taky občas poučila o tom, jací to jsou pitomci. :D:D reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.02.2015 00:16:41, marc) a ty jsi jako kdo? reagovat zde
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.02.2015 00:20:06, marc) inkvizitor s vaginou? nebo s inkvizitorem ve vagině? reagovat zde
                  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.02.2015 09:04:38, Jackson) Už toho nechte, Inkvizitor tu jako jednej lidem radí. Jen občas říká pravdu, což se někomu nemusí zrovna líbit. Ale pro pravdu se člověk občas zlobí. Stejně všichni z vás šli na soukromku hlavně proto, že jste očekávali, že to tam dostanete snadněji, tak nevím, co tady pořád řešíte. Prostě máte špatnou vejšku a trh vás za to potrestá, protože 40 % populačního ročníku VŠ mít opravdu nemůže, tak velký procento na to nemá pamět, IQ, odhodlání atd., čehož jste někteří neblahým důkazem. reagovat zde
                    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.02.2015 09:33:52, marc) nicméně abych se vrátil k původnímu tématu, tak se pravděpodobně jedná o zneuznaného učitele, který si tu akorát honí ego na studentech. reagovat zde
                      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.02.2015 09:51:45, Jindra) Stejně tak bychom mohli napsat o tobě, že jsi student, který chodí na soukromou školu a Inkvizitor ti sdělil, co si o těchto pomocných ústavech myslí a tebe to ranilo, tak si tu jen hloupě ventiluješ svůj komplex.
                        reagovat zde
                        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.02.2015 10:53:54, marc) piš si co chceš, ale tahle diskuse je o inkvizitorovi. a tak o něm diskutuji. můj názor hovoří o zamindrákovaným člověku, který se neprosadil v oboru, ve kterém chtěl a své komplexy si léčí tady.
                      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.02.2015 10:09:58, Katka) Jasně, c) je správně :D reagovat zde
                    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.02.2015 10:07:22, Ketrin) A co tak převratného tu Inkvizitor radí? Já tu žádné jeho smysluplné rady zatím nenašla. reagovat zde
                      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.02.2015 11:59:31, Inkvizitor) Možná bys neměla používat vlastní definice pojmů. "Smysluplný" neznamená "ujišťující retarda, že není retardovaný". reagovat zde
                        Web: https://www.youtube.com/watch?v=xg4AHoBJgvY
                        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.02.2015 12:37:05, marc) řekl bych, že v tomhle se tě snaží ujistit především anet a jindra:)
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.02.2015 11:16:33, Jan Hus) Inkvizitor = tento profil na diskutnících https://www.diskutnici.cz/uzivatel/A.C.Dupin/ reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.02.2015 11:56:29, Inkvizitor) Jen tak dál. Ještě pár pokusů a možná se i trefíš. Na serveru diskutníci totiž skutečně jsem registrován a občas se tam zapojím do některý hobby-diskuzí. reagovat zde
      Web: https://www.youtube.com/watch?v=xg4AHoBJgvY
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.02.2015 00:15:25, Jan Hus) on nám to tvůj soukmenovec Vondra trochu ulehčil když prásknul ten tvůj obor a Ph.D. To ví každý, že Vondra a Ac Dupin je známá dvojka ze starého lide.cz a ted na diskutníkách. Vy ste dobrá dvojka i v medicíně. Vondra neatestovanej doktor na baterky a ty jako patolog pak dorazíš to co Vondra už nezachránil. Příživníci lékařské vědy. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.02.2015 00:28:04, x) Sou to dva ***i co je plati farmalobby. jen vyraběji nemoci a mrtvy určitě je platěj za to aby nelečili, nebo to taky vubec neuměj. Do plynu s takovou verbeší!!!! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.02.2015 13:23:22, Petra) Je to zvadlej ***! reagovat zde
    Email: xxxpetranovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.02.2015 17:16:24, Jan Žižka) Inkvizitor a jeho webová stránka http://www.michal-kolesa.cz/ reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.02.2015 17:54:14, Jan Roháč z Dubé) Inkvizitor i se všemi jeho tituly vás miluje. http://henryklahola.nazory.cz/ reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.02.2015 18:44:14, Petr Vondra) Copak má vystudovaného nebo studuje zakladatel diskuze hm? Co studuje ID. Marc? Zajímavé je jak lidi co se do někoho naváží tak sami neřeknou nic, protože by jaksi "síla" jejich názoru trochu opadla když by vyšlo najedno že studuji nebo jsou absolventi jednoho z mnoha švindlústavů v ČR... Internetová anonymita dodává sebevědomí. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.02.2015 00:30:12, x) tobě farmabiznys koupil titul a machruješ ty svině. ale kdybys šel v noci a ja měl svoji mačetu to bys sral strachy ***ku ***ska! reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.02.2015 11:27:45, marc) teď jsi na to kápnul, je vidět, že ta hromada titulů z renomovaných škol nepřišla vniveč. inkvizitor se tu jmenoval samozvaným soudcem, který se schovává právě za tu internetovou anonymitu. ale všechno jednou končí, jak anonymita, tak samovláda. takže aby šel zase o dům dál. možná by to mohl zkusit v diskusi nějaké mateřské školky, tam by nějaké účastníky ohromit mohl. takže pápá, inkvouši! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.02.2015 00:28:48, x) Je to smrd a svině! reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.02.2015 12:07:38, ZKA) Inkvizitor má jistě značný rozhled. I když s ním v mnoha případech nesouhlasím, tak i o těch jeho názorech, které nepovažuji za stoprocentně správné, alespoň uvažuji - i v jeho nejhloupějších myšlenkách je něco pravdy. V akademické sféře bývá dobrým zvykem i nesouhlasné názory říkat či psát slušně a na úrovni - a to hodně zde diskutujících neumí a tudíž nepatří do akademické obce an na vysoké školy. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.02.2015 12:07:43, ZKA) Inkvizitor má jistě značný rozhled. I když s ním v mnoha případech nesouhlasím, tak i o těch jeho názorech, které nepovažuji za stoprocentně správné, alespoň uvažuji - i v jeho nejhloupějších myšlenkách je něco pravdy. V akademické sféře bývá dobrým zvykem i nesouhlasné názory říkat či psát slušně a na úrovni - a to hodně zde diskutujících neumí a tudíž nepatří do akademické obce an na vysoké školy. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.02.2015 07:36:02, Pavel) Určitě je všechno dohromady. Co by bylo normálnímu člověku po tom, že vypracovávám diplomové práce? A ten ksindl se do mě kvůli tomu dost sprostě naváží. reagovat zde
    Email: pravo520emailcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.02.2015 08:44:00, x) Normálnímu člověku má být jedno, že pomáháš podvodníkům s jejich podvody? Možná by tě za to měli ještě chválit, ne? Zajímalo by mě, jestli máš takhle velkomyslný přístup i k podvodům, které páchají ostatní. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.02.2015 09:51:09, Pavel) Tvoje rozporuplná reakce je ve skutečnosti naprosto irelevantní, protože používáš emotivně zabarvené neadekvátní přirovnání. Vypracování diplomové práce není přečinem ve smyslu § 209 Trestního zákoníku, hovořit o podvodech je tedy nevhodné, naopak si tvoje jednání říká o žalobu u civilního soudu. reagovat zde
        Email: pravo520emailcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.02.2015 13:37:31, x) Tak vzhůru do toho. Podejte žalobu, rád si poslechnu vaši argumentaci před soudem. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.02.2015 10:26:40, Jindra) Ten ksindl? Nevím, kdo je tady ksindl, ten kdo varuje před podobnými podvodníky, nebo ten který se na nich podílí a ještě si za to nechá zaplatit. Podporovat ***y na vysoké, kteří nedokážou sami napsat diplomovou práci, může opravdu jen ksindl. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.02.2015 11:15:52, ZKA) Pokud si někdo nechá napsat svoji závěrečnou práci, porušuje pravidla vědecké/oborné práce a jako takový nemá nárok na akademický titul. A je to vážný prohřešek, nebojím se ho nazvat podovdem. Takovýto člověk by neměl být na vysoké škole. A jak by se dal nazvat čin, kdy podporuji podvádění ? Není to takhle náhodou podvod ? reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.02.2015 11:15:58, ZKA) Pokud si někdo nechá napsat svoji závěrečnou práci, porušuje pravidla vědecké/oborné práce a jako takový nemá nárok na akademický titul. A je to vážný prohřešek, nebojím se ho nazvat podovdem. Takovýto člověk by neměl být na vysoké škole. A jak by se dal nazvat čin, kdy podporuji podvádění ? Není to takhle náhodou podvod ? reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.02.2015 14:37:16, Inkvizitor) Bohužel počínání takových existencí nelze do paragrafového znění Trestního zákoníku napasovat... Vůbec by nebylo od věci, kdyby byl součástí Trestního zákoníku i odstavec týkající se právě závěrečných prací. Pokud mě paměť neklame, tak Eco v eseji Jak napsat diplomovou práci zmiňuje, že v Itálii je podvádění s diplomovou prací trestný čin se sazbou až dva roky. reagovat zde
          Web: https://www.youtube.com/watch?v=xg4AHoBJgvY
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.02.2015 11:33:30, Prcek) Je to hnus, mnohdy studium-nestudium, diplomová práce za prachy, to naše školství stojí fakt za dvě věci, škoda že nemá AK větší pravomoci, polovinu škol by bylo potřeba zavřít nebo omezit studium. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.02.2015 15:31:24, Jan Hus) Podle projevů jako intelektuála, ve skutečnosti zaprděného tělesného i duševního mrzáka, je Inkvizitor jen žvanil hodný psychiatrie. Možná je to Hrebenár a hledá si novou identitu, protože ta jeho je dokonale provařená. Viz. http://www.hrebenar.eu/ reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.02.2015 16:24:04, Jan Hus) A vysmahlo, to ***. Vsadím se, že už se tady neukáže! reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.02.2015 17:11:07, Masaryk) Chlapče chlapče..., ty jsi tak naivní, IN. je věčný, potřebujeme ho. Šíří pravdu a lásku. S06 reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.02.2015 17:28:02, Jan Hus) Tak si louská azbulu, *** jeden sráč... reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.02.2015 19:11:07, Jindra) Běž si se svýma nickama trollovat někam jinam. Tady seš akorát za pitomce. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.02.2015 19:26:30, Jan Roháč z Dubé) Drž mlč, rusofilní inkvizitoromrde! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.02.2015 15:06:23, Klára S.) Je to zakomplexovaná nula. Jak vůbec může být někdo taková odporná socka a mít hloupé připomínky k tomu, že někdo vůbec legálně podniká? Taková levičácká špína by vůbec neměla mít vysokou školu. Pokud snad skutečně má diplom, a já o tom dost pochybuji, měl by mu být pro takové komunistické názory odebrán. reagovat zde
    Email: infoprofistudiumcz, Web: www.profistudium.cz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.02.2015 22:51:38, Jindra) Cože??? Ty tyhle nemravnosti schvaluješ? V některých zemích (věř že demokratických) bys za to šla do lochu. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.02.2015 07:15:13, x) Legální to vaše podnikání možná je, ale určitě není poctivé. Je úplně v pořádku, že se proti vám a vám podobným někdo ozývá. Škoda, že to nedělají provozovatelé tohoto serveru a nechávají zde darebáky vašeho ražení nabízet své pochybné služby. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.03.2015 13:38:06, Tomasino) Jako bolševik se tu chováš ty, milá kádrovnice. Je jen dobře, že v ČR existuje někdo, kdo na to upozorňuje. Je to svinstvo a svinstvem zůstane. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.03.2015 13:38:26, Tomasino) Jako bolševik se tu chováš ty, milá kádrovnice. Je jen dobře, že v ČR existuje někdo, kdo na to upozorňuje. Je to svinstvo a svinstvem zůstane. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.02.2015 11:09:23, pupicka) e) fucking genius reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.02.2015 12:41:51, LordHaart) Je jenom zahořklý. Trpí skutečností, že soukromá škola zajistí titul Mgr. a hlavně že je to v dnešní době korporací dostatečný předpoklad, mít lépe placenou práci než má on sám. A taky inteligence moc nepobral, což je v kombinaci s jeho přesvědčením o opaku třaskavá kombinace. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.02.2015 20:25:59, Petr Vondra) Ty jsi úplně mimo, vrať se k PC hrám hrdino. Soukromá škola naštěstí zažíná být znakem demence. Personalisté už leckde shazuji CV z UJAKEM VSFS a pod ze stolu, jediné kde je de facto jedno co má kdo za titiul jsou úředníci a PČR, tak to ti s platem držim palec... reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.02.2015 21:49:39, LordHaart) Ty opravdu žiješ s pocitem, že na dobře placené pozice zajímá personalistu škola?
        Zřejmě sis ještě žádnou korporací neprošel. Pro absolventy soukromých škol není problém mít plat 120k+, samozřejmě musí mít něco v hlavě, samotná škola totiž nikomu nic nezajistí a je to v dnešní době jen osobní preference každého z nás. Já si nemusím psát do životopisu žádnou VŠ a ve výběrovém řízení vyhraji stejně, protože firmy kontaktují mě a ne naopak.
        reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.02.2015 23:35:32, Jindra) Jak říkáš, no. Třeba v KPMG, Boston Consulting Group nebo Deloitte se to absolventy UJAKU nebo VŠFS jen hemží.:D reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.02.2015 09:35:16, RSK) To platí ale prakticky jen v IT. Také mám v týmu člověk bez VŠ a nástupní plat 85K odpovídal jeho zkušenostem. Ale nevím, kde jinde (jako zaměstnanec) na VŠ nezáleží... reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.02.2015 15:45:41, Inkvizitor) Dovolím si jen lehké upřesnění. I v IT záleží na tom, co konkrétně dotyčný dělá. Například analýza komplexních dat v databázích je v zásadě také tak trochu IT (a zhusta to lidé s IT VŠ dělají), ale aby to bylo smysluplné, vyžaduje to trochu hlubší znalosti statistiky a podle charakteru problému i jiných partií matematiky, že je šance, že se takto uplatní "samouk", mizivá. Podobně např. počítačové vidění nebo umělá inteligence - jde o IT, ale bez hlubších znalostí, které jen těžko získá člověk samospádem, jde něco komerčně zajímavého podnikat.
            (Nedělám v IT, ale tak trochu jsem se musel zabývat komplexními daty...) reagovat zde
            Web: https://www.youtube.com/watch?v=xg4AHoBJgvY
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.02.2015 16:57:43, marc) teda kdyžtak člověk pročítá tvé příspěvky, tak má pocit, že narazil na dokonalého tvora. a přitom narazil jen na dokonalého vola, který všude byl třikrát a od všeho má klíče. je to těžký, žít sám se sebou, co? reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.02.2015 19:42:13, Inkvizitor) Lepší než být duševní trpaslík tvého kalibru, který nikde nebyl, nic nezkusil, nic neumí, ale v té své malosti je nejlepší. reagovat zde
                Web: https://www.youtube.com/watch?v=xg4AHoBJgvY
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.02.2015 23:49:15, marc) takže zásah do černého, co:) podobní všeználci jsou k smíchu vždy a všude. pamatuj na to, až zase budeš psát nějaké své moudré poučky, inkvizitore. reagovat zde
                  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.02.2015 12:18:39, Inkvizitor) Pokud se stal zásah, tak jedině tím, že jsi sám sebe trefil do brzlíku. Nepochopit tak očividnou ironii může jen mentálně retardovaný šimpanz po lobotomii. reagovat zde
                    Web: https://www.youtube.com/watch?v=xg4AHoBJgvY
                    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.02.2015 12:47:27, marc) na těhle stránkách tě znám už natolik dobře, že není příliš těžké rozpoznat tvé psychické rozpoložení po trefné poznámce. v takových případech se tvé příspěvky plné pseudověděckých žvástů mění na příspěvky plné nadávek a nechutností. reagovat zde
                      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.02.2015 15:21:27, Jan Hus) Že se s tím ***em vůbec bavíš. Je naprosto jasné, že je to rozporuplný rusofilní frustrát, který si své mindráky ventiluje na schopnějších a úspěšnějších. reagovat zde
                        Email: pravo520emailcz
                        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.02.2015 18:52:42, Petr Vondra) Jako třeba na tobě? :)))))))))))))))))
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.02.2015 07:57:16, RSK) Samozřejmě, to souhlasím. Pokud se nebavíme o specializovaných pozicích, ale o standardních typu "vývojář, designer, tester, analytik" pak VŠ je často tím, co přidá dalších 10k či otevírá dveře k vyšším pozicím. Vzhledem k dnešní situaci na trhu není problém pro SŠ najít práci v IT od 50k výše. Například já zoufale hledám profesionálního testera schopného automatizace a se znalostí zátěžových testů, s plynulou AJ a management skilly, nabízíme od 55k a to, co chodí na pohovor, to je tragédie a požadavky na školu vůbec nemám uvedeny. Ale po pár větách většinou poznáte, zda ten člověk má VŠ nebo ne. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.02.2015 16:17:23, Petr Vondra) Tak to bude jistě ten důvod anonymity, za tu dobu co sleduji diskuze už jsem viděl dost lidí jako jsi ty, anonmyní, to dodává sebevědomí, dle klam falešné autority, ať už jde o vzdělání, nebo pracovní pozici. Chlapče ty jsi úplně mimo. Ale pravda je ne, neprošel jsem korporacemi, pracuji v oboru kde mimimálně 6 VŠ je podmínkou pro vstup do oboru. Chápu, že pro nedouka je to velmi obtížně uchopitelné.

          Btw: příště zkus přijít s něčím co ti tady bude alespoň někdo věřit... reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.02.2015 06:48:08, LordHaart) Tak to vidíš, neprošel jsi korporacemi, ale chtěl bys nás tu o nich poučovat:)
            To že je pro tvůj obor potřeba 6 VŠ není záruka vysokého platu.
            Jak zmiňoval kolega výše, jsou to IT obory, kde si najde uplatnění schopný člověk bez ohledu na to, jakou má VŠ.
            Dále je to průmysl, speciálně automotive. To je natolik specifická oblast, že kdokoliv má dobré zkušenosti, může si diktovat podmínky a nikoho nezajímá, jestli si dělal titul na hnojárně, UJAK nebo ČVUT.
            Ale těší mě, že prostředí, ve kterém pracuji je stále pro spoustu lidí platové sci-fi:) reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.02.2015 08:07:43, RSK) Ano, to jsem psal, na druhou stranu bez VŠ se těžko dostaneš vysoko (střední a vyšší management).

              Z mého pohledu v jedné z největších IT v ČR (resp. zahraniční s pobočkou zde):

              -Řadová pozice: VŠ není nutná, ale přináší vyšší plat, více možností
              -Lead pozice: VŠ není nutná při dostatečné praxi, referencích, ale opět to znamená nižší plat, nižší "prestiž".
              -Specializované pozice jako solution architekt, bezpečnostní specialista: bez VŠ si nedovedu představit
              -Management pozice: teoreticky není VŠ nutná, ale u nás mezi 400 lidmi na těchto pozicích žádný bez VŠ není.

              Naše HR má relativně dobrou zkušenost i se soukromými školami u IT oboru - protože jde o tak marginální obory s minimem uchazečů, většina se rekrutuje z těch, co chtějí rozšířit praktické znalosti o teorii, práci mají a titul pro ně není rozhodující.
              reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.02.2015 10:07:23, LordHaart) Nemůžu mluvit o IT, protože tu oblast neznám, ale souhlasím, že od určité úrovně může být absence VŠ nevýhoda. Kažopádně na plat to vliv nemá, plat máš prostě takový, jaký si vyjednáš, pokud tě chtějí, tak ti dají co chceš, určitě to nefunguje tak, že by tě chtěli, ale bez VŠ ti nabídnou o 10k menší plat. Žádná firma nebude riskovat že jí uteče dobrý kandidát, jen proto aby mu nabídli menší plat protože nemá VŠ. Buď ho chtějí, nebo ne.

                Stejně tak nikdo nezkoumá, jakou vlastně člověk studoval VŠ, když ho chtějí povýšit. Nikdo nebude povyšovat horšího zaměstnance, protože má veřejnou školu, to je v soukromé sféře absolutní nesmysl a takhle to prostě nefunguje. Samozřejmě je rozdíl, jestli je to interní kandidát, nebo externí.

                Celkově však stále platí, že praxe převyšuje volbu VŠ v takové míře, že strašit někoho, kdo chce studovat soukromou VŠ tím, že skončí v McDonald´s, může jen člověk, který k soukromému sektoru ani nepřičuchl.
                V McDonald´s skončí člověk, který je ***, to je pravda. reagovat zde
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.02.2015 14:10:01, Petr Vondra) "To že je pro tvůj obor potřeba 6 VŠ není záruka vysokého platu."

                  Plat není všechno... reagovat zde
                  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.02.2015 19:01:46, LordHaart) To samozřejmě není, každý má své priority, jen je komické pozorovat Inkvizitora, jak tady straší lidi obracením hamburgerů, přičemž sám není schopen dosáhnout platu některých absolventů soukromých VŠ. reagovat zde
                    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.02.2015 19:35:54, Petr Vondra) Tak to ale není vůbec relevantní, je to od tbe dost nedomyšlený příměř. Lékař asi těžko v systému ČR může vydělávat statisíce, pokud nedělá v jednom z mala oborů mimo pojištění. Tomu se může posmívat jenom magor, buď rád že ty lidi to dělaj za ty prachy, jsou v drtivé většině kvalifikovanější než tebou proklamovaní absovlenti soukromých škol. To samé u vědců a jiných akademických profesí kde je potřeba velká kvalifikace, ale peníze nejsou tvořeny cestou volného trhu. Já třeba zase znám několikl absolentů souk. VŠ co teda nemaj přes 15 tisíc, a to bude ten většinový případ. Vybrat si několik jedinců co zrovna vydělávají statísíce není relevatní, takovách pozic nejsou tisíce. Kdyby Inkvizitor nedělal svůj obor v ČR tak by vydělávat úplně jiné peníze, ale to vůbec nesouvisí s témate. Tady jde o to že většina absolventů soukromého školství, nic neumí a tudíž těžko na vyšší pěníze dosáhne. Jestli točíš fekalgayporno, tak klidně můžeš mít statisíce i bez školy... A jsi-li dobrý, tak věřím že tě oslovují zaměstnavatelé... Posoudit to neumím, tato tématika mě nebere, ale určitě v tom prachy budou. reagovat zde
                      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.02.2015 19:47:06, LordHaart) Já se mu ale neposmívám, já jsem rád, že dělá co dělá, pokud ho to baví.
                        Já se posmívám tomu, že spojuje výběr vysoké školy s následným platem (resp. prací).
                        Takhle to možná fungovalo dřív, dneska už je prostě jiná doba a kvalitní absolvent soukromé VŠ si najde uplatnění s dobrým platem.
                        Je to tak jak píšeš, ti lidé mají 15k protože nic neumí, ne proto, že mají soukromou VŠ. Pokud by si udělali veřejnou VŠ, schopného člověka to z nich neudělá.
                        Asi tě zklamu, ale před fekalgaypornem jsem dal přednost technickému vývoji a projektovému managementu. reagovat zde
                        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.02.2015 20:06:45, Petr Vondra) ". Pokud by si udělali veřejnou VŠ, schopného člověka to z nich neudělá"

                          -POKUD

                          O to přesně jde, oni by seriozní veřejnou školu nevystudovali... Neznám lékaře, elektrotechniky, IT absolventy, chemiky z VŠCHT nebo třeba křekladatele či psychology bez práce... To neni něco co vyleze každej, protoje tam to "pokud", to je to o čem IK píše.

                          -Takhle to možná fungovalo dřív, dneska už je prostě jiná doba a kvalitní absolvent soukromé VŠ si najde uplatnění s dobrým platem.

                          To je bullshit, protže seoukromé školy prakciky všechny vzdělávají v softoborech kde je s otazníke jestli je vůbec potřeba VŠ a hodně lidí to má jen jako papír. Že se někdo chytne v marketingu a pak dodělá VŠFS nebo jinou tragikomedii je úplně jinde. Problém je v tom že plat v dnešní době nereluje s "kvalitou" člověka. Většina lékařů nebo vědců jsou rozumově jinde než většina lidí z ekonomky, přesto z ekonomky maj větší plat, to je zase špatný příměr.

                          -projektovému managementu, GL, nicméně to je věc hodně o těstí že se zrovna člověk dobře trefí než o vypilovaných schopnostech a nebo nadání. Vzhledem k tomu že VŠ nemá, tak těžko budeš ten kdo dělá techniký vývoj, management je dost široký projem pro cokoli a kdekoli. Nicméně mám pocit že nás tady trochu balamutíš tím ne co děláš, ale co by sis jednom přál dělat. Jinak by nebyla nutná ta anonymita že. Nejsi první ani poslední takový případ.
                          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.02.2015 10:37:14, PtR) Že jsou lékaři rozumově jinde - základ pro toto tvrzení by mne (i jako neurologa) opravdu zajímal.

                            Jak jsem psal dříve, co dnes vídám u zkoušek potvrzuje, že medicína vyžaduje píli a odhodlání, avšak vyšší než průměrná inteligence - bohužel - potřeba není. Tvrdit, že tomu tak je, není nic než lhaní si do kapsy. Pro mnohé je jednodušší naučit se souvislosti než je odvodit a nevidím rozdíl mezi biflováním inervace svalů jazyka a projevů léze spodního motoneuronu nebo filozofů 19. století.
                            Příklad z nedávna, který mi utkvěl v paměti: Studentka 20 minut povídala o F-vlnách a řekla mi snad vše, včetně používaných referenčních hodnot. A tak jsem se zeptal - kdy a proč může být persistence F-vln nižší? Jeden příklad věděla, ten z knížky, ale nebyla schopna přijít na další ani přes notnou nápovědu.



                        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.02.2015 11:58:03, Petr Vondra) PtR:

                          "Jak jsem psal dříve, co dnes vídám u zkoušek potvrzuje, že medicína vyžaduje píli a odhodlání, avšak vyšší než průměrná inteligence - bohužel - potřeba není. "

                          Nevím kde jste studoval, ale je to nesmysl, víte jak vypadaj studneti s průměrným IQ, to jako vážně? Kde učíte? Máte zderformovaný pohled. Pochopit detailně patofyziologii a farmakologii zase tak snadné není.

                          "Pro mnohé je jednodušší naučit se souvislosti než je odvodit a nevidím rozdíl mezi biflováním inervace svalů jazyka a projevů léze spodního motoneuronu nebo filozofů 19. století."

                          Neurologie není zrovna příklad intelektuálně náročného oboru... Ta těžce memorační. Máte vůbec představu co obnáší obecná interna když tam je komplikovaný pacient? Tak se bez patfyzu obejít nedá.

                          Já mám zkušenosti jiné, samozřejmě pokud to tak máte u tebe, je to vaše věc. Nicméně doporučuji se podívat jaký matroš na ekonomku leze, LF přestože tam je dost drtičů, tak furt je to hodně výběrová škola kde je hodně lidí s mozkem.

                          "Studentka 20 minut povídala o F-vlnách a řekla mi snad vše, včetně používaných referenčních hodnot. A tak jsem se zeptal - kdy a proč může být persistence F-vln nižší? Jeden příklad věděla, ten z knížky, ale nebyla schopna přijít na další ani přes notnou nápovědu."

                          Jeden příklad je chudá statitika, taky znám tragické případy, ti se najdou všude. Někdo ani nedokáže pochopit tlakové gradienty při chlopňových vadách. Nechápe EKG na křivku na základně molekulárny co se kde s jakým kanálem a proč děje. Další věc je, že mnohdy to ty lidi prostě nezajímá, to ale dostva znamená že je taková většina.

                          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.02.2015 13:49:12, PtR) Aha, takže nakonec neurologie není "intelektuálně náročná"? To jste mne pobavil. Mohl bych se hádat, že provést správně EMG u pacienta je rozhodně náročnější než číst EKG, ale nebudu se s vámi přít. Vidím, že problém bude vaše ego - bez urážky...

                            Jak jsem psal a stojím si za svým, medicínu vystuduje pilný a průměrně inteligentní člověk. Zapomínáte na to, že nelze zkoušet každého ze všeho a řada lidí prostě "projde". Možná nebudou skvělými lékaři (ostatně znám takových desítky), ale školu dokončí, a to je moje pointa. Oproti tomu školy typu MFF, zde vám paměť bude k ničemu a potřebujete skutečnou inteligenci.

                            "Pochopení patofyziologie" - k tomu je třeba především paměť, nikoli vysoká inteligence. Pochopení zde znamená uvědomění si souvislostí!

                            Za 12 let praxe ve specializované ambulanci, akademické činnosti a seminářích si opravdu nemyslím, že mám zdeformovaný pohled. Spíše naopak, můj pohled je realistický a nezaujatý.

                            Váš problém je neodklonitelnost - přijměte fakt, že mnoho inteligentních lidí jde studovat úplně jiné obory, protože je medicína nebere a přitom by ji vystudovali také. Spolužák odešel po 3 letech a vystudoval práva a rozhodně ne proto, že by nezvládal, ale protože zjistil, že ho to nenaplňuje - a to je dobře. Dnes soudí (trestní právo).

                            Mějte se hezky

                        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.02.2015 13:11:53, LordHaart) Nevím, proč bych nemohl dělat na technickém vývoji, jak říkám, tvůj svět je nedotčený korporacemi.
                          Dělám konkrétně na tomhle: http://www.r744.com/news/view/3965
                          Rozpočet projektu cca 2 miliony euro za minulý rok.
                          Vedoucí mého projektu má 3 vysoké školy a je mimo jiné autor 34 patentů a guest speaker na Sorbonne.
                          Nezajímá ho, jakou školu jsem dělal nebo nedělal, zajímá ho, jakou práci jsem schopný odvést.
                          Nepotřebuji si tady honit triko, nepotřebuji tady ani ventilovat svojí identitu.
                        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.02.2015 14:31:22, Petr Vondra) "Oproti tomu školy typu MFF, zde vám paměť bude k ničemu a potřebujete skutečnou inteligenci. "

                          Cože taky neni pravda... Stejně tak jako nemáte pravdu s patfyzem, pro dost lidí je patfyz problém, ne protože by si věci nepamatovali, ale rozumově to nedaj dohromady. Inteligence není jen počítání příkladů. Ostatně na MFF taky musíte dost počítat stovky a tisíce příkladů, je to zase o jiném druhu vnímání a tréningu. Váš pohled na patfyz je spíš v tom že jste s takovou formou fyziologie a patfyzu nesetkal, leckde se učí ***ě. Ma to aby někdo chápal vztahy, tak musíte sice si pamatvět určitý objem informací, ale současně bez IQ to nedáte dohromady. Nedělejte z toho A nebo B. Btw: lidi co skončili LF "sami" po 3 letech taky znám dost... Ale tak úplně dobrovolné to nebylo, ale říct že "mě to nebere" je snažší než si přiznat že jsem to nedal a šel na práva kde to učení je lehčí že. Já si nemám potřebu hlát do kapsy, mám IQ které má max. 2% populace takže mě to fakt na egu nedře, ale prosto reguledně vidim že studneti LF jsou jinde než třeba studenti ekonomky. Ano takoví že "prolezou" jsou, také znám, ale kde nejsou.. To rozhdodně není důvod tvrdit že většina je nějaký průměr. Není.

                          "Za 12 let praxe ve specializované ambulanci, akademické činnosti a seminářích si opravdu nemyslím, že mám zdeformovaný pohled. Spíše naopak, můj pohled je realistický a nezaujatý"

                          Zkuste se podívat někam mimo LF a pochopíte že váš pohled je silně zdefromovaný, kdybyste viděl s jakým materiálem musí pracovat jinde... Pokud stále nechápete, tak není co vysvětlovat.
                        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.02.2015 14:46:24, marc) PtR, tleskám, jednoznačný palec nahoru za Vaše příspěvky.
                        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.02.2015 14:52:17, marc) Petr Vondra, hodnoty vašeho IQ dosahuje 2% populace? Jinými slovy vaše IQ má hodnotu cca 130. No upřímně nic moc, na to že si tady s kolegou Inkvizitorem hrajete na poloboha, je to dost smutné zjištění. Na druhou stranu je teď mnoho věcí jasnější.
                        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.02.2015 14:58:55, Petr Vondra) Marc:
                          " No upřímně nic moc"

                          Můžete se pochlubit jak na tom ste vy, když musíte na soukromou školu... Ano zmaená to přes 130 a více... Ale to už dá moc zabrat co? :). Až na tom bude lépe, i vzděláním, tak mi piště že nic moc :).
                        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.02.2015 16:01:24, marc) nad hodnotu IQ 140 dosahuje 0,2% populace, kdybyste takové měl, jistě byste se nám tady s touto informací pochlubil. takže vaše hodnota IQ bude skutečně spíše jen těch 130. nebo se mýlím?
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.02.2015 20:27:27, Pastevec) :D:D Ach jo. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.02.2015 13:21:58, Newton) Sem budu chodit častěji. S uraženou ješitností těch, kteří vlastně nemají být na co hrdi, je sranda. Sice je trochu zvrácené se smát postiženým, ale kdo je dnes normální, že? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.02.2015 14:53:51, Inkvizitor) ad Petr Vondra a PtR
    V několika bodech se vyjádřím k tomu, o čem se dohadujete, abych absurditu tohoto vlákna nezdůrazňovat dalším košatěním namátkových reakcí:

    1. Dohadujete se, aniž byste si nejprve ujasnili pojmy. Petr myslí pochopením to, že se student látku (patofyziologii) nenaučí jako básničku ale tak, že si vytvoří v hlavě mentální modely, na kterých je schopen provádět alespoň nějaké myšlenkové experimenty a výsledky těchto experimentů použít v diferenciálně diagnostické rozvaze. Jistě, něco takového není pochopením ve "filozofickém" slova smyslu, ale je to v zásadě stejně intelektuálně náročné jako pochopení v tom smyslu, v jakém chápe pochopení PtR, tedy získání vhledu do fundamentálních principů. Takové poznání je t.č. prakticky nemožné, protože na jedné straně chybí dostatek zejména kvantitativních poznatků o fundamentálních principech a na straně druhé by se jednalo o tak komplexní data, že je nad možnosti lidské mysli s nimi v úplnosti pracovat jako s jedním objektem. Smutným faktem zůstává, že někteří studenti i patologickou fyziologií proplují tak, že se naučí učebnici (v horším případě jen Silbernagelův Atlas patofyziologie), provedou reprodukci textu v testu a posléze i ústně a uspějí, někdy i s dobrou známkou. S dostatečnou snahou a s velkým dílem štěstí lze podobně vystudovat dokonce i fyziku.

    2. Oba se dopouštíte nekorentních citací a následně se tvrdě vypořádáváte se slaměným panákem. Zejména pak dosti podstatným způsobem ignorujete kvantifikátory. Tak např.:
    PV: " Většina lékařů nebo vědců jsou rozumově jinde než většina lidí z ekonomky,.."
    reakce je ovšem na tvrzení jiné
    PtR: "Že jsou lékaři rozumově jinde - základ pro toto tvrzení by mne (i jako neurologa) opravdu zajímal."
    K tomu za sebe dodávám, že Petr má pravdu. Práce s velkým objemem dat při studiu medicíny nutně vede k tomu, že se na to dotyčný musí nějak přizpůsobit. Metoda "průtokový ohřívač informací" má tu nevýhodu, že s postupujícím studiem je stále obtížnější uspět u zkoušky nebo dokonce jen pochopit text, protože jsou předpokládány znalosti nižších ročníků. Pro přežití je tedy třeba buď si pamatovat vše jako básničku, nebo mít v hlavě pořádek a informace si třídit. To druhé je vlastně jeden z pohledů na inteligenci. Tedy zde má Petr velmi pravděpodobně pravdu, otázkou do diskuze - tedy spíše pro výzkum - je kvantifikace takového přínosu.

    3. "EKG vs. EMG vs. EEG a intelektuálně náročný obor" je hezkou ukázkou toho, jak se oba snažíte pokládat svůj obor za "lepší". Ve skutečnosti jde ve všech třech případech pouze o identifikaci vzoru, který je částečně naučený jako prototyp a částečně operacionalizovaný jako jednoduchý model (narativní patofyziologie) s poměrně limitovanými možnostmi. Takový model sice umožňuje podchytit některé hrubé chyby, ale jeho prediktivní síla je mimo "normální" patologické stavy slabá. Stejným způsobem chápou např. elektrikáři elektrický proud nebo "matematiční" informatici počítač. Ale to jsem trochu odbočil od pointy: Zde opět chybujete v tom, že si oba přizpůsobujete pojem intelektuálně náročný obor: Petr používá význam spíše "široká a ne zcela jasná dif.dg., kdy je poměrně často třeba si skutečně dělat myšlenkové experimenty na mentálním modelu patofyziologie" (takovým lékařem by byl spíše ideální praktický lékař), PtR používá spíše význam "obtížně identifikované vzory k rozpoznání" (kam se pak hrabe na takovou patologii vč. mentálních modelů založených na často značně povrchní znalosti patobiologie).

    Prostě se dohadujete tak, abyste "vyhráli". Bez ohledu na to, že oba dosti hloupě chybujete a možná i faulujete (argumentační chyby jsou v českém prostředí tak rozšířené, že jsem si již navykl primárně očekávat omyl/neznalost). reagovat zde
    Web: https://www.youtube.com/watch?v=xg4AHoBJgvY
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.03.2015 11:21:40, T) A tolik k tomu, jak jsou lékaři rozumní a inteligentní - navzájem se hádáte, kdo to má těžší. Mám několik kamarádů mediků, kteří měli na SŠ těžké problémy s matikou a fyzikou a LF zvládli takže souhlasím, že je to především o paměti - uspět, neříkáím že být dobrý. A generalizovat že jsou studenti LF rozumově jinde..to jsou studenti MFF oproti vám taky...Ale ti mají dost soudnosti, aby se tady nepředháněli. A chlubit se IQ...to ani nebudu komentovat :)) A ještě napsat, že si tu ego nedře.

      :)) reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.03.2015 14:02:09, Lord Voldemort) ".to jsou studenti MFF oproti vám taky"

        Ano, znám několik co LF nezvládní a šli na MFF... Protože se nemuseli tolik učit, stálo to méně času, že by byli "inligenetněší", leda ve snu. Když máš několik kamarádů mediků... A píšeš, že zvládli LF, no ehm to tvrzení kulhá na obě nohy. Krom toho jde o co je to "těžké problémy s Fy a Ma", hodně lidí to prostě jen nebaví = serou na to, nepočítaj neučí = mají horší výsledky... Dost pochybuji že to byli lidi co Ma a Fy dřeli a i tak měli problém, jen to chce věci nazvat pravým jménem a ne tak jak se to zrovna hodí. Jistě že je medicína "i" o paměti, jenže pologramoti neví, že paměť a IQ jsou do značné míry spojená nádoba. Pravda je, že "uspět" = nějak to prolést a vědět o co jde = být dobrý není to samé. Nicméně, těch co "uspěli" je menšina. Na každé škole jsou absolventi, kde je s otazníkem, že dostudovali. Skutečnost je taková, že medici jsou ještě díky výběrovosti LF a celkem předem známému faktu, že se jedná i velmi náročné studium, poměrně jinde rozumově, než studenti většiny jiných oborů. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.03.2015 14:41:21, Tom) A teď tu o Červené karkulce, prosím :) Hlavně o tom, jak z LF odejdou na MFF :) A že paměť a rozum spolu souvisí? Doporučoval bych se zeptat kolegů z neurologie, jak moc si vedle :)
          reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.03.2015 19:32:42, Lord Voldemort) O pohádku se nejedná, skutečně znám lidi co z LF odešli na MFF, VŠCH nebo přírodovědu a studují spokojeně, pokud je problém tomu věřit, tak je to pouze tvůj problém, nebudu tě o tom dál přesvědčovat. To že o tom jak funguje paměť nic nevíš, neznamená, že to tak neni...Možná bys to měl hodnotit podle jiného měřítka než nadrcených spolužaček ze středních. Stejně jako měřítkem inteligence není to že někdo umí počítat složité matematické operace... Je to stejně jednostranné, jako to že někdo mluví 5ti jazyky, přitom třeba už neumí vypočítat jednoduché rovnice, protože to prostě nepotřebuje. reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.03.2015 08:23:35, Tom) :)) Ty mě bavíš. Paměť s inteligencí nesouvisí v žádném případě tak zásadně, jak se snažíš uvádět. Kdyby to tak bylo, pak pacienti po iktu budou automaticky postižení na intelektu stejně jako na paměti. Ale to se samozřejmě neděje, paměť můžeš mít skvělou a tvoje IQ může být klidně 80, a nebo naopak. Případně můžeš mít akcentovaný určitý rys na úkor jiných (občas u poruch z autistického spektra).
              Přesně jak říkáš - můžeš mluvit 5-ti jazyky, ale nespočítat trojčlenku, tak to prostě je. Samozřejmě u difuzní neurodegenerace jde do háje všechno..ale podívej se třeba na FTD (předpoládám, že máš lékařské vzdělání, podle reakcí)... A na LF není třeba logika ani chápání na takové úrovni jako na technických školách typu MFF - to mohu říct sám za sebe, protože technicky orientovaný fakt nejsem (mat/fyz předměty jsem prolezl, ale nic moc...) a chápání souvislostí, jak se to výše rozebíralo, tak rozhodně nehodnotím. Pochopit jak co funguje chce především pochopení a to nezískáš jinak než detailní znalostí struktur a jejich funkcí, což ti umožní vytvářet si, jak bylo zmíněno výše, mentální modely. Ale nepotřebuješ nutně k tomu nadprůměrnou inteligenci. reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.03.2015 16:34:05, Inkvizitor) Dovolím si upřesnit několik omylů a nejasností:

                Tom: "Paměť s inteligencí nesouvisí v žádném případě tak zásadně, jak se snažíš uvádět."
                Omyl. Záleží na pojetí pojmu "inteligence". Pokud je inteligence chápána jako jedna izolovaná funkce myšlení, něco, co je měřitelné "testy inteligence", pak by skutečně měla být na paměti nezávislá. To je ovšem abstrakce, usnadnění pro psychometrii, v praxi je mezi pamětí a IQ jistá korelace - a je předmětem diskuzí, zda jde o korelaci danou nějakou zjednodušeně řešeno "celkovým výkonem", nebo zda nadprůměrnost v jedné či druhé složce povzbuzuje k činnostem, které rozvíjejí i tu druhou.
                Pokud je použit pojem "inteligence" ve smyslu spíše celkového hodnocení kognitivních funkcí - a v takovém pojmu se pojem inteligence používá i v běžné medicíně mimo psychiatrii - pak je dobrá paměť jednou ze složek inteligence a souvislost je pochopitelně zásadní.

                Tom: "Kdyby to tak bylo, pak pacienti po iktu budou automaticky postižení na intelektu stejně jako na paměti."
                Tak tohle je dosti hrubá chyba v argumentaci. Implicitně totiž předpokládá, že tvrzení "paměť a inteligence souvisejí" je ekvivalentí tvrzení "paměť a inteligence jsou na neurobiologické úrovni tak provázány, že poškození jednoho poškozuje i druhé". Tvoje argumentace vyvrací celkem spolehlivě druhé tvrzení, chybí ale důkaz, že by bylo ekvivalentní tvrzení prvnímu.

                Tom: "...paměť můžeš mít skvělou a tvoje IQ může být klidně 80, a nebo naopak. Případně můžeš mít akcentovaný určitý rys na úkor jiných (občas u poruch z autistického spektra)."
                Toto dokazuje pouze to, že paměť a inteligence v užším slova smyslu nemají stejný neurobiologický substrát. Nedokazuje to ovšem to, že by tyto funkce nemohly být silně provázány, takže se pak projevuje dosti významná korelace výkonnosti obou složek (může se jednat i o artefakt v důsledku arteficiálního vymezení kvalit, na které se poštvává psychometrika).

                Tom: "A na LF není třeba logika ani chápání na takové úrovni jako na technických školách typu MFF..
                Ve skutečnosti je to mnohem složitější. Předpokládá se, že inteligence ve smyslu kapacity zpracovnání informací (a propos, všímáš si, že to už je třetí význam pojmu inteligence, který používám) má různé složky (rozměry, roviny,...). Pro úspěšné studium matfyzu je třeba především rozvinuté abstraktní myšlení, protože matematika je především o těžce abstraktních pojmech. Ve fyzice pak přistupuje ještě představivost a v informatice kreativita (ale to už se do inteligence moc nepočítá). Co se týče technických oborů, tak je to různou měrou o abstraktním myšlení, kvantitativní uvažování, představivosti (schopnost manipulace s obrazy), kreativitě, atd. Složky podílející se na verbální inteligenci jsou studiem matfyzu rozvíjeny jen málo, ty jsou (u nás spíš "by měly být"..) rozvíjeny při studiu filozofie, literatury, filologie,.. (nejlepší je samozřejmě logika na FF UK;-) )
                Studium medicíny je zaměřeno poměrně konrétně, spíše na verbální složku a na prostorovou představivost, méně i na jiné složky.
                Tedy je dosti odvážné toto srovnávat. Studium jednoho i druhého vyžaduje poněkud jiné složky inteligence a jiný způsob abstrakce. V obou případech je abstrakce modelů taková, aby byla dostatečná pro další fungování.
                I s logikou je to složitější. Logika je často mezi lidmi zaměňována za abstraktní myšlení, nejspíše z důvodu fascinace formální predikátovou logikou (pro neznalého to vypadá skoro jako zápis v čarodějnické knize :D ). Ve skutečnosti je matematická logika podmnožinou logiky, do logiky patří i práce s jazykem (zde se logika střetává spíše s filozofií jazyka a podobnými disciplínami); přitom právě práci s jazykem rozvíjí spíše studium medicíny než matematiky. Takže i s tou logikou je to značně nepřesné.
                Jen pro upřesnění: To ani v nejmenším nevyvrací, že by bylo pro snaživou cvičenou opici snazší vystudovat LF než MFF. Jen naznačuji, že trend není až takový, jak by se ti zdálo..

                Tom: Pochopit jak co funguje chce především pochopení a to nezískáš jinak než detailní znalostí struktur a jejich funkcí, což ti umožní vytvářet si, jak bylo zmíněno výše, mentální modely. Ale nepotřebuješ nutně k tomu nadprůměrnou inteligenci."
                Ona je dosti zásadní otázka, jaký model je již dostatečně precizní, aby se dalo říct, že je pochopením. Pokud by bylo pochopením míněno jen to, že někdo má v hlavě model rozpitvaný až na pojmy, které pokládá současná teoretická fyzika za fundamentální, tak vlastně nechápe nikdo nic. Opačný extrém, tedy model ve smyslu "když udělám A, udělá to B" asi také pochopením nebude. Pokud vymezíme pochopení pragmaticky jako vybudování si mentálního modelu problému/děje na takové úrovni, že na něm bude dotyčný schopen provádět myšlenkové experimenty v rozsahu potřebném pro problémy, které řeší (lepší přístup neznám), tak se pochopení medika po zkoušce z patologické fyziologie stává ekvivalentním např. k pochopení fyzika po absolvování zkoušky z termodynamiky a statistické fyziky II.
                Ke konstrukci dobrých mentálních modelů je inteligence dosti zásadní podmínkou. Kontrukce mentálního modelu totiž probíhá vesměs jako abstrakce jevů a syntéza dílčích abstrakcí. Obojí je náročné na inteligenci. reagovat zde
                Web: https://www.youtube.com/watch?v=xg4AHoBJgvY
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.08.2015 13:08:03, hrbáček) Já bych měl jen skromný dotaz? Fyzika II, Termodynamika - Jakou další školu to máš vystudovanou? FJFI, FS, FEL - CVUT ; MFF UK? reagovat zde
                  Email: frantisek.grossmann33gmailcom
                  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.08.2015 14:03:37, Inkvizitor) Doporučuji nepřehazovat si slova ve čtených větách, nevypadá to dobře. Předmět "Termodynamika a statistická fyzika II" je povinný předmět pro studenty teoretické fyziky na MFF UK, jen pro ilustraci, skripta prof. Janiše: http://www.fzu.cz/~janis/VJ_websoubory/statisticka%20fyzika.pdf (první čtyři kapitoly jsou určena pro předmět TSF I)

                    Může ti být celkem jedno, co jsem studoval; teoretická fyzika to ale nebyla. reagovat zde
                    Web: http://www.youtube.com/watch?v=wLQztRF22NA
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.05.2015 23:37:42, Aloged) Nevím, kdo je inkvizitor. Avšak svou věcnou kritikou mi otevřel oči a nyní mám nejen diplom z dobré školy, ale hlavně dobré vzdělání. Byl jsem velký hlupák, který uvěřil v kvalitu soukromého školství a až po bakalaři jsem se rozhodl přejít na veřejnou školu. Nyní mám diplom, za který se nemusím stydět a dobrou práci. Takže děkuji inkvizitore a buď stejně tvrdý. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.05.2015 09:01:59, Plus-minus) Zní to trochu jako reklama na sušenky. To jste nepoznal kvalitu / nekvalitu během studia a potřeboval jste na to Inkvizitora? Trochu divné, ne? A odkud kam jste pak přešel? reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.05.2015 10:38:28, George) Tak pokud člověk nemá srovnání a studuje jen jednu školu, tak je to těžký. Řada lidí totiž absolutně nemá přehled o alternativách ani odlišných přístupech a požadavcích (jak kvalitativně horších, tak kvalitativně lepších).

        Znal jsem třeba řadu lidí z kvalitních středních škol, kteří byli překvapení, že na jiných středních školách (nekvalitních) většina studentů neumí spočítat základní lineární rovnici (např. 2 = X/7) nebo, že je tam naprosto standardní nechodit do školy.

        A rovněž jsem znal řadu lidí z těchto nekvalitních škol, kteří byli překvapení, že se třeba studenti na kvalitních středních školách někdy (byť třeba jen 1x za rok) doma učí nebo, že třeba čtou knížky (byť jen minorita ze třídy). Když jsem jim tohle vyprávěl, tak mi prostě nevěřili, protože oni se pohybují v jiném okruhu lidí. Mají desítky kamarádů, ale nikdo z nich knížky nečte a nikdy by je nenapadlo, že existuje někdo takový, kdo čte knížky (dobrovolně). A těch příkladů jsou desítky.

        Stejná situace je i s vysokými školami. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.05.2015 10:59:30, Plus-minus) No nevím. Normální člověk si snad nějaké informace pohledá, optá se, podívá se atd....třeba aloged sdělí, kde byl a kam pak šel. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.05.2015 16:50:52, x) Nepřeceňoval bych to. Mám zkušenost z několika vysokých škol na různé úrovni a neměl jsem pocit, že by se ponětí studentů o tom, jak to chodí jinde, jakkoliv lišilo. Všichni mají tendenci věřit univerzálním pravdám a na základě nich pohrdat jak těmi, kdo chodí na "lepší" školy ("mají tam jen samou teorii, u nás se člověk dozví praktické věci"), i těmi, kdo chodí na "horší" ("no jo, nejtěžší gymnázium v Praze"). Zkuste si zavést věci, které jsou na těch horších školách běžné, a to bude keců, jak takhle těžké požadavky nemá nikdo právo na studenty mít. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.05.2015 16:59:01, x) Vycházíte z naprosto mylné představy, že Internet je informační médium. Ve skutečnosti je internet desinformační médium, kde společensky vysoce hodnocená lež (čti marketing) v případě vysokého školství vychyluje informační obraz výrazně ve prospěch špatných škol, obvykle soukromých. Jedním ze zásadních problémů práce s informacemi je totiž to, že ke skutečně kritické práci s informacemi je třeba mít alespoň rámcovou znalost problematiky. Ta v případě vysokého školství většině uchazečů i jejich rodičům chybí. A to i v případě, že jejich rodiče jsou vysokoškolsky vzdělaní a přicházejí do kontaktu s absolventy řady oborů. reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.05.2015 17:45:17, Plus- minus) Inkvizitor, který je lékař, určitě může o něčem mít informace (MU, 1.LF UK)
              o jiných věcech ale evidentně nemá tuchu
              takže mně tedy jeho zbytečně agresivní rady připadají často zcela mimo
              myslím že pohledat třeba pár statistik na mšmt je užitečnější reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.05.2015 23:54:16, Inkvizitor) Tak jsem se rozhodl, že se přiznám. Od 8:00 to 20:00 jsem válečný štváč z Wall Street a od 20:00 do 8:00 jsem válečný štváč z Kremlu. Výjimkou jsou jen sudé neděle lichých měsíců v přestupném roce, to jsem válečný štváč z Vatikánu. reagovat zde
    Web: https://www.youtube.com/watch?v=Hi06KXJDoYs
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.01.2016 23:06:38, jenda) tak bl*eček inkvizitor zjistil, že pod svým nickem už mnoho parády neudělá, tak převléká kabáty, aby zmátl své úhlavní nepřátele a píše pamflety do všech zdejších příspěvků pod různými jmény. ještě bys musel změnit styl, aby to nebylo tak okaté. hodně štěstí, starý brachu, ve tvém nikdy nekončícím boji osamělého vlka:))) pravda a láska zvítězí!:) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.01.2016 00:51:54, ****) Muž tisíce přezdívek? Když pominu jistou nesmyslnost tohoto vlákna, tak se se musí nutně ptát, jak přesně má tvůj příspěvek pomoci vyřešit naše velké schizma? Můžu se zeptat na konkrétní seznam jmen? :D Mám takové tušení, podložené svrběním palce u nohy, že to bude vyčerpávající seznam všech, kteří kdy utrousili špatného slova na soukromé VŠ. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.01.2016 10:06:05, jenda) pověz nám o svém schizmatu, inkvizitore. ať konečně i normální smrtelníci pochopí tvou rozervanou duši. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.01.2016 11:05:44, ****) Yeheeej! I já jsem Charlie! ...ehm, chci říct Inkvizitor! :-D To je vydatná paranoia. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.01.2016 11:13:36, jenda) všichni jsme inkvizitor, ale jen jeden je idi*ot. hlásíš se?

            copak, došly ti invence na nicky, že se podepisuješ hvězdičkami? reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.01.2016 00:21:27, Tomassino) Štve tě hodně, co? To je moc dobře a doufám, že při tom prskáš vzteky. reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.01.2016 11:43:23, jenda) vidíš to, že jsi nakonec nějaký nick přeci jen vymyslel. je vidět, že ti to stále ještě zapaluje, inkvizitore:))) reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.01.2016 19:21:22, Mila_Tp) Inkvizitor má alespoň vcelku užitečné rady, ale Petr Vondra Jr. - ostudné a smutné, pokud si lékař má potřebu mastit ego vychloubáním se výsledky IQ testu (ponechme stranou jejich spolehlivost) na Internetu. Jak říkal náš primář: někdo léčí, protože ho skutečně těší pomoc lidem, ale někoho těší spíše pocit moci plynoucí ze vztahu lékař-pacient (laik) a postavení, které ve společnosti lékaři mají. Příklad s dr. Bartákem byl opravdu přesný, ten trpěl podobnou úchylkou a potřebou stále všem tvrdit, že je něco víc.
        A člověk nemusí být klinický psycholog, aby viděl, že tito lidé mají problém.. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.01.2016 23:02:40, Mila_Tp) Vřele bych Vás požádal abyste si nebrala moje jméno do úst, krom toho že o mne nic nevíte, tak tady někdo zneužil mojí indentitu, protože sem může přispět libovolný neregistrovaný uživatel a podepsat se jakkoli. Důvody proč se věnuji tomu co dělám jsou hodně daleko od Vašeho hodnocení. Když už tady úderně hodnotíte lidi o kterých nic nevíte, tak se prosím alespoň podepiště celým jménem, internetová anonymita vždycky dodá sebevědomí...Váš primář má jistě pravdu v tom co píše, ale pokud jste si nevšimla tak s ohledem na právní postavení lékaře v ČR. Motivace pro práci jsou různé napříč všemi profesemi.

          S pozdravem

          Petr V.

          reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.01.2016 08:51:59, Subglottisak) Pane Vondro, ale vy jste se tu predstavil dostatecne sam, takze psat, ze o vas "nic nevi" neni tak presne. Pokud jste to nebyl vy, tak doporucuji zaregistrovat si nick pres email... Takhle je tu vase jmeno spojeno minimalne s narcistickou poruchou osobnosti a Google bude vase prispevky a reakce jeste dlouho nalezat. Nehodnotim vas, neznam vas, ale vase prispevky nejsou - z meho pohledu - absolutne vhodne, pokud jste skutecne lekar.

            PS: Pisete o podpisu, ale sveho verneho Inkvizitora jste kryl v jeho radoby-anonymite (JS). Takze budte alespon konzistentni... reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.01.2016 12:05:21, :)))) "Takhle je tu vase jmeno spojeno minimalne s narcistickou poruchou osobnosti"

              Dg. po internetu, tak to joooo. Hodně štěstí, já jsem sem nepřispíval, jen mne tady na to někdo ze známých upozornil. Ale pokud máte jasno, tak to mne opravdu těší. Registraci na žumpě jako je tady opravdu, ale opravdu neplánuji. Opravdu mám lepší věci na práci.

              PV reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.01.2016 10:24:23, Observer) Nechci se vas dotknout ale to uz neni ani k smichu. Nikdo vas nijak nediagnostikoval, pouze uvedl, ze vase jmeno je tu tak spojeno a to nelze poprit. Pusobi to tak a opet padate do pasti vlastni neschopnosti diskutovat - v rade vasich prispevku urazite a "diagnostikujete" ostatni diskutujici. Ale beda, jak to udela nekdo jiny :) reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.01.2016 17:47:49, qwerty) No stylisticky taky Petřík Vondrů dost pokulhává. Opakovat několikrát jedno slovo ("opravdu, ale opravdu" ... Opravdu ...). Slabá slovní zásoba či je prostě slabý ve slohu? Kdo ví..hlavně že má IQ jako zlomeček populace :D reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.01.2016 22:30:32, Inkvizitor) Jeníčku, chlapče nešťastná, aby ti nepraskla žilka. Jo a vypadá to tak, že ti někdo ukradl klávesu [Shift]. To bys měl řešit, jinak to vypadá, že jsi pouze pologramotný. reagovat zde
      Web: https://www.youtube.com/watch?v=gGpnKnRmPVs
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.01.2016 11:53:47, jenda) ale ale, sám velký inkvizitor se nám tu zjevil dokonce pod vlastním nickem. teda to už tě takhle diskuse musí pořádně vytáčet. pěknej kouř tu dostáváš, ale s lidma jako ty se tu nikdo párat nebude. to je holt život. chovej se jako člověk a budeme na tebe hodní, kocourku. to bys ale musel nejdřív zahodit tu hromadu mindráků, co nosíš v té kouli na krku, inkvizitore, a to půjde hodně těžko, co? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.01.2016 14:06:21, Pro připomenutí) Inkvizitor: "Tak jsem se rozhodl, že se přiznám. Od 8:00 to 20:00 jsem válečný štváč z Wall Street a od 20:00 do 8:00 jsem válečný štváč z Kremlu. Výjimkou jsou jen sudé neděle lichých měsíců v přestupném roce, to jsem válečný štváč z Vatikánu." reagovat zde
    Web: https://www.youtube.com/watch?v=Hi06KXJDoYs
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.03.2016 12:23:38, pete) proč už se pod své deb*lní příspěvky nepodepisuješ svým deb*lním jménem, inkvizitore? to se za svůj nick stydíš? nebo se stydíš sám za sebe? po mnoha vystudovaných prestižních školách (jak sám tvrdíš) jsou vrcholem tvé kariéry moralizující příspěvky v této diskuzi. komu čest, tomu čest:) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.03.2016 07:45:51, Inkvizitor Revival) Musíš mít pozoruhodně chudý život, když ti dokáže několik měsíců ležet v žaludku kdosi ze zapadlého fóra. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. FIS VŠE - Matematické metody nebo Statistické metody nebo Statistika a ekonometrie? - Vysoká škola ekonomická v Praze
  2. Anketa - maturitní práce - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.