Vysoká škola kreativní komunikace
Zde je prostor pro Vaši reklamu.
Kontaktujte nás.
Navigace.
Kategorie.
Vysoké školy.
Reklama.
Doporučujeme: Vysoká škola managementu a psychologie NEWTON College – 3 roky po sobě nejlépe hodnocená soukromá VŠ v ČR.
Přidej se k nám.
Anketa.
Dle čeho volíš mezi veřejnou nebo soukromou?

Veř. je kvalitnější (26%)

Souk. je lehčí (10%)

Souk. je kvalitnější (14%)

Veř. je zdarma (37%)

Na souk. mě vezmou (10%)

Celkový počet odpovědí: 1689.
Napiš nám.
Upozorni nás na chybu,
navrhni doplnění.
3 + 9 = 
Zpětné odkazy.
Reklama.

Pomocná ruka při psaní kvalifikačních prací

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 10.02.2015 08:20:53, Nabídka, AB, shlédnuto: 731x, reakcí celkem: 11Reagovat na příspěvek
Nejste zrovna spisovatelem nebo prostě jen nemáte čas?
Nabízím pomoc spolupráce při psaní kvalifikačních prací (seminární práce, eseje, DP, Bc AP), jejich korekturu, informace v oblasti výzkumných částí atd. Nabízím rychlou a spolehlivou spolupráci. Zkušenosti potvrzeny kladnými ohlasy studentů, kteří pomocnou ruku přijali. Bohužel jejich reakce nejsou zveřejněny, někteří lidé špiní a hanlivě urážejí jejich reakce. V případě zájmu se na mě neváhejte obrátit na výše uvedenou e-mail adresu.:D

Email: banikova.alenaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.02.2015 12:33:57, Koralínka) Již jsem s paní AB spolupracovala. Její profesionální a diskrétní přístup mě potěšil. Pracovala velmi rychle a vše co jsem potřebovala vypracovala. Zpracovala mi jak podklady, tak zdroje a ještě mi poradila, jak práci vylepšit.
    Ráda bych tímto podpořila AB v tom jak mi pomohla, bohužel si nepřeji být "poznána". Věřte mi touto spolupráci nemůžete nic ztratit jedině získat.

Byla jsem velmi spokojená a mohu jen a jen doporučit. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.02.2015 21:02:18, Jana) S paní Alenou B. mám velmi dobré zkušenosti, je spolehlivá, rychlá a velmi ochotná. Mohu jen doporučit. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.05.2015 23:28:44, Anita) Paní mohu pouze a jen doporučit, již jsem měla tu čest spolupracovat a vše na výbornou, rychlé reakce, ochota, laskavost a hlavně velký úspěch z prací. Tudíž za mě maximální spokojenost rozhodně doporučuji .....:):):) Ještě jednou velice děkuji. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.05.2015 23:38:17, Anita) A omlouvám se za malou, chybičku v překlepu z prací, kde mělo být s prací.....:D:D:D reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.05.2015 21:41:17, AB) Moc děkuji:-):D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.06.2015 05:56:25, Jana) Děkuji paní Alence za pomoc a rady jak na semestrální práce. Také děkuji za korekce a za grafy, se kterými jsem si opravdu nevěděla rady! Ve škole toho moc neporadí, jednou jste vysokoškolák a dělejte co umíte. Takže ještě jednou paní Alence moc, moc děkuji! reagovat zde
    Email: zaverpracexxxcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.06.2015 21:52:27, Alena) Jani, jste moc hodná. Bohužel jakákoliv kladná reakce je vždy shozena a ještě není hanba hrabat se v soukromých věcech!!! reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.06.2015 05:54:58, Jana) Paní Alenko, obě víme své, takže za mě ještě jednou moc děkuji za velkou pomoc!!! Chápu, že vás takovéhle nepravdivé osočování mrzí, ale Vy jste chytrá žena a hanliví ubožáci Vám nesahají ani po kotníky! Navíc, kdo se bojí, nesmí do lesa a nic nezíská. Takže kdo opravdu potřebuje, tak Vás osloví s prosbou o pomoc a nebude litovat! reagovat zde
        Email: zaverpracexxxcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.06.2015 07:19:08, Alena) Jani, moc děkuji za podporu. Ale na druhou stranu, moudřejší ustoupí, což udělám. Věřím tomu, že lidé, kterým jsem pomohla mě doporučí dál a nemusím se nechat urážet od nějaké pošahané osoby. Všem, které napadá držím palce a pevné nervy, jak se říká "na každou svini se vaří voda". :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.09.2016 15:31:27, andrea burrows) Dobrý den,

je inzerát stále aktuální? měla bych zájem o pomoc při psaní diplomové práce?

Děkuji,

Andrea reagovat zde
    Email: aaaburrowshotmailcom
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.09.2016 15:00:33, Alena) Ano, inzerát je platný. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. ZPRACOVÁNÍ PRACÍ: nabízím individuální a rychlou pomoc při zpracování prací - Pomoc při psaní prací
  2. Pomoc při psaní prací PRÁVO, HUMANITNÍ OBORY a KOREKTURY PRACÍ - Pomoc při psaní prací
  3. PRÁVO a HUMANITNÍ OBORY pomoc při psaní prací a korektury - Ostatní
  4. Psaní prací ze speciální pedagogiky - Univerzita Jana Amose Komenského,s.r.o.
  5. Pomoc při psaní prací - velké slevy - Pomoc při psaní prací
  6. Korektury závěrečných prací – vypracování podkladů - Pomoc při psaní prací
  7. Napíšu práci za Vás - Pomoc při psaní prací
  8. PRÁVO a HUMANITNÍ OBORY - psaní prací a korektura - Ostatní
  9. Nabízím pomoc při psaní seminárních, bakalářských či diplomových prací. Velmi levně :) - Pomoc při psaní prací
  10. Pomoc při psaní diplomky - FSS MUNI-spěchá!!! - Pomoc při psaní prací

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

Souhlasím s pravidly uvedenými níže.

Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.

Pravidla zobrazení

1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 08.12.2016 23:47:56.