Termíny přijímaček


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 10.04.2015 12:50:22, Lůca, zhlédnuto: 539x, reakcí celkem: 13Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekVčera jsem zjistila, že když se přihlásím na svoji přihlášku, mám tam už napsaný termín přijímaček, já jsem myslela, že to posílají písemně tak měsíc před přijímačkami, mám tam 15.6.- 11:30 a nevím, jestli to je začátek zkoušky nebo čas, kdy tam mám být.
Mimochodem, jaký termín a čas máte vy?
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.04.2015 00:30:06, Hubert) Já tam ještě nic nemám... reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.04.2015 12:13:55, Lůca) Přes SIS se dostanu na seznam přihlášek, úplně vlevo pod nápisem fakulta je takové okénko, na to kliknu, dostanu se na detail přihlášky a tam ten datum a čas přijímaček mám. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.04.2015 19:12:04, Hubert) Zvláštní, já tam mám pořád jenom: Stav přihlášky: zaevidována, zaplacena reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.04.2015 10:31:28, Lůca) Tak to je divný a rozkliknul jsi detail přihlášky ( ten obdelníček úplně vlevo )? Tam je třeba i jméno referenta a jeho e-mail, na který se zřejmě můžeš obrátit, kdyby byly nějaké nesrovnalosti a pod tím je napsáno Termíny přijímaček reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.04.2015 01:01:12, Hubert) Ano, ten modrý a mám tam jméno referenta, obor, formu studia, zaevidováno, zaplaceno, ale termín ještě žádný... reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.04.2015 08:31:34, Lůca) Tak to nevím, já mám termín hned první den přijímaček, tak třeba ty další dny ještě nemají ujasněný, kdo kdy půjde nebo to je třeba podle oborů, já mám bezpečnostně právní, prezenční studium. Zajímalo by mě, jestli tam ten termín má ještě někdo jiný. Taky to třeba může být nějaký omyl, na stránkách Policejní akademie píšou, že na přijímačky přijde pozvánka měsíc předem. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.04.2015 09:00:21, Honza) Určitě vám to přijde i písemně a budou tam psát, co vše si máte vzít s sebou (výpis z rejstříku trestů a případně ověřenou kopii matur. vysvědčení - tu je ale možné dodat i později) a v jaké posluchárně se to koná. reagovat zde
    Email: hans.kadlecseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.05.2015 22:07:49, Eva) Bohužel mi o pár bodů utekl jeden mat. DT, a tak se nebudu moci zúčastnit přijímacího řízení. Chci se zeptat, jestli to mám na polac oznámit nebo ne. Předem děkuji. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.05.2015 12:48:49, Lůca) Já bych jim to sdělila, kvůli organizaci přijímaček, ale určitě to není povinný,prostě na přijímačky nepřijdeš. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.05.2015 22:01:58, Kentaur) 16. 6. mám od 9:00 přijímačky. V pozvánce se píše, že registrace začíná 90 minut předem od 7:30 do 8:45. Jak to mám chápat? Můžu teda přijít třeba v 8, nebo musím být na místě už od 7:30? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.05.2015 12:54:22, Lůca) Taky by mě to zajímalo, asi to je jedno, když někdo přijde dýl, horší by bylo, kdyby takhle uvažovali všichni a přišli třeba o hodinu dýl, to by se pak ta registrace těžko stíhala reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.05.2015 00:01:31, Kentaur) Když tak dej vědět, jestli tam nebudeš psát, ať to víme přesně. A nevíš, jak dlouho ty testy přibližně trvají? reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.05.2015 10:03:27, Lůca) Já tam psát nebudu, mám přijímačky v 11,30 tak tam v 10h budu, asi si ale napíšu telefon na PA, kdybych náhodou nestíhala, třeba kdyby měl vlak nějaké velké spoždění, tak bych tam asi radši zavolala, jestli to nevadí, když přijdu dýl, ale to by muselo být spoždění větší než půl hodiny.
          Pokud vím, tak testy by měly trvat 90 minut a zřejmě se nedělá zvlášť znalostní test a angličtina, ale dělají se dohromady. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Zájemce o prohození termínu přijímaček FMV - Vysoká škola ekonomická v Praze
  2. vyjdou mi termíny přijímaček? - Ostatní
  3. Biochemie bez přijímaček - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. scio termíny - Ostatní
  5. Prominutí přijímaček na FIS - VŠE v Praze - Ostatní
  6. Přijetí bez příjimaček - Masarykova univerzita
  7. Termín přijímaček na Upol PřF - Přijímačky, přípravné kurzy
  8. VŠ bez přijímaček - Výběr vysoké školy
  9. FIS - 2.kolo přijímaček - Vysoká škola ekonomická v Praze
  10. Výsledky přijímaček 2018 - Policejní akademie České republiky

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.