Kombinované studium

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 13.02.2007 12:11:12, Míša, zhlédnuto: 408x, reakcí celkem: 5Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekTak projíždím ty vaše dotazy a trochu mě zaskočilo co znamená kombinované studium. Myslela jsem že je to obdoba dálkového studia...že budu dojíždět do školy tak jednou za 14 dní. Jsem na mateřské, dá se to vůbec zvládat? Přihlášky jsem ještě neposlala, tak jestli to nemám vzdát...:(
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.02.2007 14:12:39, Lenka) Ahoj,no já nevím, kde jsi co četla, ale kombinované studium je obdoba dálkového studia. Jezdí se většinou jednou za čtrnáct dní, otázka je ale jestli na dva dny, nebo na jeden. No a potom se jezdí více během zkouškového období, ale to zas vím, že na některých školách vycházejí vyučující vstříc tím, že se snaží skloubit konzultace se zkouškami. To jsou informace ale jen orientační, zkus to a uvidíš, jak je to v praxi. Pa,pa :-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.02.2007 14:35:15, Radka) Rozhodně to zkus, já dělám kombinované studium při zaměstnání..a dá se to zvládnout..jinak moje spolužačky mají mimina a zvládají to!! dokonce mají víc zkoušek složených než já. :) neboj se toho..asi je to s dítětem náročnější, ale moje spolužačky mají asi fajnový partnery co pohlídají mimi, spolužačka si odskočí na zkoušku a utíká domů a jde to.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.02.2007 21:38:16, Lenka 2.) Já taky studuji kombinovaně a do školy chodím 1 x za měsíc a to na 2 dny (pátek, sobota). reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.02.2007 20:38:03, Verča) Záleží na jakou školu se hlásíš, někde jsou konzultace každý týden, většinou v pátek. Pdrobnější info ti dají na studijním oddělení. Taky mám mimi a jde jen o to se rozhodnout a stát si za tím. Určitě to zkus! A hodně Štěstí u přijí;)maček reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.02.2007 20:48:02, george) Nejlepší jsou mezinárodní vztahy na FSS MU, jezdí se tam jen jenou za semestr (mimo zkoušky). :-))) Super. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Kombinované studium - Ostatní
  2. Prezenční nebo kombinované studium na VŠEM a MBA pro absolventy? - Informace o studiu
  3. Doporučte VŠ v Brně nebo Ostravě-naazujici kombinovane studium! :) - Výběr vysoké školy
  4. Výběr VŠ kombinované studium - Výběr vysoké školy
  5. kombinovane studium ekonomie v Praze na verejny VS - Výběr vysoké školy
  6. Psychologie - kombinovaně - Přijímačky, přípravné kurzy
  7. Kombinované studium - Ostatní
  8. kombinované studium - Informace o studiu
  9. Denní vs. dálkové (prezenční vs.kombinované) studium???? - Informace o studiu
  10. UJEP - FSE (kombinované studium) - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.