ČZU vs MENDELU


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 09.06.2015 15:21:59, Josef, zhlédnuto: 952x, reakcí celkem: 4Reagovat na příspěvek
Ahoj chci se hlásit na obor provoz zemědělské techniky, zajímalo by mě o které z daných vysokých škol si myslíte že je lepší, popřípadě proč (pokud nemáte zkušenosti přímo s tímto oborem tak mi prosím ohodnoťte alespoň školu jako takovou ). Děkuji

Email: jos-svecseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.06.2015 15:51:09, troll) Obor nestuduji, nicméně jako školu ČZU ti můžu doporučit. Škola má svůj obrovský kampus s kvalitním zázemím. Přes prázdniny dochází k mnoho rekonstrukcím, čehož si určitě všimneš až půjdeš na přijímačky. Předpokládám, že tvůj obor se nachází na Technické fakultě, kterou moc neznám, takže ti o ni nic asi neřeknu. Na ČZU se mi nejvíc líbí příjemná atmosféra a také někdy zajímaví hosté na přednáškách Fórum ČZU. Přesně ti neřeknu zda je lepší ČZU nebo Mendelka, asi hodně záleží na oboru a fakultě, každopádně já bych neměnil. :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.06.2015 22:41:49, kam jít?) Tady reakce přímo absolventa ČZU
    "....Hnojárna je hnojárna, vysokou úroven samozřejmě nemá. Kdo to nezvládne na ČVUT, jde na TF ČZU, kdo to nezvládne na VŠE, jde na PEF ČZU, obě tyhle skupiny odpadlíků pak tvrděj, že je to na ČZU flákárna - takže se nad tím zamysli.
    Osobně si myslím, že ČZU není špatná škola, slabé jsou na ní hlavně ty ekonomické a technické obory, ty zemědělská mají mnohem lepší úroven (prostě je to to, na co se ta škola primárně zaměřuje a je to pak i znát) - a to mlouvím za Fakultu lesnickou a d. jako její absolvent." zdroj zpovědnice.
    Opravdu TF je často útočiště odpadlíku z ČVUT, ale učeji tam i lidi z ČVUT, fakulta není izolovaná a absolventi se uplatněji, po technicích je taková poptávka, že firmy hledaji kohokoliv, takže problém nemají.
    Areál je pěkný, IS je stejně nemožný jako na Mendelce ( je to ten samý), nad výstavbou a rekonstrukcema zase není třeba tak jásat, protože se na ně někde musejí vzít peníze a tedy se ubere jinde. Smysl některých těch staveb je docela nejasný.
    Ale asi záleží hlavně na tom, co od školy čekáš. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.06.2015 22:56:46, Josef) je mně jasný že porovnání čvut oproti čzu je na úplně jinou diskuzi, mně by spíš zajímalo to porovnání čzu a mendelu , ale díky za komentář reagovat zde
      Email: jos-svecseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.11.2016 22:21:11, kája) Hnojárna jak hnojárna.... ale doslova! To že to ČZU má v názvu neznamená že Mendelu není. Dřív to v názvu měla také, takže rovno jak rovnoS05 reagovat zde
      Email: Kajka20seznamcz

Podobné příspěvky:
  1. přihlášky - práva + záchranná (ČZU X MUNI x ČZU x MENDELU) - Česká zemědělská univerzita v Praze
  2. Mendelu - Provoz techniky - Mendelova univerzita v Brně
  3. ESF MUNI nebo PEF MENDELU? - Výběr vysoké školy
  4. VŠE vs. PEF Mendelu - Výběr vysoké školy
  5. VŠE vs MENDELU - Výběr vysoké školy
  6. Studium ekonomky na MUNI, MENDELU nebo VUT? - Výběr vysoké školy
  7. MUNI vs. MENDELU - Výběr vysoké školy
  8. Zdanění - VŠE versus MU-ESF-Veřejná ekonomika versus PeF Mendelu-ekonomicko.manažer. - Výběr vysoké školy
  9. ESF MUNI vs. PEF MENDELU (Finance) - Výběr vysoké školy
  10. PEF MENDELU vs. FP VUT (Informatika) - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.