Vysoká škola kreativní komunikace
Zde je prostor pro Vaši reklamu.
Kontaktujte nás.
Navigace.
Kategorie.
Vysoké školy.
Reklama.
Doporučujeme: Vysoká škola managementu a psychologie NEWTON College – 3 roky po sobě nejlépe hodnocená soukromá VŠ v ČR.
Přidej se k nám.
Anketa.
Podle čeho vybíráš zejména vejšku?

Obtížnosti (15%)

Prestiže (12%)

Vyučovaného oboru (50%)

Ceny (10%)

Blízko domova (10%)

Celkový počet odpovědí: 1851.
Napiš nám.
Upozorni nás na chybu,
navrhni doplnění.
1 + 5 = 
Zpětné odkazy.
Reklama.

Studentský úvěr/půjčka

Kategorie: Ostatní

Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 10.06.2015 17:08:58, Jan, shlédnuto: 61x, reakcí celkem: 1Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekZdravím,

letos končím jednu vysokou školu (humanitního zaměření) a rád bych dál studoval na jiné vysoké škole (technické zaměření). Přijímačky jsem už udělal, nebo mi byly prominuty. Kvůli náročnosti studia (elektrotechnika/informatika) a předešlým ne moc dobrým zkušenostem s prací při studiu jsem se začal zajímat i o možnost tzv. studentské půjčky.

V tuto chvíli jsou pro mě zajímavé jenom produkty klasických bank, jmenovitě Komerční banky a jejího úvěru pro studenty Gaudeamus a České spořitelny s Půjčkou pro studenty. Žádné internetové půjčky bez ručitele mě nezajímají. Moje představa po několika propočtech a zvážení možných scénářů je půjčit si kolem 200 000 Kč na osm až deset let.

Po ukončení studia mám myslím vysokou šanci sehnat dobře placenou práci, kde i s nástupním platem (při nějakém uskromnění se) jsem schopen splatit zbytek svých dluhů poměrně rychle a pak si už žít o poznání lépe.

Máte s tímto druhem půjčky/úvěru nějaké zkušenosti? Popřípadě víte o nějakém dalším způsobu, jak financovat studia?

Nehodlám se spoléhat při financování studia jenom na půjčku. Jako rozumnější varianta mi zkušenostech z jedné vysoké školy připadá naplno jenom studovat, zvládnout s co nejlepším výsledkem a co nejrychleji všechny zkoušky a pak pracovat (období kolem Vánoc, letní prázdniny - při dobrém splnění zkoušek tři měsíce a nějaký ten týden). Sice si tím nevydělám na celý rok, ale netrpí pak ani škola, ani práce, ani můj spánkový režim :-)

Doposud jsem si musel na školu a svůj život vydělávat. Rodiče mi nepůjčí (nemají ani z čeho), ani nikdo další z rodiny. A natolik zazobané a dobré kamarády, aby mi půjčovali tolik peněz, opravdu nemám.

Díky za všechny konstruktivní názory.

• Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.06.2015 15:11:36, Josef Maňák) Dobrý den,

rád poznám Vaší představu podrobněji a najdu pro Vás konkrétní řešení. Rád se s Vámi tedy potkám osobně.

V případě zájmu jsem k dispozici na uvedeném mailu.

Josef Maňák reagovat zde
    Email: josef.manakin-brokercz

Podobné příspěvky:
  1. účtování 461 dlouhodobý úvěr - běžný x úvěrový účet - Západočeská univerzita v Plzni
  2. studentský účet - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

Souhlasím s pravidly uvedenými níže.

Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.

Pravidla zobrazení

1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 02.12.2016 19:56:21.