navrženo přijetí ke studiu


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 29.06.2015 10:43:25, Lucie, zhlédnuto: 2385x, reakcí celkem: 14Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj,
chtěla bych se zeptat, co konkrétně znamená navrženo přijetí ke studiu - nutné předložit doklad osvědčující, že uchazeč dosáhl středoškolského vzdělání nebo doklad osvědčující řádné ukončení studia v bakalářském stud. programu v případě navazujícího stud. programu ???

Můžu počítat s přijetím, či to ještě není jisté??? Kdy tak chodí písemné rozhodnutí???

Předem díky odpovědi. :)
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.06.2015 20:59:04, Enďa) Ahoj, řeším stejnou věc :D, ale podle toho, co jsem jsi načetla to znamená, že tě přijmou ke studiu teprve tehdy až doložíš maturitní vysvědčení. Přijatá jsi :) akorát doložit úředně potvrzené maturitní vydvěčení a nezapomenout se v sprnu zapsat ke studiu :) . reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.06.2015 22:40:41, Lucie) tak snad máš pravdu a máme to v kapse :-) jen mi není jasný, když mají u danýho oboru napsáno, že jich berou cca 25 a navrženo na přijetí jich je okolo 50 ... snad brzy to přijde černé na bílým :-) reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.06.2015 22:58:43, Enďa) Taky jsem celá nedočkává, snad nám to vyjde! :). Na jaký obor si se hlásila? Já vychovatelství reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.06.2015 08:54:11, Lucie) obor pedagogika - sociální práce... už aby to přišlo :D ;) reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.06.2015 09:23:49, Enďa) Očekávám, že příští týden to budeme mít v ruce jako! :D , nebo se ten můj zaměstnavatel asi zblázní, jako by na mě záleželo, kdy mi dojde dopis!... reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.06.2015 09:31:32, Lucie) je mi to jasný :) ale píšou, že to přijde přelom června/července, takže možná by mohlo i tento týden :) a v pořadí se vejdeš do předpokládaného počtu studentů, nebo jsi lehce za? reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.06.2015 10:55:43, Enďa) No, dosáhla jsem 58 bodů, limit nutný pro přijetí je 58 bodů, takže mi to vyšlo tak tak :D, počet navržených k přijetí je 37. Když jsem si odpočítávala pořadí od toho kdo získal nejvíce bodů až po nás, kteří měly těch 58 bodů, zjistila jsem, že v těch 37 bodech jsme všichni, kteří to měli, jak se říká "o chlup". Samozřejmě, že se podle netu nechci řídit, pro nás je důležité, co bude na papíře. Ty jsi to měla "o chlup"? reagovat zde
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.06.2015 11:22:59, Lucie) tak to je dobrý máme to úplně stejně... já měla 65 bodů a limit bodů nutných pro přijetí 65 a navržených k přijetí je 54 uchazečů (já jsem 44-54) :D ale když jsem se dívala na PPP, píšou, že berou 20.. tak mi je divný, že nás je 54... asi počítají s tím, že všichni nenastoupí :) dělala jsem přijímačky ještě na jeden obor, tam jsem získala 61 bodů a nutných pro přijetí bylo 67... a mám napsáno: nepřijat pro nedostačující kapacitu oboru... takže teoreticky nás opravdu berou :)

                  reagovat zde
                  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.06.2015 11:41:50, Enďa) Týjo, dobré :D . Víš, ale já bych se na to PPP nedívala, protože to je jenom odhadem, oni sami nemůžou vědět, kolik lidí příjde na přijímačky a kolik lidí ty přijmačky taky udělá. Teď už jim je to ale jasné, proto, když se podíváš na svoji elektronickou přihlášku - Upozornění - tam je napsaný, kolik bylo uchazečů na ten tvůj obor (já tam mám 133) a kolik je těch uchazečují navrženo pro přijetí (37). Určitě jim někteří ti uchazeči i odpadnou a tím budou mít monžnost ti, kteří jsou pod čarou, což my dvě teda nejme, my jsme těšně nad čarou :D ... Taky jsem dělala přimačky ještě na jeden obor, ale tam mám jasně napsáno - nepřijat pro nedostačující kapacitu oboru, měla jsem těch 58 bodů a bylo nutný mít 62, tak to je jasné... Teoreticky ano, ale výskat si budu až dostanu dopis :D . reagovat zde
                    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.06.2015 12:24:03, Lucie) ano ano, to máš pravdu :) u mě se hlásilo 218 a navrženo 54 :) tak budeme vyčkávat na dopis... a pak si sem napíšeme, zda se naše domněnky potvrdili :D díky moc za uklidnění a přeji tedy hodně štěstíčka reagovat zde
                      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.06.2015 17:14:16, Enďa) Jasně, určitě napíšu :), myslím, že jsme se uklidnili navzájem :D, také přeji hodně štěstí :) reagovat zde
                        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.07.2015 10:58:40, Lucie) stále nic, už mě štvou S09 :D
                        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.07.2015 14:29:58, Lucie) teď tu byla poštačka :-) ták, máme to v kapce, beroooooooou náááás :D
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.07.2015 19:58:32, Enďa) Taky už mám ten cenný papír v rukou!!!!! JUPÍÍÍÍ :) GRATULUJU :D ( teď se tam hlavně ještě udržet :D ) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Navrženo přijetí ke studiu - Univerzita Palackého v Olomouci
  2. navrženo přijetí ke studiu po odvolání - autoremedura" - Přijímačky, přípravné kurzy
  3. Přijetí na JU - Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  4. Předčasné ukončení studia a rozvaha o dalším studiu na jiné VŠ. - Ostatní
  5. Navržení na přijetí - Univerzita Palackého v Olomouci
  6. "Navržen na přijetí" - význam? - Ostravská univerzita
  7. Benefity a slevy pri studiu ? - Studentské výhody
  8. odklad zápisu ke studiu na VŠ - Ostatní
  9. Dopis o přijetí - Vysoká škola ekonomická v Praze
  10. Šance na přijetí - kombinované studium VŠPJ - Vysoká škola polytechnická Jihlava

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.