Studium na VŠEM - rozhodně nedoporučuji !!!!!!

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 16.07.2015 09:50:04, Nikola, zhlédnuto: 14830x, reakcí celkem: 62Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekZdravím všechny bývalé, současné ale hlavně budoucí studenty této školy. Jsem bývalou studentkou navazujícího magisterského studia. Ráda bych se podělila o své zkušenosti s touto "prestižní" školou. Co se týče kvality výuky, vyučujících lektorů a profesoru byla jsem naprosto spokojená.

Školu jsem nedokončila, protože jsem byla VYLOUČENA ze studia z důvodu vykonání zkoušky (ve stejné budově školy) během NEPOVINNÉ PŘEDNÁŠKY. Po vykonané zkoušce jsem se opět vrátila do výuky. Důvodem mého vyloučení bylo: hrubé nedodržování vnitřních předpisů VŠEM. Vyloučených studentů bylo přes dvacet. Bylo s námi všemi zahájeno disciplinární řízení, následně jsme sepisovali odvolání proti výsledku disciplinárka, a opět dlouhé čekání na vyjádření rektora. Chci jen ZDŮRAZNIT, že výsledkem disciplinárního řízení NEBYLO napomenutí nebo třeba podmínečné vyloučení, ale natvrdo VYHAZOV. Celé se to táhlo asi 3 měsíce. Ovšem už předem měla škola jasno a rozhodnuto, že nás zpátky nevezme. Nikdo z nás nebyl na školu znovu přijat. Podotýkám, že většina z nás byla vynikajícími studenty s velmi dobrými studijními výsledky.
Mě osobně chyběli vykonat poslední tři zkoušky, v závěrečném trimestru. Do školy jsem chodila poctivě a ráda. Bohužel tohle se asi na VSEM necení.

ZÁVĚREM: Škola vybrala školné (50.000,-), nechala mě tam půl roku chodit, úspěšně složit všechny zkoušky (za dva trimestry) a následně mě vyhodit !!!! Je zjevné, že neviděla z mých a výsledků mých spolužáků možnost prodloužení studia (vidinu dalších peněz za školné) tak nás prostě vyhodili !!!

SMUTNÉ, ALE PRAVDIVÉ. TAKŽE VŠEM URČITĚ NEDOPORUČUJI.

Pokud budete mít zájem na cokoliv se zeptat neváhejte mě kontaktovat: NicoleMcshadowseznamcz

A STUDIJNÍM ODDĚLENÍ SE NEBUDU ANI VYJADŘOVAT VŮBEC. Nikdo nic neví, každý říká něco jiného a když se chcete na něco zeptat odkáží Vás na kontaktní formulář!




Email: NicoleMcshadowseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.08.2021 21:12:25, Vlado) Já tomu nerozumím... :) Celé mi to přijde jako, že autorka není schopna sebereflexe a škola taky...

    Škola by měla vychovávat. Student se učit. Tresty by měli být naučné, ne fatální. Právně dokazatelné, obhajitelné a ne jen tak udělené. Já hlavně na tom celém nechápu proč bych nemohl dělat zkoušku v průběhu výuky? Co je tam za podvod? Nebo proč existuje takové nařízení?

    Jsem jen potencionální uchazeč... Ale nevím co si mám o tom celém myslet... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.03.2020 14:21:42, Markéta) Dobrý den, Petaimram,
    Vaší zkušenost s "automatickým" prodloužením nemám, ale vím, že zhruba měsíc před koncem akademického roku studijní oddělení posílá email, ve kterém jednoznačně vysvětluje, do kdy má být žádost o přerušení studia podána. Často se setkávám s námitkou, že studenti emaily nečtou, proto se nemohou divit. Sama jsem loňský rok prodlužovala studium a instrukce mi byly jasně řečeny emailovou zprávou.
    Hezký den.
    Markéta reagovat zde
    Email: nekolnakgmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.02.2020 03:23:24, Michaela Benešová) Ani ja nic neprovedla. Chtěla jsem studovat,ale po rozpadu rodiny místo titulu nebudu mít ani na čem spát. .
    reagovat zde
    Telefon: 605027711, Email: michaela.henisovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.01.2020 10:57:59, Petaimram) I já jsem bývalou studentkou VŠEM, rozhodně se neprohlašuji na nejlepší studentku.

    Studovala jsem kombinovanou formou magisterské studium, protože po mě v zaměstnání vyžadovali dokončené magisterské studium.

    První rok mě studium velice bavilo.

    V průběhu druhého ročníku jsem si našla jiné zaměstnání. A začala jsem narážet neustále na problémy ze strany studijního oddělení (nefungovali mi cvičení a nikdo něměl zájem semnou tuto záležitost řešit - odpoveď studijního oddělení bylo, že si mám pořídit nový počítač i přesto, že jsem se zkoušela přihlásit ze různých počítačů a vyučujícího jsme stále neslyšela). Nakonec jsem přestala chodit do školy. Na konci druhého ročníku jsem otěhotněla a tak jsem si už neplatila další ročník, aby mi bylo umoženo prodloužení studia.

    Netušila jsem, že mi VŠEM prodloužila studium automaticky. Jaké bylo nemilé překvapení když jsem po asi po 9 měsících našla ve schránce informaci o dlužném školném, které už nečinilo 40 000, ale 51 000 Kč díky pokutám za nehrazení. Okamžitě jsem kontaktovala VŠEM s vysvětelním proč mi bylo studium prodlouženo, aniž bych o to jakkoli žádala. Bylo mi odpovězeno, že jsem si nepodala žádost o ukončení studia. Ihned jsem tedy poslal žádost o ukončení kterou jsem zaslala doporučenou poštou. Načež jsem obdržela odpověd, že požádat o ukončení je možné pouze přes portál školy.

    Do dnes řeším vymáhanou částku 51 000 Kč, která aktuálně vystoupala už na téměř 60 000 Kč za poplatek za vymáhání. Stále si stojím za tím, že jsem nesplnila podmínky pro prodloužení studia a tudíž mi škola neměla prodloužit studium samovolně bez mého vědomí.

    Nejde mi o tu částku jako spíš o to, že jsem mohla být informována dřive a čáska nemusela narůst do takové výše. Nehledě na to, že vzhledem k rizikovému těhotenství bych nemohla školu studovat i kdybych chtěla. I tuto informaci jsem škole sdělila s žádostí o přezkoumání vymáhané částky. Vzhledem k tomu, že během jednoho školního roku jsem 2x potratila očekávala jsem, že k tomuto bude aspoň částečně přihlédnuto. Ale zdá se, že škole jde jen o to aby dostala zaplaceno a to, že studenti jsou obyčejní lidé ke kterým by mohli přistupovat někdy dle jejich životní situace jim asi nic neříká.

    Osobně pracuji se zákazníky ve velké firmě a vím, že osobní přístup je to nejdůležitější co lidé vždy ocení. Bohužel u studijního oddělení na VŠEM jsem se tohoto přístupu nedočkala. Což mě velice mrzí. reagovat zde
    Email: petaimramcentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.06.2019 06:08:05, Lenka Bolkova) Ahoj,
    Abych vám pomohl propagovat vaše aktivity nebo prekonat financní potíže, poskytuji spolehlivý a bezplatný kredit bez protokolu od 5 000 do 1 000 000 EUR, který je k dispozici všem podle vašich potreb po dobu 300 mesícu. Zájem se pohybuje od 2% do 4%. Schválení je rychlé a efektivní se 100% zárukou. Pro více informací prosím kontaktujte email: leni.bolkova01gmailcom. Zaregistrujte svou prihlášku online a behem 48 hodin je váš kredit k dispozici na vašem úctu bez zbytecného odkladu.
    E-mail: leni.bolkova01gmailcom
    Dekuji.
    Srdecne.
    Lenka Bolková reagovat zde
    Telefon: 420779774193, Email: leni.bolkova01gmailcom


Podobné příspěvky:
  1. Studium na VŠEM - Informace o studiu
  2. Hodnocení VŠEM - Výběr vysoké školy
  3. Zkušenosti na VŠEM- ANEB PROČ JSEM SI VYBRALA TUHLE ŠKOLU - Ostatní
  4. Druhým rokem na VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
  5. VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
  6. Zkušenost studenta z VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
  7. Upřímná recenze na VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
  8. Recenze VŠEM - Ostatní
  9. Druhým rokem na VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
  10. Za mě VŠEM ano! - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 20.04.2024 08:51:02.