VYSOKÁ ŠKOLA ZDRAVOTNÍCTVA A SOCIÁLNEJ PRÁCE SV. ALŽBETY Příbram


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 04.08.2015 13:23:48, Lada, zhlédnuto: 18795x, reakcí celkem: 89Reagovat na příspěvek
Zajímá mě VYSOKÁ ŠKOLA ZDRAVOTNÍCTVA A SOCIÁLNEJ PRÁCE SV. ALŽBETY v Příbrami. Uvažuji o studiu na této škole. Má s ní někdo zkušenosti? Jaká je úroveň školy, dá se zvládnout,....?

Email: 20ladka20emailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.09.2015 16:56:15, Petra) Škola je soukromá. Ředitelkou je p. Kalátová, která je zároveň zástupkyní na státní Střední zdravotnické škole (SZŠ) v Příbrami, takže pokud je třeba něco vyřídit, chodí se tam. Tuto VŠ studuje i učitelka ze SZŠ, která nemá VŠ a učí, takže se dá asi dobře zvládnout. reagovat zde
    Email: pn01postcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.09.2015 09:51:24, Lord Voldemort) No je to další parodie na VŠ, čili to je VŠ jen na papíru a pro papír... Odpad. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.11.2016 12:10:45, Ilona) A vy jste na této škole studovala, že víte, že je to odpad.....? Já ano, při zaměstnání a musím říct, že to rozhodně není procházka růžovou zahradou a zkoušky také nedostanete za hezký úsměv. Tuto školu studuje většina kolegyň při zaměstnání, dá se to, ale počítejte s tím, že 3 roky nebude nic jiného než škola a práce. Rodinný život jde starnou, není vyjímka si po dobu studia zkrátit pracovní úvazek. A když už dojdete ke státnicím, tak ani ty rozhodně nejsou formalita. Z mé skupiny 8 lidí 3 neprošli. To je reálný pohled na studium na této škole. Jsem si jistá, že vy jste nikdy tuto školu nestudovala, neboť by jste takovou ***ost napsat nemohla. reagovat zde
        Email: il.malaseznamcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.11.2016 17:41:05, Gellert Grindelwald) Subjektivní náročnost vypovídá často mnohem více o celkově špatné úrovni studentů. Přesně tak je tomu i v tomto případě. Netřeba studovat, stačí mít na oddělení více produktů a porovnávat... reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.01.2017 16:38:00, Karl Steinhall) Přesně tak. Stačí mít srovnání na oddělení. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.08.2017 22:25:55, Ilona) A vy mne znáte? Co váš subjektivní názor na mou kvalitu jako studenta? O čem to svědčí? O vaší totální hlouposti.
            Dle vás-čím náročnější škola z pohledu studenta-tím je student neschopnější. Takže nejchytřejší student je ten, který školu profláká, zkoušky dělá vždy na potřetí, rodinu nemá nebo ji řešit nemusí, když je chlap a místo tří let studuje třeba pět, na všechno kašle. Ale v diskusi napíše, že škola je brnkačka. Tak to je dle vašeho názoru ten kvalitní student, neboť mu nepřišla škola obtížná? A na základě toho vy subjektivně hodnotíte? A taky jste při zaměstnání ve vedoucí funkci, kdy máte 6 přímých podřízených, doma dvě malé děti vystudoval? A měl všechny zkoužky ze státnic za 1? Nebo vám teď přijde, že za těchto podmínek jsem nemohla tak dobře studovat a škola je tudíž moc lehká? reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.09.2017 20:47:30, Jiřina) Paní Ilono, to sama sebe litujete nebo sama sebe chválíte, jaká jste (byla) studentka? reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.09.2017 20:48:43, Jiřina) Paní Ilono, to sama sebe litujete nebo sama sebe chválíte, jaká jste (byla) studentka? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.10.2015 17:37:07, Jarka) Dívala jsem se na webové stránky této školy a nejsou zrovna moc aktualizované ani se z nich člověk nedozví konkrétní studijní plány, katedry, Dny otevřených dveří, Akademické kluby ... tedy nedozví se skoro nic. Je tam jen pár letáků v PDF. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.05.2016 21:05:12, Jája) Zkušenosti s touto školou jsou i zde:
      Web: http://www.emimino.cz/diskuse/socialni-prace-vs-svalzbety-pribram-161951/



      reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.05.2016 18:11:53, Anna) Jak p.Kalátová stíhá dvě zaměstnání? Má vůbec rodinu? Co na to manžel? Vidí jí doma? Nebo je svobodná? reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.06.2016 14:41:02, Eliška) Kolik jí vlastně je let? 65 nebo 70? reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.12.2016 16:37:31, Beth) Chudák manžel? reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.05.2018 22:13:16, SMS) To také nevím, jak může pracovat na 2 celé pracovní poměry. Víc takových lidí, kteří platí daně za dva pracovní poměry! To se bude Česká republika mít.
        https://www.portalvs.sk/regzam/default/detail/12265?do=filterForm-submit&university=724000000 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.10.2015 19:10:04, Misulka) To je vtip, ne? Jak může dnes středoškolák bez vysoké školy učit na střední škole? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.10.2015 09:30:27, Inkvizitor) A jak to souvisí s dotazem na tuto (spíše pochybnou) vysokou školu? Zmíněná p. Kalátová je držitelnou titulu docent. reagovat zde
      Web: https://www.youtube.com/watch?v=ucgU2DJlBiw
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.10.2015 18:18:32, Sabina) Podle čeho soudíte, že je to spíše pochybná škola? Víte nějaké podrobnosti o kvalitě školy? reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.10.2015 19:59:39, Inkvizitor) Obcházení až občůrávání pravidel Akreditační komise je samo o sobě špatným doporučením. No a protože "sesterské" vysoké školy nebývají zrovna špičkové, je celkem jasné, že jako vysoká škola to stojí za starou bačkoru. reagovat zde
          Web: https://www.youtube.com/watch?v=SPmIcSesepk
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.11.2015 22:06:53, Kateřina) Web: http://www.osetrovatelstvi.info/info/co-zaznelo-na-seminari-v-poslanecke-snemovne/
            V tomto článku se vyjadřuje sama ředitelka této soukromé vysoké školy - Kalátová. Říká: "Většina vysokoškolských studentů pochází právě ze střední zdravotnické školy." Není zde střed zájmů, co myslíte? reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.11.2015 13:41:18, Inkvizitor) Střet zájmů to není, ale jako demonstrace bídné úrovně je to dostatečně výmluvné. reagovat zde
              Web: https://www.youtube.com/watch?v=xg4AHoBJgvY
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.12.2015 17:45:02, Marie) Znáte některé přednášející na této soukromé škole? Jsou to uznávaní erudovaní odborníci - docenti či profesoři nebo učitelé ze střední školy? Vyučuje se v češtině nebo ve slovenštině? reagovat zde
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.01.2016 19:28:34, Ivana) Bohužel na této VŠ ve Středních Čechách se vyučuje slovenský systém zdravotnictví - slovensky. Učí i učitelé ze střední. Podstatné je, že chybí výuka cizího jazyka! reagovat zde
                  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.04.2016 01:17:58, Anna) To by mě zajímalo, jak jste na to přišla?! Jsem studentka a nějak nechápu, co myslíte slovenským systémem zdravotnictví, když podstata je úplně stejná! Odborné předměty učí čeští vyučující a teorie je v západních zemích totožná. A jen pro informaci, cizí jazyky se už povinně neučí ani na medicíně. reagovat zde
                    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.04.2016 18:47:37, x) Nezbytnou podmínkou toho, aby vůbec mohla být udělena akreditace k výuce všeobecného lékařství je zajištění výuky jednoho světového jazyka na pokročilé úrovni, zkouška je v povinném curriculu, a výuky latinsko-řecké lékařské terminologie. Takže když už chcete lhát, nedělejte to tak okatě, protože tím jen podtrhujete vše negativní, co bylo výše napsáno. reagovat zde
                  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.04.2016 01:23:29, Anna) Ještě chci dodat, proč by vyučující, který má vystudovanou VŠ a potřebnou kvalifikaci, nemohl učit na VŠ i střední škole?! Školství není zrovna nějak závratně dobře placené, tak když si chce vydělat víc peněz a stíhá to, tak proč ne. reagovat zde
                    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.04.2016 12:58:42, Romana) Slečno (paní) Anno, na státních školách je kritériem pro přijetí učitelů na VŠ, že mají nejen vystudovaný příslušný obor (to je naprostá samozřejmost), ale i publikují a přednáší v cizím jazyce! Jak takový učitel bez těchto schopností a zkušeností může být odborně brán svými studenty vysoké školy, tomu nerozumím. Jsem sama také studentka, ale státní vysoké školy. Podle mě za každým vysokoškolským učitelem by měla být vidět i jeho odborná práce vědeckého rázu. Prosím Vás, na kterých medicínách podle Vás se neskládají zkoušky z cizího jazyka? Vždyť jsou to právě ti nejschopnější lékaři, kteří s dostatečnou jazykovou přípravou odchází pracovat do zahraničí a nám se jich tu potom nedostává. reagovat zde
                    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.04.2018 22:24:38, Věra) A oni ti učitelé ze střední zdravotnické školy mají podepsané smlouvy s touto soukromou školou se stanovenou finanční odměnou za lektorskou činnost nebo pracují bez smlouvy a zadarmo? reagovat zde
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.04.2016 16:28:55, MAGDALENA) PŘEČTI SI TO NA STRÁNKÁCH ŠKOLY, MÁ MEZINÁRODNÍ AKREDITACI, JAKO MÁLOKTERÁ VŠ, UČÍ ZDA PROFESOŘI Z UK I OSTATNÍCH STÁTŮ EU. PŘEČTI SI NĚCO O PROF. KRČMÉRYM, MYSLÍM, ŽE OTEVŘEŠ PUSU. MAGDALÉNA reagovat zde
                  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.04.2016 18:45:01, x) Otevírání úst z toho, že si nějaká instituce vyřídí v zásadě zbytečnou "akreditaci" je na místě. Pokud je to prezentováno jako známka kvality, může to být doprovázeno i jinými gesty. A žalovatelné má být co? Vaše nechápavost? reagovat zde
                  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.04.2016 20:53:30, HK) Magdo, dívala jsem se na webovky - a to, co píšeš, prý profesoři z ostatních států EU :)Tak akorát ze Slovenska a názvy předmětů také slovensky! Pro zajímavost jsem si ještě vygooglila další soukromé vysoké školy a ty mají webové stránky v úplně jiné profi kvalitě. Tady se asi dost šetří na kvalitním webmasterovi! Zajímalo by mě kam plynou finance? Mimo jiné docentka Kalátová uvádí u svého jména i titul mim.prof.! Zajímavé!:):) reagovat zde
                    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.05.2016 21:40:37, Alena) Paní HK, když jste tak znalá v hledání na internetu, tak kam plynou finance jste jistě také našla. Ale kdyby náhodou ne, což se mi zdá dost pravděpodobné, tak prosím: http://www.vszsp.cz/dokumenty/53schodov.pdf ! A to že evidentně nevíte, co je mim. prof., tak to o Vašem všeobecném přehledu též něco značí. reagovat zde
                      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.05.2016 10:31:19, x) "Mimořádný profesor" v českém vysokém školství neexistuje, je stejně historický jako "soukromý docent". Nejde o profesora, užívání tohoto titulu na české vysoké škole je v morálním slova smyslu podvod, protože klamavě vzbuzuje dojem toho, že dotyčný je profesor. reagovat zde
                        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.05.2016 11:08:29, HK) Paní Aleno, vy jste ta dotyčná Kalatova?
                  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.08.2016 21:03:00, Peggy) http://zdravi.euro.cz/clanky/komentare/481036?id=481036&category=z-domova
                    NEBUDE TATO ŠKOLA ZBYTEČNOST? Návrh ministra zdravotnictví hovoří jasně: "Pro získání plných kompetencí nebudou už muset sestry získat bakalářský titul na vysoké škole, stačit by jim měla čtyřletá střední zdravotnická škola a rok na vyšší odborné škole." reagovat zde
                    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.08.2016 11:36:58, x) Ano, ovšem pokud dotyčná půjde na střední na gymnázium nebo nějako odbornou střední školu, bude pro ni stále nutné absolvovat VŠ nebo VOŠ. Navíc je tu ta titulománie, kdy řada sester ponese nelibě, že nemají na visačce "Bc. Kunhuta Vomáčková-Polívková", a i když to nebude nutné, po vysoké škole sáhnou. Zejména pokud budou myslet na vyšší pozici, na kterou je magisterský diplom výhodou ve výběrovém řízení. Jen málo takových sáhne po obtížnější a lepší možnosti rok na VOŠ a pak při práci kombinované studium ekonomicky a/nebo administrativně orientovaného oboru... reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.04.2016 16:35:37, Renata) Já jsem studtkou a řada mých kolegyň absolventkami, ale takový lidský přístup asi nikde nenajdete. Učí zde erudovaní profesoři, kteří nedají nic zadarmo. Občurávání akreditační komise tomu nerozumím a myslím, že je to i na soudní žalobu. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.04.2016 08:12:28, Patrick) Nikde jsem nenašel publikační činnost doc. Kalátové. To má jen jednu knížku, kterou napsala ještě s někým? Kde habilitovala? Na své alma mater na Slovensku? Docela by mě zajímaly její kvalifikační práce. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.04.2016 15:40:36, Simona) Naučte se hledat! :-) reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.04.2016 15:56:43, Patrick) Rád si od vás nechám poradit. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.04.2016 16:20:49, Kovaříková) Takto se může ptát jen neznalý chudák. Naše paní docentka je vzdělanější než kdo jiný. nechtěl byste přečíst všechny její publikace reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.04.2016 16:55:48, Patrick) Tedy vás se tady najednou objevilo a jak postupně, hezky jeden po druhém, až to vypadá jako by to psala jedna a táž osoba.Stejný styl. Rád bych se tady dozvěděl o publikacích paní docentky. Mohl by sem tedy někdo konečně vložit nějaké odkazy?Rád bych si je přečetl. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.04.2016 17:09:05, Patrick) Paní Kovaříková, proč bych neměl chtít přečíst všechny její publikace? Právě, že chtěl a rád! Vy jste je všechny četla? Jakému oboru se věnují? reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.04.2016 16:42:42, jan) Naše uznávaná paní docentka má 184 publikací, 145 zahraničních citací, pokud ovšem víš, co to je? Podívej se na publikace jiných VŠ, jak odborné vyučující publikují. Budeš koukat. My si jí nesmírně vážíme, protože je to inteligentní člověk i kdyby neměla nic. Publikace nedělají kvalitu!!!!!!! Kdo jí poznal, jako my studenti, tak se nemůže takhle ptát!!!!!!! reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.04.2016 17:16:54, Patrick) Jane, teď jste mě oslnil. Jak to víte tak přesně? Kdepak jste to zjistil? Jste snad knihovníkem nějaké vědecké knihovny? A proč mi tykáte? Máte zvláštní způsoby, vy studenti této školy! :D Píšete my studenti! reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.04.2016 19:00:46, x) Tak já nevím, jsem jen hloupý biolog. Ale když jsem se podíval do MEDLINE, tak tam má indexované pouze dvě publikace, u obou je napsaná jen jako spoluautorka a vzhledem k tématu spíše do počtu. I když jde o impaktové publikace (byť v okrajovém časopise Neuroendocrinology Letters), tak tohle například v doktorských programech v biomedicíně na Univerzitě Karlově nestačí ani k úspěšnému zakončení doktorského studia. Ošetřovatelství není natolik národně specifický obor, aby o odborných kvalitách svědčilo to, že výstupy její "vědecké" činnosti směřují do časopisů jako je Zdravotníctvo a sociálna práca nebo Sociálno-zdravotnícke spektrum a do lokálních konferencí, tedy fakticky tam, kde pomalu neindexuje ani Google. Nebo jsem něco přehlédl? A co konkrétně? reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.04.2016 20:43:45, Monika) Pouze 2 indexované publikace jen jako spoluautorka? Jen lokální konference? A titul docentka? Jak to, že tohle je možný?????? reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.05.2016 14:36:31, x) V některých soft oborech - ale rozhodně ani v těch ne ve všech - má výstup skutečně lokální charakter a tak je lokální publikace nebo příspěvek na lokální konferenci účelnou formou publikace. Například pokud se někdo intenzivně zabývá etnografií malého regionu středních čech, je habilitace podložená několika česky psanými texty v lokálních muzejních věstnících, jedním větším textem v dobrém českém etnografickém, sociologickém nebo historickém časopise a jednou obsáhlejší česky psanou monografií celkem solidní, přesah do německého nebo polského písemnictví může i dnes zakládat na dobrou profesuru. A na tom parazituje řada dalších oborů, kde toto není pravda, ale omezené schopnosti pachatelů "vědy" lepší formu publikace nezvládají. reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.10.2019 22:58:22, Keliška) Světe div se, Kalátová bude už profesorka - jmenovaná na Slovensku! Fanfáry zpívejte, oslavy dělejte, hluboce se klanějte. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.05.2016 09:04:41, Aneta) Hodně tituly ověnčená paní by se měla přihlásit do intenzivního jazykového kurzu, aby se sama naučila alespoň 1 západní jazyk! To je fatální, když vědecký pracovník neumí promluvit anglicky! reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.05.2016 16:15:48, Patrick) Paní Kalatová tedy neumí anglicky, rozumím tomu dobře? A co jiné západní nebo východní jazyky?
              reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.09.2016 20:13:59, Kamila) Jaký vědecký pracovník? Bývalá zdravotní sestra, která sestřičku snad ani nikdy dlouho nedělala! Na to západní jazyk nepotřebovala. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2016 14:20:44, xyz) Tak dá sem někdy někdo odkazy na publikační činnost Kalátové? reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.09.2016 21:50:57, Patrick) Taky jsem čekal, že sem někdo vloží odkazy na publikační činnost Kalátové a nic, nic, nic. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.08.2018 16:35:49, Nick00) Proč Kalátová je uváděná nejvíc pouze jako spoluautor? Kolik má monografií? reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.12.2018 21:57:40, Mischa) Kolik let Kal*tová opravdu odučila (nepočítaje odpadlou výuku)? Kolik napsala sama publikací (nepočítaje spoluautorství)? Kolik let a kde vykonávala zdravot.praxi? A protipól: Kolik let jen sedí na dvou židlích a předstírá velkou šéfku? reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.06.2017 19:49:57, Laura) Z téhle tety máme akorát srandu. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.02.2016 17:04:45, Ivana) Jak může učit středoškolačka na střední škole? Jednoduše - prý stačí bydlet ve stejné vesnici jako p. Kalátová. Pak se přihlásit k ní na soukromou vysokou školu - VYSOKÁ ŠKOLA ZDRAVOTNÍCTVA A SOCIÁLNEJ PRÁCE SV. ALŽBETY , zaplatit školné - v eurech......a je to! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.08.2016 14:41:40, Bára) Co je toto za školu? Škola pro ty, co mají funkce a chybí jim titul? Pro kamarády a děti kamarádů na vlivných postech? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.09.2016 14:35:47, Zuzana) Dozvím se info o této škole nebo jen řeči na Kalábovou? Díky reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.05.2018 08:01:06, TriangleT) Proč docentka Kalátová nechodí ke kadeřnici? To střihání podle kastrůlku se k ní fakt dost nehodí. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.09.2016 14:35:50, Zuzana) Dozvím se info o této škole nebo jen řeči na Kalábovou? Díky reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.09.2016 20:00:03, Istern) Informace? Rozvrh vždy až na poslední chvíli. Chaos. Změny se ani nedají sledovat. Pokud člověk pracuje na směny, tak si pak těžko na poslední chvíli přehazuje služby. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.10.2016 21:08:36, Eva) Dobrý de, dozvím se zde nějaké informace ohledně oboru Sociální práce? :-) Děkuji reagovat zde
          Email: travnickova.eva91seznamcz
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.10.2016 11:35:53, Ivana) SP je super, učí zde uznávané kapacity . Jsme maximálně spokojeni s přístupem jjak vedení Ústavu, tak vyučujících. Nóblesní přístup, se kterým se těžko někde setkat. reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.10.2016 13:23:41, x) Pominu špatnou češtinu a plurál, i když obojí představuje faktor snižující věrohodnost, a zeptám se na jednoduchou věc: Jaké jsou ty uznávané kapacity? Mají jména? reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.10.2016 18:11:29, 5P) To je jako sranda? Uznávané kapacity? A které? Kalátová nebo učitelé ze střední nebo kdoví odkud? Kde ty "Vaše Kapacity" získaly tituly - na soukromých školách? Také by mě zajímala faktická jména těch KAPACIT! Paní Ivano, podle jakého měřítka třídíte UZNÁVANÉ KAPACITY? reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.10.2016 13:40:51, Ivana) Hodnotím školu podle vlastní zkušenosti. Dokončila jsem magisterské studium na této vysoké škole a vzhledem k tomu, že jsem měla zkušenosti s českou univerzitou, tak mohu bez nadsázky studium zde jen doporučit. Upozorňuji, že zde nikdo nedostal nic zadarmo!!!! Ten, kdo si to myslí, tak by se měl jít osobně přesvědčit a více by toto nepsal. Mám dojem z těchto e-mailů, že zde píší Ti, kteří mají potřebu školu pomlouvat, aniž by měli své osobní zkušenosti, dělá to na nás dojem msty. Pokud je absolventem nebo studentem, tak nehorázně lže. Znovu opakuji, mohu i se svými spolužáky jen školu doporučit!!!!!!!! reagovat zde
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.10.2016 17:16:33, x) Výborně. Padlo zde ale několik připomínek a dotazů, které vaše hystericky (více vykřičníků = hysterický křik) prezentované balastní fráze dokonale míjí. Vlastně jste nenapsala nic, co by se jen vzdáleně podobalo přiléhavé reakci - a to mnohé napovídá. reagovat zde
                  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.10.2016 18:20:54, Patrick) Přesně tak. Paní (slečna) Ivana nejdříve píše osobní zkušenost a v zápětí nato je hned v množném čísle. Nikde ani slovo a těch jejích kapacitách. Erudice má přece jasná kritéria. To není hitparáda oblíbenosti u studentů. reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.08.2017 16:56:00, JoJo) Nóblesní přístup aha, a proč musím dát nohu mezi dveře, aby mi je nepřibouchly před očima? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.04.2018 13:18:06, Y) A dcera Kalátové také vystudovala tuto soukromou školu? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.10.2016 20:55:15, InterPedes) Nechápu, jak někdo v současné době může vůbec uvažovat o studiu soukromé VŠ, když jsou stejné obory nabízeny na veřejných VŠ. Soukromé vysoké školy v současnosti doslova chrlí kvanta absolventů s tituly, kteří znalostmi a hlavně schopností samostatně a logicky uvažovat a řešit problémy, nesahají absolventům paralelních studijních oborů na veřejných VŠ, ani po kotníky. Pokud tento trend bude dále pokračovat, tak, dle mého názoru, již brzy dojde k absolutní degradaci VŠ, kdy nám po naší malé republice budou pobíhat davy otitulovaných slaboduchých jedinců, kteří by před 20 lety neměli ani na studium SŠ. Pokud Vám tedy mohu doporučit, pokud uvažujete o studiu SP, nebo nedej bože ošetřovatelství, zkuste zabrousit na stránky našich věhlasných univerzit. Chápu, budete muset projít příjímacím řízením z biologie, chemie, fyziky apod., absolvovat řádně zápočty a zkoušky, ale je potřeba si uvědomit, že VŠ studium není pro každého. ČEST PRÁCI. reagovat zde
    Email: o.sohajseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.11.2016 20:07:33, Helinka) Proto tuto školu taky studovala místostarostka z Příbrami? Víte, kolik vlivných lidí má odsud tituly? Co myslíte, má ředitelka této školy z toho nějaké výhody? Kdo ví - odpoví! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.01.2017 22:13:34, Sindi) Zmiňovaná Kalátová není ve vědecké radě ani v kolegiu této vysoké školy.
    Web: https://www.vssvalzbety.sk/userfiles/Studijne%20oddelenie/bratislava/kontakty%20peter/tudijnprogram2016-2017novroenka.pdf reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.01.2017 23:37:49, Nela) Zdravím,

    chtěla bych se zeptat, jakou VŠ byste doporučili pro prezenční studium sociální práce? Děkuji za každé info. reagovat zde
    Email: xkopretina15seznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.02.2017 20:49:41, suki) jednoznačně UK, kde si ale připlatíte....:D reagovat zde
      Email: 106sukiseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.03.2017 21:16:02, Petra) To jednoznačně - UK. Chce to přemýšlet - když zaplatit, tak účelně - za kvalitní školu. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.04.2017 15:54:38, Rolland) Souhlas. Doporučuju státní školu s prokazatelnými výsledky! reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.01.2018 16:22:40, Zorka) Za sebe tuto školu NEDOPORUČUJI! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.06.2017 23:17:23, Tomáš) Chtěl jsem se zeptat zda je pravda, že studentům této školy se budou odebírat tituly ?
    Teda jen těm co je budou chtít uplatnit v ČR reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.06.2017 13:23:20, x) Tituly jde odebírat jen v případě, že se v poměrně krátkém období po promoci prokáže podvod při studiu (např. zde řádící ksindlové nabízející vypracování závěrečné práce tím dostávají do rukou velmi efektivní nástroj k vydírání). To, že někdo vystudoval srandaškolu s pochybnou akreditací (ne náhodou slovenskou?), je sice směšné a trapné, ale titul mu platí. Jen mu ho zaměstnavatel nemusí uznat jako doklad dosaženého vzdělání. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.02.2018 20:40:13, Petr) Tuto "školu" pořád řídí Kalátová? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.04.2019 19:43:32, Rosemarie) Chystá se někdo letos na tuto školu? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.05.2019 21:57:02, Vendy) Ano, chystám se. Včera mi přišlo přijetí, ale mám problém. Přišlo mi přijetí na denní studium a já chtěla kombinované. Dnes jsem se nedovolala, tak to zkusím ještě zítra a uvidím. Ahojky V. reagovat zde
      Email: nejedlavendyseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.08.2019 09:50:04, Ježek) Ahoj, přemýšlím o magisterském studiu ošetřovatelství reagovat zde
        Email: IVUL.Tseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.02.2020 22:07:42, Verča) Mohu se zeptat - vyšlo Vám to kombinované studium? reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.01.2021 06:39:16, Helena) Muzu srovnat studium na teto skole ve srovnani ze statni skolou. Neda se to srovnat. Muzu to srovnat. Lepsi je pristup na statni skole. Skola ma organizacni problemy, vsechno na posledni chvili, neustale zmeny a posuny. Zkousky je pravda, ze nejsou zdarma, musite neco udelat a vedet, jinak vam to nedaji. A je pravdou, ze uci i zde vynikajici odbornici z oblasti socialni prace. Vyhodou je, ze vetsinou se uci v patek, sobota a nedele, a ten kto pracuje, muze jsi to nejakym zpusobem zaridit. Jedinym problemem teto skoly jsou neustale zmeny v organizaci. Nekomu muze vadit slovenstina, to ze se hodne veci uci podle slovenskeho systemu. Je to podle ceskeho zakona pobocka zahranicni vysoke skoly - slovenske detasovane pracoviste:). reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Vysoká škola zdravotnická Praha - zkušenost - Informace o studiu
  2. Vysoká škola ekonomie a managementu: Skvělá volba pro úspěšnou budoucnost - Výběr vysoké školy
  3. Druhá vysoká škola - Informace o studiu
  4. Vysoká škola Karlovy Vary - soukr. - Ostatní
  5. Moravská vysoká škola Olomouc - Moravská vysoká škola Olomouc, o.p.s.
  6. Škoda Auto Vysoká škola - Ostatní
  7. Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích, Technologiea řízení dopravy - Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích
  8. Jaká je podle vás nejlepší vysoká škola v Česku? Minikvíz :) - Ostatní
  9. Vysoká škola Akcent College - Výběr vysoké školy
  10. Vysoká škola realitní - Institut Franka Dysona - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.