Přijímačky a příprava na ně


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 04.09.2015 19:52:45, Tereza, zhlédnuto: 997x, reakcí celkem: 4Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, chtěla jsem se Vás zeptat, jak jste se připravovali na přijímačky? :) Tento rok maturuji a mám z toho celkem strach (jak z maturity, tak z přijímaček). Četla jsem několik různých diskuzí a vesměs jsem se dozvěděla, že dostat se na PA je poměrně těžké. Koupila jsem si několik knížek zveřejněných v doporučené četbě na jejich webových stránkách (např. kriminalistika, politologie, právo, atd...). Taky přemýšlím o přípravném kurzu, ale od nikoho jsem nevyloudila žádný feedback.. Máte s ním někdo nějaké zkušenosti? Za každou radu budu moc vděčná :) :)

Email: terry.novak12gmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.09.2015 08:28:14, verra) no teda, tak to jsi fakt šprtka, koupit si knížky o kriminalistice nebo o právu a zkoušet to nastudovat sama? to jsem opravdu nezkoušela, i když se přiznam taky mě to napadlo, ale kde vzít čas. na internetu se dají koupit oficiální vypracované otázky, ty jsem koupila, učila se a doufala... zkus hledat přijímačky policejní akademie na heurece reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.09.2015 19:47:32, Tereza) Už jsem si otázky objednala, tak doufám, že mi pomohou.. :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.09.2015 15:03:23, Honza) Pokud nejste ***é, tak se dostanete, pokud ano tak ne. Taková je realita... :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.06.2016 13:37:33, Eliška) Za jak dlouho vám to prosím přišlo ta kniha?:) reagovat zde
    Email: eliss.vladykovaseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. Prodej učebnice - příprava na přijímačky Policejní akademie ČR - Přijímačky, přípravné kurzy
  2. FSS priprava - Masarykova univerzita
  3. Příprava - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. Nejefektivnější příprava na přijímačky - Policejní akademie České republiky
  5. Příprava na SCIO - Přijímačky, přípravné kurzy
  6. příprava na přijímačky na ekonomické fakulty - Přijímačky, přípravné kurzy
  7. Příprava na úspěšné vykonání přijímací zkoušky - Policejní akademie České republiky
  8. Příprava na medicinu, přijímací zkoušky NANEČISTO - Přijímačky, přípravné kurzy
  9. Příprava na lékařskou fakultu - Přijímačky, přípravné kurzy
  10. jazykovka příprava k PET - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.