testy studijních předpokladů


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 26.02.2007 14:17:55, Lucie, zhlédnuto: 1219x, reakcí celkem: 6Reagovat na příspěvek
Ahoj lidičky, hlásím se druhým rokem na Univerzitu Palackého v Olomouci. Nepřijali mě z kapacitních důvodů. Letos mě nemile překvapilo zjištění, že příjímací řízení bude formou testu studijních předpokladů. V současné době jsem na MD. Loni jsem přesně věděla, z čeho se bude příjímací test skládat.Jenže už teď jsem ve stresu. Dá se na tento test nějak připravit? Velmi uvítám vaše zkušenosti, předem moc děkuji za odpověď. Lucie

Email: juroskovalucieseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.03.2007 19:09:25, Lenka) Monči díky za odpověď :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.03.2007 17:01:19, Monika) Ahojky, sice se do OL nehlásím, ale pod kolonkou přijímací řízení jsou mj. uvedeny tyto informace:
    K přípravě na přijímací zkoušku (zejména pro uchazeče s delším časovým odstupem od maturity) doporučujeme využít publikace:
    BENEŠ, Z., PETRÁŇ, J. České dějiny I. Praha : Práce, 1995.
    BLECHA, I. Filozofie (základní problémy). Olomouc: FIN, 1994.
    ČAPEK, V., PÁTEK, J. Světové dějiny I. Praha : Fortuna, 1992.
    ČAPEK, V., PÁTEK, J. ZWETTLER, O. Světové dějiny II. Praha : Fortuna, 1993.
    HLADÍK, J. Společenské vědy v kostce pro střední školy. Praha : FRAGMENT, 1996.
    KVAČEK, R. České dějiny II. Praha : Práce, 2002.
    Odmaturuj ze společenských věd. Brno : DIDAKTIS, 2004
    Hodně štěstí na přijímačkách! :)
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.03.2007 15:35:02, Lenka) Prosím tě Marto a o čem je těch 6 knížek? Já jsem se dívala na přijímací řízení a nic jsem tam neviděla, díky moc za odpověď reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.03.2007 10:12:10, Marta) Také jsem z toho byla zmatená.Ale ty testy jsou jen v Brně.Takové to logické myšlení,doplńování čísel atd.Já se hlásím na Pedagogiku-sociální práce a v příjmačkách je uvedeno-TSP.Také jsem byla zmatená.Ale když jsem se dívala na příjmací řízení,tak úplně dole jsou vypsané knížky na prostudování.A na studijním mi fakt řekla,že tsp berou,jako všeobecné znalosti z knížek,které uvádějí.Dokonce mi řekla,že se mám nejvíc podívat na odmaturuj ze společenských věd.Ale těch zmatených lidi je víc,co jsem si psla na foru.Ale zkus si teda zavolat na studijní,at´ si to ověříš.Já se musím učit ze 6 knížek,tak to je také docela síla.Jo,ta paní mi dokonce dala okázkový test z lońska,takže tam bylo fakt všechno z těch knížek.:D reagovat zde
    Email: mata31seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.02.2007 20:01:32, Lucka) Ahoj Marti,moc děkuju za odpověď! ty jo, tak to jsem zmatená... Letos, když jsem se dívala na internet - www.upol.cz - přijimací řízení, psali tam, že příjmací zkouška bude - test studijních předpokladů. Na jiných školách to zahrnuje test, který zjišťuje předpoklady ke studiu (logické myšlení, kritické myšl., úsudky atd.. Loni nám přesně napsali, že do testu bude zahrnuta biologie člověka, základy společenských věd, sociologie.(hlásila jsem se na obor: učitelství zdravotních a sociálních předmětů pro sš.) Samozřejmě jsem přečetla spoustu učebnic, ale vše si člověk nezapamatuje.. Vím jistě, že nemám ve vínku logické myšlení (číselné řady v testech, prostorovou představivost atd. Matika nikdy nebyla můj koníček. Když jsem si zkoušela test studijních předpokladů, který byl loni na Pedag. fak. Masarykově v Brně, právě na tom jsem pohořela.Takže, Marto, prosím Tě,je to přesně tak, jak píšeš? reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. Testy (obecných) studijních předpokladů a IQ - Ostatní
  2. Testy studijních předpokladů - Ostatní
  3. Test obecných studijních předpokladů od Scio, nebo od Univerzity? - Masarykova univerzita
  4. Testy studijních předpokladů všem! - Ostatní
  5. PŘIJÍMACÍ TESTY NA FYZIOTERAPII - Ostatní
  6. Zkušební testy - Vysoká škola ekonomická v Praze
  7. VŠE: arts managment testy - Vysoká škola ekonomická v Praze
  8. Informace o studijních oborech - Veterinární a farmaceutická univerzita Brno
  9. SCIO testy - Přijímačky, přípravné kurzy
  10. Vtipný výzkum - přijímací testy - tipovačka? - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.