VŠEM nejlepší škola! DOPORUČUJI!

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 14.01.2016 18:29:36, Michaela, zhlédnuto: 4066x, reakcí celkem: 22Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekVŠEM je nejlepší škola jakou jsem si mohla vybrat! Tato škola je na vysoké úrovni a já ji můžu potencionálním studentům jen a jen doporučit.

- Kvaltiní výuka
- Vysoká kvalita
- Možnost domluvit se na věcech individuálně
- Možnost zapojení se do různých projektů
- Vstřicnost ke studentům

To vše spatřuji jako velké plusy VŠEM.


Email: jungrovamseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.01.2016 19:03:22, :D) Kvalitní výuka a vysoká kvalita? To jedině že by soudruzi z ÚV VŠEM změnili definici pojmu kvalita... reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.02.2016 22:50:51, kuzelka01) Jedno ocenění za nejlepší seminarku slečne total vymylo mozek..ono až přijde na lámání chleba a s něčím jí po*erou, tak jako to dělají spoustě a spoustě jiným, tak si povíme, jestli má tahle škola takových pozitiv.. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.02.2016 13:12:00, Michaela) Podívej se, jestli chceš někoho urážet, tak si to zkoušej na někoho jiného - já na to opravdu zvědavá nejsem. Evidentně máš nějaký problém, ale ten nevyřešíme tady v rámci diskuze a určitě né tím, že budeš někoho urážet - to už dost mluví o tvé osobě.

        Já na VŠEM spokojená jsem a za tím si stojím a tuhle školu DOPORUČUJI :-). reagovat zde
        Email: jungrovamseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2016 00:12:58, Vendy) To jsou myslím zbytečné a neadekvatní urážky.... reagovat zde
        Email: vendulina1982seznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.09.2017 17:22:12, Klara Hlouskova) Studium Marketingu, spec Reklama a PR nedoporucuji.
        Skola se neseriozne snazi v prubehu studia menit studentum jejich smlouvy o zprostredkovani studia pomoci nastroje "Prohlaseni studenta", ktere student musi v prubehu studia podepisovat (zahajeni noveho ak. roku). Podminky jsou pro studenty velmi nevyhodne. Po studentovi pote pri predcasnem zanechani studia pozaduje uhradit skolne za vsechny roky studia i v pripade, ze se napr po prvnim roce studia rozhodne kvuli nespokojenosti s urovni studia studia zanechat a radeji studovat na statni VS. Takovy 1 rok studia na VSEM vas pak klidne muze prijit na 150 tisic Kc! Samotny predmet Reklama vyucoval clovek v duchodovem veku, s praxi z 90. let, co dodat.. Pokud chcete studovat reklamu, radeji volte samostudium a kurzy v zahranici.. Skola laka studenty na videolearning, ktery je ale nekvalitni obsahem i formou. reagovat zde
        Email: lbsh-artistgmailcom
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.01.2017 01:16:06, vsem) Jen prestarlej rektor cekajici na zlatej padak od ***niho Kaderabka a banda Kaderabkovych poskoku z ruznych skol typu policejni akademie a zemedel..... pritom se tvari jako kdyby byli studenti pro VSEM a ne vice versa .. Nasrat..
      reagovat zde
      Telefon: 777888999, Email: vsemvsemcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.03.2017 10:11:10, zamysli se nad sebou) URÁŽET STÁŘÍ NENÍ HEZKÉ... ani od těch zakomplexovanějších jedinců. Taky jednou zestárneš a vrátí se Ti to, věř mi..... :-) reagovat zde
        Email: urazej.sebegmailcom
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.01.2017 01:20:50, vsem) Jen prestarlej rektor cekajici na zlatej padak od ***niho Kaderabka a banda Kaderabkovych poskoku z ruznych skol typu policejni akademie a zemedel..... pritom se tvari jako kdyby byli studenti pro VSEM a ne vice versa .. Nasrat..
      reagovat zde
      Telefon: 777888999, Email: vsemvsemcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.01.2017 13:35:26, Vendy) Teď vůbec nechápu, co mají tyto příspěvky do činění se VŠEM, respektive osoba nějakého člověka s kvalitou výuky??!! reagovat zde
        Email: vendulina1982seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.02.2016 09:40:44, Lana) Zdravím a předem se omlouvám,že to se vkládám.
    Vím,že to sem nepatří,ale na forech a diskuzích o tomhle tématu jsem se moc nedozvěděla a příjemní zrovna nebyli.

    Věřím,že se tu dočkám kladné odpovědi.

    Jde mi o jednu půjčku...nechci nic velkého.Jen malou částku.Chtěla bych poradit od někoho kdo má zkušenost s http://www.penizeprolididneska.cz/a/br2

    Nepůjčují miliony,ale to já nepotřebuji.Spíš by mě zajímalo jak to tam funguje.

    Předem děkuji za odpovědi a ještě jednou se omlouvám. reagovat zde
    Email: mrazkovam23seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.02.2017 11:41:49, Jana) Na tuhle školu vážně ne.. udělají opravdu hodně, aby student nedostudoval. Viz seminární práce a neustále změny v pravidlech. Než jsem na tuto školu šla, četla jsem recenze, ale říkala si, že to píšou jen flákači, co se na to vykašlali. Poté co jsem udělala všechny zkoušky, měla jsem rozepsanou bakalářskou práci, všechno jsem splnila, tak se mi nepodařilo obhájit druhou seminární práci. Ani na rektorský termín... Asi takhle: psala jsem seminární práci na marketing a opravovala mi to profesorka managementu. Po emailu mi doporučila, co mám doplnit a jelikož se semnou nemohla sejít na konzultaci, tak mě poslala k jiné profesorce. Ta k profesorovi a ten k profesorce a ta k profesorovi... Opavdu jsem byla u 5 lidí.. a závěr? každý mi řekl něco jiného a s tím, že úplně původní profesorka mi radila špatně.. Tak promiňte, ale proč to tedy hodnotí někdo, kdo vám radí špatně?? A to že vám rozebírají teorii, citace atd., a k praktické nemají výtky, ale pak u komise máte marketingového ředitele, který nesouhlasí zase s praktickou částí. Jsem z této školy naprosto znechucená a jsou to opravdu vyhozené peníze..

    Aby bylo opravdu vidět, že ty negativní recenze něco opravdu znamenají, uvádím odkaz na úspěšnost této školy:

    http://hlidacipes.org/unikatni-prehled-ktere-vs-maji-nejvyssi-umrtnost-a-kde-naopak-maji-studenti-slusnou-sanci-dostudovat/

    Soukromé školy - VŠEM - 22,1%

    Není to opravdu málo? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.02.2017 20:24:45, Jan Hron) Jak jsem psal o příspěvek výše, Jano. Všichni nemůžou mít titul a to že si to nedala přeci ještě neznamená, že tu budeš kolem sebe kopak jak malý děcko.. Zamysli se nad sebou...:D reagovat zde
      Email: hronseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.02.2017 08:35:43, Jana) Není to kopání. Je to informace pro studenty, kteří se o tu školu zajímají. Stejně jako ji můžou studenti doporučit, tak můžou napsat jak to je. Studenti uvádí pořád dokola ty samé věci. Statistiky ukazují jasně. Gratuluju ti, že jsi to zvládl dotáhnout až do konce, ale asi škola taky není vše, když hned hloupě urážíš cizího člověka, který slušně napsal názor. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.02.2017 17:29:41, Eli) Možná bych si přiznala, že prostě nemám na stidum na VŠ (a to ani na VVŠ) :D reagovat zde
      Email: eliska.cernaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.03.2017 10:26:40, Jaroslav Koníček) Dobrý den v případě zájmu zašlu průzkum nezávislý průzkum spokojenosti a úspěšnosti s touto školou. Jen podotýkám, že škola udělala vše proto, aby neproběhl. Zašla tak daleko, že nechala zablokovat i účet na Facebooku. reagovat zde
    Email: jaroslav.konicekjkgmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.03.2017 14:54:44, Anička) :-) Souhlas S11 reagovat zde
    Email: anicka.dlouhaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.03.2017 20:03:47, marenka) Studovala jsem zde Bc. a teď i magisterský program. Školu můžu doporučit, protože se mi líbí přístup i kvalita výuky. reagovat zde
    Email: vocackovaemailcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.09.2017 17:41:26, Jan Kovar) Kvalita vyuky neni oslnujici, protoze skola prijima kazdeho budete navic obklopeni i studenty, kteri na VS nemaji moc co delat. Doporucuji radeji VSE. Skola je navic temer v poli za mestem a na prednaskach u kombinovane formy budete nekdy pritomni jako jedini, pouze s vyucujicim (jako se to stalo me). reagovat zde
      Email: J.d.kovarseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.04.2017 13:36:45, Krampol revival) Díky diplomu z VŠEM mám i maturitu!:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.07.2017 16:53:37, jana) VŠEM mohu také doporučit S06 reagovat zde
    Email: jananovakovacz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.03.2021 20:41:21, Iveta J.) Ráda bych se zapojila do diskuze. VŠEM je dobrá volba pro někoho, koho škola baví a hodlá se dál rozvíjet. Je nutné si hlídat termíny, ale to je snad všude stejné :). Výuka je dost praktická, a často přednášená zábavnou formou. Student si tak odnáší spoustu nových poznatků, které může později využít i v práci. Školu určitě doporučuji :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.04.2021 17:02:14, Veronika Neubauerová) Ahoj, studuji na VŠEM prvním rokem a za mě ji určitě mohu doporučit pro studenty, kteří jsou aktivní, studium je baví a chtějí se učit novým věcem. Přidanou hodnotou VŠEM jsou dle mého názoru hlavně praktické aplikace, které jsou dělané praktickou formou a jsou dalším možným způsobem, jak se naučit více z určitého okruhu. :)
    Jak je již psáno výše, je nutné si hlídat termíny, ale to je snad na každé škole. :) reagovat zde
    Email: veronika.neubauerova99gmailcom

Podobné příspěvky:
  1. Studium na VŠEM - Ostatní
  2. Hodnocení VŠEM - Výběr vysoké školy
  3. Hodnocení VŠEM - Výběr vysoké školy
  4. VŠEM versus VŠE - Ostatní
  5. VŠEM recenze - Informace o studiu
  6. Jaká je podle vás nejlepší vysoká škola v Česku? Minikvíz :) - Ostatní
  7. VŠEM - Ostatní
  8. Zkušenosti na VŠEM- ANEB PROČ JSEM SI VYBRALA TUHLE ŠKOLU - Ostatní
  9. VŠECHNO NEJLEPŠÍ DO NOVÉHO ROKU VŠEM !!! - Volný čas
  10. První rok studia na VŠEM - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.