UTB FHS


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 27.05.2016 08:36:43, Studentka, zhlédnuto: 554x, reakcí celkem: 3Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekZdravím budoucí studentky, konkrétně oboru Porodni asistenka.
Jsem studentkou a doporučuji, aby na tento obor na této škole šly pouze jen ty nejodvážnější. Pokud nemáte pevné nervy, tak se sem ani nehlaste. Kdybych nebyla ve druhém ročníku, tak odejdu a bez váhání. Umíte si představit jít do praxe, aniž by Vám ve škole ukázali, co a jak? Vysoká škola není jen o samostudiu, alr pokud jde praktické zkušenosti, tak těžko se je naučíte sami doma. Jedna expertka Mgr. Moravčíková, tzv. vedoucí praxe, která by Vám měla v praktické učebně ukázat porodní mechanismus, tak jej sama neumí, a toť je prosím Mgr.. Titul má vážně každý ***ec. Tato Mgr. Vám dokáže říct, že po porodu miminka si změříme ozvy plodu...to jako vážně, když už je miminko porozené? To si říkáte, že se určitě přeřekla, což se stát může, ale když se dozvíte, že to rekla i u jiných ročníků? Další věcí, že když se této magistry zeptáte na nějakou jinou věc než co nemá v prezentaci, tak Vám neodpoví, protože to neví a pouze odvětí, že si to buď musíme najít v literatuře nebo se na to podíve. Na porodním sále v KNTB Vám dají zabrat. Párkrát Vás vyhodí, seřvou, tak že si připadáte, jak úplně vypatlaná a ***á a jdete s pláčem domů. Říkám si, kde je chyba. A perličkou na 12-hodinové směně je, když Vás takhle zpucují před rodičkou (klientkou), jak se to prej musí říkat, což do určité míry beru, ale na druhou stranu je to neosobní a nedibím se, že se tak prosazují domácí porody. Teď mě čeká 24 12hodinových směn právě na porodním sále v KNTB a já se děsím. Do našeho ročníku nastupovalo 29 studentek a po první praxi odešlo 10. Já to vydržela jen proto, že jsem se vybrečela pokaždé až doma.
No a abych jen neházela na tuto prestižní školu, jak si ovšem oni myslí, tak se najde pár světlých chvilek a to, když zrovna nemusíte na praxi a do školy, kdy se dělají docházky, jak v první třídě.

Najdou se holky, které už tuhle školu vystudovaly a budou chválit do nebes, ale už Vám nepoví, jak ty tři přežily, jak si pobrečely, jak si stěžovaly na rozvrh, který je mmch pokaždé na přes držku. Znám hned několik takových holek, které chodily na praxi se strachem, s brekem a dokáží říct, že to byla ta nejlepší škola a jak se jim stýská. Bože to jsou pokrytci.


Nechci Vás odrazovat, každý má svůj názor a především zkušenosti a já pouze vyjadřuji mojo zkušenost z probíhajícího studia


PS: Mgr. Moravčíková měla nedávno miminko, takže ji přeji hodně štěstí a hlavně pevné nervy miminku. Doufám, že už se nevrátí, protože ji už nechci zastihnout.

  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.05.2016 08:46:35, Leona) Ahoj. Nejsem studentkou, ale teta rodila v Kntb a měla u svého porodu i studentku a teta říkala, že jí bylo studentky hodně líto, protože ji tam neustále za něco pucovala a studentka se jen omlouvala. Nedokážu si představit mít praxi v napětí, neustále bych dělala chyby. Tohle by se dít nemělo.

    Leona reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.05.2016 22:18:40, Nikča) Pravda reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.06.2016 13:55:29, Zuzana) Já už jsem naštěstí odtamtud pryč. Vystudovala, ale pracuji v jiném oboru, tuhle profesi mi naprosto znechutili. Je mi to až líto. Chce to silný žaludek. reagovat zde

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.