Magisterské studium na VŠCHT/UPCE FCHT


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 11.11.2016 21:31:16, efsoon, zhlédnuto: 563x, reakcí celkem: 3Reagovat na příspěvek
Ahoj,
momentálně jsem studentkou třetího ročníku na VŠCHT , obor biomateriály pro medicínské využití.
Začala jsem se trochu poohlížet po budoucí práci a tak nějak mi přijde,že s mým oborem to není žádná sláva.
Přemýšlím nad různými možnostmi, co jít studovat na Inga. Budto pokračovat dále ve studiu biomateriály,popř. se mohu už specializovat např. na Kovové materiály na všcht..apod.. nebo je tu možnost jíst studovat na UPCE ,kde je obor materiálové inženýrství (znalosti jak polymerů,skla,kovů..atd)

Není tu náhodou někdo s podobným osudem? :D¨
Popř. by mě zajímal názor/rada někoho pohybujícího se v chem.průmyslu.

Díky:)

Email: miklasovae89gmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.11.2016 11:13:20, ..) No, Pardubice jsou (bohužel) o třídu slabší než VŠCHT, takže to je první dobrý důvod, proč zůstat na VŠCHT. Druhý dobrý důvod, proč zůstat na VŠCHT je ten, že pokud zrovna nejsi z Pardubic, budeš mít obvykle lepší pozici na pohovorech. Zásadní okolnost je ta, že vystudovaný obor není zcela kritický, máš jistou mobilitu napříč všemi chemickými obory; tedy obvykle je lepší obor méně odpovídající profesi na lepší škole. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.11.2016 23:07:05, efsoon) díky za komentář,

      jsem z právě z hradce králové..a chtěla se se nejspíš po studiu vrátit. Jinak jsem se dívala na práce a celkem často zaměstnavatel píše,že chce,aby měl uchazeč vystudovaný konkrétní obor..(což většinou je chemické inženýrství,popř. organika,polymery..) reagovat zde
      Email: miklasovae89gmailcom
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.11.2016 10:31:11, ..) Jistě, ale není to kritické. Zejména pokud budeš dostatečně snaživá a v rámci volitelných předmětů absolvuješ něco navíc a náležitě to vypíchneš v CV. Dejme tomu, že vystuduješ organickou chemii a budeš se hlásit na místo, kde hledají někoho s procesním inženýrstvím - pak bys měla vypíchnout, že jsi v rámci volitelných předmětů absolvovala nikoliv nějaké oddychovky, ale předměty s procesním inženýrstvím alespoň trochu související. Absolventů není zase tolik, abys nakonec neměla šanci ;-) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. VUT x VŠCHT - Výběr vysoké školy
  2. obor Chemie na VŠCHT - Výběr vysoké školy
  3. všcht vs. přf uk - Univerzita Karlova
  4. FCHT Univerzita Pardubice - Univerzita Pardubice
  5. někdo na VŠCHT do Tábora? - Vysoká škola chemicko-technologická v Praze
  6. všcht vs. faf uk ... popř. něco jiného :D - Vysoká škola chemicko-technologická v Praze
  7. Kdy mi přijde dopis z všcht po zim.semestru když jsem nesplnila kredity?a co se soc+zdrav? - Vysoká škola chemicko-technologická v Praze
  8. FPBT na VŠCHT - Výběr vysoké školy
  9. FCHT Pardubice nebo VŠCHT Praha ? - Výběr vysoké školy
  10. o VŠCHT - Vysoká škola chemicko-technologická v Praze

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.