Studium na Akcent College


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 25.03.2017 10:24:13, Soňa, zhlédnuto: 798x, reakcí celkem: 4Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekNa Akcentu jsem si vybrala obor Angličtina jako cizí jazyk, kombinované studium. Tři roky strávené na škole patří mezi mé nejlepší, měla jsem skvělé spolužačky (a v prvních letech i spolužáky) a také tým zkušených a erudovaných profesorů. Studium bylo náročné, stálo mne veškerý můj volný čas a spoustu nervů, možná i z tohoto důvodu nás až do úspěšného konce došel jen zlomek z původního počtu. Přesto nelituji, díky diplomu z této školy jsem získala dobrou práci v mezinárodní škole, která mě moc baví. Škola je malá, což považuji za její přednost, protože máte možnost poznat všechny osobně a atmosféra je tam téměř rodinná, ale rozhodně nedostanete žádný kredit "zadarmo". V případě, že by bylo možné zde studovat i magisterský program, neváhala bych do toho jít znovu.

Email: sona.matejkovavolnycz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.03.2017 14:30:03, x) Vzhledem k tomu, že se na této poměrně málo frekventované diskuzi se objevilo krátce po sobě několik textů podobného vyznění, je vysoce pravděpodobné, že nejde ani tak o spotnánní akci spokojených frekventantů/absolventů, jako spíše o výmysl marketingu sahající po pokleslé technice guerilla marketingu. Pro mě je něco takového dostatečně dobrý důvod k tomu, abych příslušnou instituci pokládal za přinejmenším pochybnou. Tedy dost dobrý důvod pro rozhodnutí studovat jinde. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.03.2017 21:02:58, x) Ujišťuji Vás, že se mýlíte, jedná se nejspíš o reakci na výzvu školy, která své absolventy s odkazem na tyto stránky požádala, aby napsali svá hodnocení, také jsem tuto výzvu dostala (příspěvky nám ale škola nenapsala, ty tvoříme samostatně:-)). Sama jsem na AC vystudovala obor Angličtina jako cizí jazyk v kombinovaném studiu, které jsem úspěšně dokončila minulý rok, a moje zkušenost je obdobná jako v ostatních případech. Pozitivně hodnotím celkovou atmosféru, která na škole panuje - přátelské prostředí a přístup ke studentům vůbec. Kdysi jsem navštěvovala také Karlovu univerzitu, a AC si v tomto směru vede nesrovnatelně lépe. Se studenty se tu jedná většinou jako s dospělými a rovnocennými kolegy, dokonce i na studijním oddělení jsem se vždy setkala s ochotou a vstřícností. Přitom jsou tu z hlediska vzdělání i zkušeností z oboru vynikající pedagogové. Pokud se týče úrovně, kvality a obtížnosti studia, opět mohu porovnat s jinou soukromou VŠ (na které teď pokračuji), a AC byla pro mě nesrovnatelně náročnější, i z časového hlediska. Výuka u KS probíhá 2x do měsíce (pátek + sobota). Jsou tu jasně daná nekompromisní pravidla, která platí bez výjimek - i v mojí skupině se počet studentů hlavně v prvních 3 semestrech docela radikálně ztenčil, což o náročnosti vypovídá samo o sobě. Škole jsem se celé tři roky věnovala opravdu intenzivně, což je asi nevyhnutelné, pokud chce člověk všechny zkoušky a testy složit v řádném termínu a nepřesouvat si je do dalších ročníků. U mnoha předmětů je navíc nutné už v průběhu semestru splnit ještě jiné povinnosti. Předměty jako fonetika, morfologie a syntax byly docela výzvou, a stejně tak pedagogika a lingvodidaktika, které se prolínají napříč celým studiem. Povinnou praxi jsme absolvovali na jazykové škole Akcent se skutečnými studenty (pod vedením supervizora). Dále psychologie, pragmalingvistika, angličtina, kulturní dějiny, anglická literatura, psycholingvistika, sociolingvistika, lexikologie aj. Škola je zvládnutelná, ale na druhou stranu u zkoušek i u státnic musel nejeden student opakovat. Záleží také na tom, kolik si toho chce člověk odnést. Z časového hlediska určitě hodně usnadnily velmi kvalitně zpracované opory, které jsme měli k dispozici u všech předmětů. AC bohužel nabízí pouze bakalářskou formu studia, takže v magisterském studiu pokračuji jinde, ale kdyby byla ta možnost, určitě bych zůstala. Na výuku dospělých mě škola velmi dobře připravila, včetně nejmodernějších výukových metod a využívání moderní techniky, a i studijní materiály jsou do budoucna skvělou pomůckou. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.06.2017 16:31:34, Janette) Můžu se zeptat, kde pokračuješ? Kamarádka o tom uvažuje, ale vadí jí, že tam není návaznost na magisterské studium.
        reagovat zde
        Email: m-polakovacentrumcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.10.2017 12:35:43, Markéta) Ahoj,
        ráda bych se zeptala na bližší informace ohledně studiu na Akcentu- náročnost předmětů/ spolužáci/ domluva s učiteli/ případně doučování mimo hodiny. Mohla bych tě zkontaktovat na fb nebo na emailu? :) Markéta reagovat zde
        Email: markyzasoukupovaseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. studium na Akcent College - Akcent College
  2. Vysoká škola Akcent College - Výběr vysoké školy
  3. Akcent college - Akcent College
  4. Newton College - Výběr vysoké školy
  5. Unicorn college - Výběr vysoké školy
  6. VŠ Newton College vs. VŠ Hotelová škola Brno - Výběr vysoké školy
  7. Zkušenosti s Unicorn College - Unicorn Vysoká škola s.r.o.
  8. IT / Management ICT na Unicorn College - Výběr vysoké školy
  9. Prague College - Prague College
  10. Unicorn College - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.