Absolutně nedoporučuji

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 18.04.2017 16:12:13, J.L., zhlédnuto: 2027x, reakcí celkem: 11Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAbsolutně nedoporučuji, viz. můj příběh. Kámenem úrazu na této škole jsou seminární práce, ke kterým je přistupováno velmi individuálně a dle nálad lektorů. V mém případě u seminární práce č. 2 mi můj lektor nejdříve napsal, že téma, které jsem si vybral, je poněkud složité a vyvodit z něj doporučení a závěry je těžké. Práci zamítl. Načež jsem si vybral druhé téma trochu z právního oboru, ovšem které mi bylo bližší. Můj konzultační lektor, naštěstí s titulem JUDr., mi po několika korekcích seminární práce (SP) ne příliš jasně oznámil emailem, že jako taková není ještě zcela v pořádku. Měl jsem tedy za to, že SP je OK a odeslal jsem jí k jejímu oficiálnímu zhodnocení (trochu má chyba, dobrá). Vrátila se mi zpět opět jako zamítnutá. Tudíž jsem SP s tím samým lektorem následující půlrok vylepšoval do té doby, dokud nebyl můj konzultační lektor spokojen. Práci jsem tedy odeslal k jejímu poslednímu možnému zhodnocení s tím, že se dostanu alespoň k její obhajobě. Ale tentokrát ji dostal na stůl jiný lektor staršího ročníku s akademickým tit. Mgr., který celou práci zavrhl jako absolutně nevyhovující. Přičemž jsem nejdříve dostal vyjádření emailem, že je práce schválená, načež po několika hodinách v ten samý den jsem obdržel emailem vyjádření, že práce zcela nevyhovuje. Mám z tohoto postupu velmi smíšené pocity a nedokáži si vysvětlit, proč jednomu lektorovi s tit. JUDr. SP vyhovuje a druhém s tit. Mgr. absolutně ne.
Obor: Podniková ekonomika


Email: ejamie23gmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.04.2017 18:28:37, x) Po pravdě řečeno, pokud píšeš za viz tečku a děláš čárky na špatných místech ve větě, je zásadní známkou mizerné kvality VŠEM už to, že tvoje práce mohla být vůbec přijata. To není samoúčelné grammar nazi, pokud jsi na oboru založeném na práci s textem, měl bys umět psát lépe než trafikantka ve výslužbě...

    Co se týče titulů, tak věz, že ani řada právníků si rigorózum (JUDr.) nedělá, protože ho nepotřebují a je jim líto jednak času, který by museli trávit vypracování práce a studiem a jednak těch pár tisíc, které by museli zaplatit fakultě. Takže je dost dobře možné, že oba ti konzultanti byli právníci. Takže argumentace stojící na zdůraznění akademických titulů je hrubě špatná. Pokud by už vůbec mělo takové zpochybňování odbornosti smysl, muselo by být vedeno skutečně směrem k formálnímu vzdělání jednotlivých aktérů.

    Jen pro úplnost, takový nekonzistentní postup by byl špatně, i kdyby byl první lektor ve stádiu demence a druhý lucidní. Svědčí to o nezvládnutí organizace práce na VŠEM. Tedy ne že by se na mém pracovišti (přírodní vědy) něco takového jednou za čas také nestalo, ale obvykle je důvodem výrazná nestandardnost situace. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.04.2017 10:46:02, Adolfek) Ahoj, setkal jsem se s podobnou zkušeností se seminární prací na VŠEM, a proto jsem se dostal na tento web. Studoval jsem cca před 15 lety na UK a tam jsem o něčem takovém nikdy neslyšel. Té škole se obloukem vyhněte!!! Jo a komentářům, které rozepisují na x odstavců jak se za viz nepíše čárka a jak právník nechce tituly, nečtěte, je to SPAM, který smrdí VŠEM :) Makejte a jděte na státní vysoké školy. Na soukromé jděte, jen pokud máte dobré osobní renference. reagovat zde
    Email: adolfek11gmailcom
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.04.2017 15:51:23, Lalala) Adolfku, jak ty si mohl vůbec vystudovat? Tolik chyb...Ty jsi asi i autorem tohoto příběhu co?

      Prostě na to nemáš, tak si to alespoň přiznej. Jo a myslel si asi veřejné, co? Státní máme totiž asi jen dvě.. trochu toho vzdělání by to chtělo.:) reagovat zde
      Email: Neumistaktozvdejcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.04.2017 20:31:05, Klára) Naprosto souhlasím, co se týká seminární práce. A to vždy až s druhou. Už někdo tady uváděl, že byl na konzultaci s několika profesory a setkal se s různými názory a stejně seminárka neprošla. Mám stejnou zkušenost. Tahle škola je opravdu jeden velký podvod! A názory typu: pomlouváš, protože na to nemáš! - na mě působí jako tajná reakce školy, která sem chodí odpovídat studentům... Kdyby to nebyla pravda, nemusí se přece bránit.

    Ať budoucí studenti si přečtou, že tohle opravdu ne. Přijala bych pokud by mě vyhodili ze zkoušky, že neumím nebo nechápu látku než ze seminárky, kde se neumí profesoři shodnout na tom, jak má vypadat. Všude sama reklama, v metru a podobně. No je jasné, kde na to ta škola bere. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.05.2017 12:25:51, Pavla) Tak to teda nevím. Mně taky seminárka neprošla na poprvé, ale šla jsem na konzultaci, kde mi fakt paní Urbancová poradila a úplně bez problému. Myslím si, že to nebyla trochu tvoje chyba, ale JEN a JEN tvá chyba :). Protože tohle by se nestalo, pokud by si si ověřovala fakta hned od začátku a zašla si pro názor i s jiným lektorem :). reagovat zde
    Email: pavladonutcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.05.2017 10:32:56, x) I kdyby, tak je to doklad špatně nastavených procesů na VŠEM. Velmi špatná vizitka pro školu, v případě ekonomicky orientované školky je to přinejmenším varovně vztyčený ukazovák. Jistě, pokud někdo tím systémem projde, bude mít potřebu se ho zastávat - aby si nemusel připustit, že vyhodil peníze za fakticky téměř bezcenný diplom. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.05.2017 10:51:29, Klára) Tak například paní Urbancová mi řekla abych vyhodila čísla stránek z knih, ze kterých jsem čerpala. Přitom v pokynech se uvádí, že v seminárce mají být. Jde o to, že každý profesor ti poradí něco jiného a seminarka se dostane k jinému, který má jiný názor. Tak jak se má člověk tomu vyvarovat? reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.05.2017 12:42:35, x) Toho se lze vyvarovat jediným způsobem: Studovat na kvalitní vysoké škole. No a v případě ekonomických oborů chápaných hodně široce je v České republice nutnou podmínkou kvality to, že jde o veřejnou vysokou školu. Nutnou, ovšem nikoliv postačující, protože i řada veřejných vysokých škol stojí za starou bačkoru. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.05.2017 19:58:47, Klara) Je mám naopak dobrou zkušenost se VŠEM. Vidím chybu spíš v tobě podle toho co píšeš. Jen si to přiznat. reagovat zde
    Email: klaramalinovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2017 08:35:08, Doporucuji) A to já VŠEM zase můžu doporučit. reagovat zde
    Email: doporucujidoporucujicz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.06.2019 18:04:15, Jiří) Přátelé, věřte, že vaše zkušenosti nejsou vůbec ojedinělé.

    Sepsáno pěkně a hromadně zde: https://dluznici-podvodnici.info/kdo-dluzi-podvadi/vysoka-skola-ekonomie-a-managementu-zkusenosti/ reagovat zde
    Web: https://dluznici-podvodnici.info/kdo-dluzi-podvadi/vysoka-skola-ekonomie-a-managementu-zkusenosti/

Podobné příspěvky:
  1. Studium na VŠEM - rozhodně nedoporučuji !!!!!! - Ostatní
  2. Absolutne netusim - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.