Zde je prostor pro Vaši reklamu.
Kontaktujte nás.
Navigace.
Kategorie.
Vysoké školy.
Reklama.
Doporučujeme: Vysoká škola managementu a psychologie NEWTON College – 3 roky po sobě nejlépe hodnocená soukromá VŠ v ČR.
Přidej se k nám.
Anketa.
Podle čeho vybíráš zejména vejšku?

Obtížnosti (15%)

Prestiže (12%)

Vyučovaného oboru (50%)

Ceny (10%)

Blízko domova (11%)

Celkový počet odpovědí: 2191.
Napiš nám.
Upozorni nás na chybu,
navrhni doplnění.
1 + 4 = 
Zpětné odkazy.
Reklama.

Zeleny doping

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 02.05.2017 15:17:18, Filip, zhlédnuto: 99x, reakcí celkem: 6Reagovat na příspěvek
Ahoj,
najel jsem nedávno (5 měsíců) na zelenou stravu - mladý ječmen a chlorella. Musím se přiznat, že první týden to bylo spíše o přemáhání, protože ta chuť byla fakt děs (taky to není nejlevnější). Po tom si chuťové pohárky zvykly a dnes už je to celkem delikatesa.
Účinky jsou dost dobrý. Spát jdu v 11pm, vstávám ve 4am. Kondička OK, mozek frčí nad rámec očekávání, únava minimální. Dá se jet i dva dny v kuse při vyšších dávkách.

Co se chci zeptat:
Nemáte někdo zkušenosti s dlouhodobým užíváním? Nevíte někdo, zda na to nemůže vznikat fyzická závislost?
Na balení se uvádí ca 1g ráno a 1g večer ječmene a do 20 tablet chlorelly denně.
Já jedu 5g ráno před cvičením, pak 10 tablet. Ke svačině to samé, pak oběd, odpolední sváča a nakonec před spaním. Neskutečný je, jak ta věc odbourává rychle pití (až je člověku občas toho pivka a vína líto), ale ráno vše v cajku.

Dík předem za reakce (pro i proti).

Email: because.i.have.to.twogmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.05.2017 20:01:16, Filipes) Člověče nešťastná, podle toho, co popisuješ, jsi chodící doklad toho, že obsese zdravím spojená s nedostatečnými znalostmi fyziologie výživy představuje docela vážný problém. Pokud nežiješ jen na těch "zázracích" s iluzorní přidanou hodnotou, tak tě to neohrozí. Pokud jsou základem tvé stravy, pracuješ na deficitu mikronutrientů, deficitu o to záludnějším, že se v závislosti na tom, co jsi jedl dříve, může projevit klidně až za desítky měsíců. Takže fyzické závislosti se bát nemusíš, ale měl bys řešit vlastní obsesi a to, že skočíš na kdejakou ptákovinu na internetu a mezi podobně postiženými. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.05.2017 01:58:25, Filip) Ahoj,

dik za reakci.

Kontaktoval jsem znamy z pedaku (chemie, biologie). To co jsi tu napsal mi nepotvrdily jako uplne korektni. Vic Ti k tomu asi nereknu, protože biologie a chemie jsou pro me hodne velka neznama. Priznam se, ze jsem ani moc nepochopil ten Tvuj text.

Kazdopadne tyhle zelene latky nejsou to jedine na cem prezivam. Clovek musí jist, at chce ci ne. Ovšem par kilo tuku na mem tele vzalo za sve. Ty věci potlacuji chut k jidlu a protože se trosku hejbu, tak doplnuji svalstvu bílkovinu. Chlorela ma ca 60g bilkovin na 100g a ten jecmen 30g na 100g.

O co jde především. Das si takhle litrovku s 10g jecmene na stul a jedes skripta. A pokazde když ti zpomali mysleni, tak si prihnes. Je to lepsi nez kofein ci cigarety (potvrzeno pedakem) a funguje to. A pokud tvrdis, ze zavislost není problem, pak jsem jen happy :)

Ještě jednou diky za Tvuj příspěvek, alespoň jsem si udelal trosku jasno.

Filip reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.05.2017 14:56:20, Filipes) Jen pro tvoji informaci, zabývám se fyziologií (mám k tomu adekvátní vzdělání vč. doktorátu) a občas se objevím i na pedagogické fakultě, mj. i u státnic budoucích učitelů přírodopisu. Jestli jsou pro tebe odbornou autoritou v oblasti fyziologie výživy studentky tohoto oboru, tak si to užij...

To "potvrzeno pedakem" je ve skutečnosti kravina, síla sebeklamu (na tvé straně) kombinovaná se sílou hlouposti (na straně tragédek studujících učitelství). Pro tebe je zásadní problém v tom, že tě takové hlouposti utvrzují v přesvědčení, že tvoje obsese "zdravou stravou" je normální a správná. Možná ano, ale možná jsi už za hranou mezi normou a obsedantním chováním - a to je potenciální nebezpečné. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.05.2017 22:41:16, Filip) Ještě jednou dik za reakci.

..., timto vyrizuji vrele pozrdavy od tragedek z pedaku. Pry Te taky milujou. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.05.2017 22:41:41, PeeTee) Ahoj, hele kde se daj ty zeleny zazraky sehnat. Neze bych propadal obsesi, ale zapocty jsou za dvermi.

Dikes! reagovat zde

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

Souhlasím s pravidly uvedenými níže.

Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.

Pravidla zobrazení

1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 17.10.2017 02:00:08.