ŠPIONSKÉ MINI SLUCHÁTKO


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 03.05.2017 15:28:41, Radek, zhlédnuto: 798x, reakcí celkem: 7Reagovat na příspěvek
Máte někdo zkušenosti jak to funguje? dá se využít při zkouškách?
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.05.2017 22:49:38, Ondra) Určitě se to dá využít při zkouškách, my ho s kámošem používáme celou vysokou :-) ale musíš koupit kvalitní sluchátko, které ti nebude chrčet do ucha a to je někdy dost problém reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.05.2017 11:13:38, x) Na slušných školách ani náhodou. Možná to pomůže projít prvním filtrem (test, písemná část), ale ústní zkouška vyžaduje tak rychlou interakci, že sluchátko nepomůže. Naopak, přílišný rozpor mezi výsledkem testu/písemky a ústním projevem vede k důkladnějšímu prověření znalostí studenta. Obvykle z pozitivní motivace, totiž z přesvědčení, že se jednalo o náhodnou mělčinu znalostí.
    Samo přistižení se sluchátkem je hrubý prohřešek, který má za následek okamžité ukončení zkoušky, v úvahu přichází i vyloučení studenta ze studia - např. já bych se o to dost energicky zasazoval. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.05.2017 13:55:11, Petr) Já ho třeba používal jak u písemné části, tak i na ústní, je pravda, že při ústní musíš rychle odpovídat, ale pokud máš na straně napovídajícího někoho normální, který sedí u pc a dokáže rychle hledat informace, tak to projde, a další strana věci, nikdo ti niky nemůže dokázat sluchátko v uchu, v případě že máš delší vlasy, které ucho zakrývají já jsem si koupil tohle sluchátko www.1obchod.com/products/spionske-mini-sluchatko/, dobře sedí v uchu a skoro ani není poznat, že tam člověk něco má :-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.05.2017 18:10:23, Radek) Zakrít to nebude problém, já si ho koupím díky za tip, čekal jsem, že to bude o dost dražší sranda, ale takhle to je úplně v pohodě reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.05.2017 19:55:15, x) Jo tak "zakrít"... Když už chceš dělat reklamu sám sobě, ty hoštalplere, tak si alespoň uvědom, že tvůj prasopis tě prozrazuje. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.12.2018 14:16:09, pouze onanuji) Já ho taky mam, hraju totiž mentála a postižáka, kterej je mimo jiné nahluchlej a nosí naslouchátko. Normálně trochu vypadám jako mentál, stačí se trochu chovat jako debílek, podivín nebo úchyláček, trošku chodit oblíkanej a vypadat jako trapák, ve škole používám úchylnej, vysokej hlásek. Chovaj se ke mně ohleduplně, pomáhají mi a leccos mi odpustí, takže pohoda. Akorát holky po mě nejdou, ale až budu mít diplom v kapse, odhodím masku, začnu se mejt, ostříhám se, učešu se, vyměním ohoz, zahodím sluchátko a uvidíte...Ale zpět k tomu sluchátku, je důležitý mít dobrou, pohotovou nápovědu a né člověka, kterej tam mlčí, případně vzdychá nebo heká nebo vykřikuje vulgarity. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.12.2018 15:58:15, pajdám) Vypadat jako úchyláček, podivín a hnusák ? V mém případě není problém a ani se nemusím moc přetvařovat. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Mini sluchátko do ucha - zkušenosti - Ostatní
  2. Skryté sluchátko - Studentské výhody

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.