Bakalářská práce - hrozí mi vyhazov

Kategorie: Západočeská univerzita v Plzni


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 12.05.2017 16:08:58, moly22, zhlédnuto: 712x, reakcí celkem: 0Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj ;)
Potrebovala by som poradiť. Hrozí mi vyhodenie zo školy, z dôvodu,že som neodovzdala bakalársku prácu. Vzhľadom na to, že mi to prišlo mailom a študijné oddelení v piatok je zatvorené, nemám sa kam obrátiť iba na fórum. Je to síce román, ale na pochopenie situácie som to musela rozpísať.
Situácia je taká, že som musela minulý rok prerušiť štúdium, teda znova som začala chodiť do 3. ročníka, predmety mi boli anulované.Už pri zápise bolo jasné, že budem musieť prodlužovať, aj s uspením všetkých skúšok za oba semestri by som nemala dostatočný počet kreditov,aby ma pripustili k Štátnym skúškam. Preto som ich nemala zapísané. Bakalársku prácu som však nestihla respektíve nemohla spraviť, neskrýva sa za tým lenivosť/ žiaľ sú to psychické problémy, nie typu: rozišla som s priateľom,som nešťastná,chcem zomrieť. Mám vážne diagnózu, ale toto tu nechcem rozoberať.Ohraničila 5 týždňov na Bakalársku prácu,no nebola som na tom dobre, ale myslela som, že v prípade neodovzdania práce si ju môžem zapísať druhý krát v 4.ročníku. Rozhodla som sa to riešiť ešte žiadosťou o odklad práce. 2 týždne pred posledným termínom som bola u vedúceho bakalárskej práce, vysvetlila mu situáciu,že aj tak pôjdem do 4.ročníka a on sa iba usmial a povedal, že so žiadosťou by nemal byť problém, nech mu teda pošlem emailom sformulovanú žiadosť a on sa s kolegami poradí. Nakoniec za 5 minút 12 mi oznámil,že nevidí dôvod k odkladu práce. Smernica píše o tom, že študent , ktorý neodovzdá prácu do posledného možného termínu hrozí vyhodenie, pokiaľ do 5 pracovných dní neudá dôvod.Je pravda, že na toto som kašľala, lebo som neverila, že keď mi dá psychiatrička lekárske potvrdenie, mi to dekan schváli. / Som skeptická.Už pri prerušení štúdia mi žiadosť neschválili ,lebo tam nebol uvedený dôvod - aj keď tam bol jasný posudok od doktorky, že v mojom stave odporúča prerušiť štúdium. Až na odvolanie, kde som sa musela ponížiť a uviesť diagnózu, aby si na študijnom nemysleli, že mám len smutnú náladu, mi to nakoniec schválili. Samotné neodovzdanie práce som brala ako hrozbu pre tých, čo idú ešte tento rok k štátniciam. Logicky od čoho je asi možný druhý zápis bakalárskej práce ? Neviem, či niekto zažil podobnú situáciu alebo mi vie poradiť. :( Od známych, čo som počula, u nich na škole nehrozil vyhazov, keď neodovzdáte prácu,samozrejme viem, každá škola to má inak.
Je tu niekto kto mi by vedel poradiť, do stredy mám podať návrh a vyjadriť svoje stanovisko. Ja však nemám ani páru ako by taká formalita mala vyzerať. Ďakujem ;)

Email: zu.grajzelovagmailcom

Podobné příspěvky:
  1. bakalárska prace - bez vedúceho - Informace o studiu
  2. Magisterské studium bez diplomovej prace - Výběr vysoké školy
  3. Student 26 let, úřad práce a zdravotní pojištění - Ostatní
  4. UJEP - sociální práce - Informace o studiu
  5. OPF diplomové práce - Ostatní
  6. Pomoc při psaní prací BP, DP, ZP, seminární práce, atd. - Pomoc při psaní prací
  7. Sociální práce - Univerzita Palackého v Olomouci
  8. Práce+prezenční studium - Ostatní
  9. po Bc. na navazující studium - co mezi tím? - uřad práce??? - Ostatní
  10. Psychologie, sociální práce - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.