Zde je prostor pro Vaši reklamu.
Kontaktujte nás.
Navigace.
Kategorie.
Vysoké školy.
Reklama.
Doporučujeme: Vysoká škola managementu a psychologie NEWTON College – 3 roky po sobě nejlépe hodnocená soukromá VŠ v ČR.
Přidej se k nám.
Anketa.
Dle čeho volíš mezi veřejnou nebo soukromou?

Veř. je kvalitnější (25%)

Souk. je lehčí (10%)

Souk. je kvalitnější (14%)

Veř. je zdarma (38%)

Na souk. mě vezmou (10%)

Celkový počet odpovědí: 2068.
Napiš nám.
Upozorni nás na chybu,
navrhni doplnění.
4 + 7 = 
Zpětné odkazy.
Reklama.

Pomoc při zkoušce

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 23.08.2017 23:04:40, Ivanek66, zhlédnuto: 132x, reakcí celkem: 12Reagovat na příspěvek
Ahoj, nevíte někdo o nějaké dobré firmě, která nabízí, takové ty neviditelné sluchátka do uší? Potřeboval bych udělat jednu zkoušku, která prostě neleze do hlavy a tak jsem domluvený s kámošem. :) Díky :)

Email: uzbudugmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.08.2017 17:04:45, Pitrs) A nebylo by opravdu lepší se to naučit, než používat nějakou takovou techniku? reagovat zde
    Email: obywan74gmailcom
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.08.2017 16:15:28, Ivanek66) To sice ano, ale já už tu zkoušku dělám na potřetí, a ten profesor každého soustavně vyhazuje, i když to ti lidi umí. Tak už jsem rezignoval biflit to pořád dokola, když se na mě pak sveze a zas mě vyhodí, tak hledám alternativy. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.08.2017 00:56:14, František13) Tak já to třeba chápu, taky jsem měl profesora, který konstantně vyhazoval od zkoušky jen proto, že se ***ě vyspal. Ale většinou ti to na poslední zkoušce dají... Každopádně by mě aspoň zajímalo, jak takováto věcička funguje :) ;) reagovat zde
        Email: fanyn74gmailcom
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.08.2017 01:18:43, Ivanek66) No právě to chci taky zkusit a kdyžtak to prodám. Teď jsem dokonce četl i o nějakém pronájmu na určitou dobu, takže bych nemusel platit ani celou částku za to. :) ;) reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.08.2017 05:16:43, x) Moje zkušenost jako studenta, pedagoga i akademického funkcionáře je ta, že za "profesorem, který vyhazuje i naučené", obvykle stojí poměrně často jiný problém. Přednášející dostatečně nezdůraznil nároky, jaké bude mít u zkoušky, takže studenti zkouší fintu "kvantový student" (přes zkoušku projde jen tunelovým jevem), aniž by si to uvědomovali. Další poměrně častý problém je absence kvalitního českého učebního textu, doporučený anglicky psaný text studenti vnímají jako "exhibici" zkoušejícího, ne jako to, z čeho by se měli učit. Jen výjimečně jde skutečně o samolibého cvoka - a v tom případě má většina univerzit zakotveno ve Studijním a zkušebním řádu to, že student může v případě třetího pokusu právo na komisionální přezkoušení.
        Za podvod bys bez pardónů letěl - a např. já jsem z těch, kteří v takových případech bez ohledu na okolnosti prosazují okamžité ukončení studia takového podvádějícího studenta. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.08.2017 01:34:38, tarantula) Tak se zkus mrknout na spyexpert a tam najdeš několik variant, tady těch sluchátek a dokonce i nějaký balíček pro studenty. Rozhodně nebudeš první ani poslední. Tak hlavu vzhůru. ;)
    reagovat zde
    Email: fanula741gmailcom
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.08.2017 01:40:21, Ivanek66) Děkuji za tip, už jsem pár stránek projížděl a zabrousil jsem i na tento web a opravdu je tam velký výběr věcí, o kterých jsem někdy jenom slyšel. :D reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.09.2017 23:57:10, tarantula) Tak jak to dopadlo s tou zkouškou? :D Zkusil jsi použít nějakou "agentskou" techniku? :P reagovat zde
        Email: fanula741gmailcom
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.10.2017 22:39:50, Ivanek66) No nakonec jsem se na kupování této "drahé" záležitosti vykašlal a naučil jsem se první polovinu otázek a měl jsem brutální štěstí.... :D :D Takže zkouška je v kapse a vyšilování už je za mnou.. :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.10.2017 23:06:19, Darius) No pamatuju na dobu, kdy jsme na střední psali písemku z biologie a používali jsme Viber a jeden měl sluchátko s mikrofonem v rukávu a druhý sluchátko protáhle zezadu po krku... :D Skončilo to tak, že jsme usilovným zkoušením o přestávce, jestli to bude fungovat, vybili oba dva telefony a písemku museli napsat tak i tak bez pomoci. :D reagovat zde
    Email: kvajgongmailcom
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.10.2017 23:24:07, Ivanek66) Podobné metody jsme na střední taky zkoušeli, ale snad nikdy nám to během písemky neprošlo... U nás fungovaly ještě staré dobré taháky, které jsme připravovali několik hodin a pak jsme v písemce zjistili, že díky vypracovávání toho taháku tu látku vlastně umíme... xD xD reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.10.2017 23:58:28, Darius) Tak taháky jsme měli nafocené na mobilech a jen jsme scrollovali s mobilem na koleně nebo v pouzdře.. Ale na té výšce už to tak dobře nejde, protože tam už nejsou profesoři tak shovívaví.. :( reagovat zde
        Email: kvajgongmailcom

Podobné příspěvky:
  1. Status studenta po bak. zkoušce - Informace o studiu
  2. PROSÍM POMOC- VŠO PRAHA + UBYTOVÁNÍ V PRAZE - Informace o studiu
  3. prosím o pomoc - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. Pomoc - Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  5. ukázkové testy ke Státní jazykové zkoušce(základní) z angličtiny - Ostatní
  6. Pomoc při zkoušce Rozhodování při riziku za finanční odměnu - Zkoušky, zápočty, státnice
  7. prosím o pomoc!! - Ostatní
  8. Pomoc pri zkoušce - Zkoušky, zápočty, státnice
  9. Pomoc se zkouškou z matematiky - 1000 kč - Ostatní
  10. Nevím na jakou vysokou, pomoc ! - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

Souhlasím s pravidly uvedenými níže.

Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.

Pravidla zobrazení

1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 10.12.2017 22:55:03.