Nazory a zkusenosti s touto vyskou?


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 03.10.2017 20:28:19, Nikola Šedivá, zhlédnuto: 857x, reakcí celkem: 6Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekZdravím.
Uvažuji o možnosti příhlášení se na tuhle vysokou školu. Konktretně obor veřejná ekonomika a správa. Chtěla jsem se tedy zeptat jake mate zkusenosti s touto skolou?

Email: nickasedivkaemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.10.2017 09:26:35, x) A máš skutečně nějaký rozumný důvod, proč se nepodívat na obory vyučované např. na VŠB-TUO? Kvalita studia tam rozhodně není horší (spíš naopak), což v souvislosti s náklady na studium znamená, že VŠB-TUO je výrazně rozumnější volba než VŠSS. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.01.2019 21:08:00, freezefire) Mám za sebou první semestr na této škole a můžu jenom chválit. Paní Kuchařová na studijním oddělení absolutně vychází vstříc, kvalita profesorského sboru je velmi dobrá. Na každou zkoušku jsem se připravoval a přesto byly nervy na pochodu. Mikroekonomie mě bavila, zkusil jsem u zkoušky přidat něco navíc a zkoušejícímu profesorovi něco říct na téma teorému pavučiny, ale trochu jsem si naběhl. Výborně přednáší prorektorky Tichá a Kliková, obě hojně poblikují a jsou profesně velmi zdatné. Nejlepší předmět pro mě je Veřejný sektor, učí nás usměvavá pani rektorka Machová. Zápočet byl písemný a musel jsem zaujmout stanovisko ke třem otázkám a argumentačně ho obhájit. reagovat zde
      Email: freezefireseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.01.2019 10:07:25, šmudlí) Co je to poblikují ? Nemělo být publikují ? Jináč to vyznělo, že je jim při přednáškách z vás nevolno a tu a tam pohazují malé šavličky reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.06.2019 23:12:08, freezefire) Hmmm, asi se ti budu muset omluvit za překlik písmene, že ? ale mám šprýmaře rád reagovat zde
          Email: freezefireseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.06.2019 01:10:55, x) Méně schopným astroturferům zcela zdarma poradím: Nepokoušej se současně předstírat, že jsi vyděšený zelenáč i někdo, do problematice rozumí. Když současně uvádíš, že jsi "perlil" takovou trivialitou základního kurzu (v civilizaci standardně vyučovanou), ale že jsi si tím naběhl, a současně se snažíš vystupovat jako protřelý znalec hodnotící publikační aktivitu. Mimochodem, Tichá nepublikuje téměř vůbec, Kliková produkuje pouze hromadu bezcenného papíru. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.06.2019 19:53:32, Ivana) ahojky, chci se zeptat na náročnost matematiky na Ambis při kombinovaném studiu. Jsem ze školy již delší dobu a mám strach z Ma. Nesdělíte mi někdo info, kdo jste dálkově studoval v minulosti na této škole? díky :D reagovat zde
    Email: HarryPotterztcgmailcom

Podobné příspěvky:
  1. VŠE nebo ČVUT, názory a zkušenosti? - Vysoká škola ekonomická v Praze
  2. Druhá vysoká škola - soukromá/veřejná, názory+zkušenosti - Výběr vysoké školy
  3. Vaše zkušenosti se studiem -obor cestovní ruch - Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s.
  4. Vaše zkušenosti se studiem informatiky - Výběr vysoké školy
  5. Zkušenosti s VŠFS, MUP, Newton collage - Výběr vysoké školy
  6. ČVUT FD vs DFJP UPCE - zkušenosti - Informace o studiu
  7. Matematika na VŠ - zkušenosti - Výběr vysoké školy
  8. Je těžší studium architektury nebo stavebního inženýrství - zkušenosti - Výběr vysoké školy
  9. Zkušenosti na VŠEM- ANEB PROČ JSEM SI VYBRALA TUHLE ŠKOLU - Ostatní
  10. Máte někdo zkušenosti? - Akcent College

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.