Mezinárodní obchod - VŠE


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 15.01.2018 12:44:35, Stephen Strange, zhlédnuto: 1807x, reakcí celkem: 5Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekDobrý den,
v současné době nejsem úplně spokojený s obsahem mého studia, které jsem si stejně vybral neuvážlivě a bez většího promyšlení. Před nějakou dobou jsem objevil obor "Mezinárodní obchod" na VŠE, který na mě svým popisem a obsahem udělal dojem. Problém je v tom, že jsem ten typ "humanitně zaměřeného studenta". Jdou mi jazyky, anglicky umím skoro plynně a obstojně také německy - je mi ale jasné, že matematika a statistika jsou základní předměty na této škole. Chtěl bych to opravdu zkusit, jenže mě od toho okolí spíše odrazuje, mí dva vzdálení známí, kteří tento obor vystudovali, zmínili jeho náročnost. Chci se tedy zeptat, má to vůbec pro mě cenu? I kdybych se tam zázrakem dostal, vydržel bych? Jediné plus vidím v tom, že matematika je tam pouze jeden semestr.
Vím, že podobných dotazů už je na internetu poměrně dost, ale žádný přesně neodpovídal mé situaci.
Budu vděčný za jakoukoliv odpověď, nejvíce však samozřejmě za ty od studentů nebo absolventů tohoto oboru.
Díky :)

Email: robinmarsseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.01.2018 12:23:24, x) Odpověď zhruba vím, ale na protest proti tomu, že majitelé tohoto webu ani neodstraňují nabízené podvody se závěrečnými pracemi, ani nekončí s pokrytectvím "pravidel", si to nechávám pro sebe. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.01.2018 12:59:50, Stephen Strange) Tomu nerozumím...já s nimi přece nemám nic společného, napsal jsem to sem, protože je to asi nejnavštěvovanější web s touto tematikou, takže je zde největší pravděpodobnost dostat odpověď... reagovat zde
    Email: robinmarsseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.01.2018 19:24:03, ****) Ahoj,
    všechny obory FMV jsou spíše humanitního zaměření. Matematika a statistika jsou celoškolské předměty, projde nimi téměř každý na škole (výjimku tvoří arts management na FPH). Jsou to pouze jedno semestrální kurzy, které nevyžadují téměř žádné pochopení teorie a je to vyloženě o počítání příkladů. Osobně nejsem zastánce tímto způsobem nastavených předmětů, ale v přidělené časové dotaci se to asi moc lépe učit nedá. Pro tebe to však znamená, že pokud procvičíš dostatek příkladů (mám pocit, že třeba k matematice vydali i sbírku závěrečných testů z předchozích let), pak není možné to nezvládnout. Navíc je to jen jeden semestr, pak už ty předměty víckrát neuvidíš.
    Obor rozhodně náročný není, v rámci FMV patří k jednodušším a v rámci celé VŠE je to téměř to nejjednodušší, co lze studovat. Propustnost studentů je vysoká. To ale neznamená, že není třeba se učit. Stále to nějaké úsilí vyžaduje. Mluvili tví známí skutečně přímo o FMV a mezinárodním obchodu? (Nezpochybňuji, že to někomu může připadat náročné, ale přijde mi to málo pravděpodobné.)

    X: Zhruba bych věděl jak situaci řešit, ale na protest proti lidem, kteří si berou nevinné jako rukojmí, ti to neřeknu.

    :) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.01.2018 17:52:26, Stephen Strange) Je pravda, že si nejsem úplně jistý, jestli mysleli tenhle obor nebo fakultu. Spíš si říkám, a taky jsem i podobná tvrzení četl, že je to přece jen VŠE, takže by dávalo smysl to, že se tam dostanou a prolezou tím jen ti nejlepší. Jsem ochotný se to intenzivně učit, to je jasné :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.01.2018 17:41:30, Ernesto Děkan) Máš ho malýho a smrdí ti. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Podniko.-Finance-Mezinárodní obchod-ZČU,výhody a nevýhody? zkušenosti ?? - Výběr vysoké školy
  2. MUP - Mezinárodní obchod - Výběr vysoké školy
  3. Mezinárodní obchod na MUP - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.
  4. mezinárodní obchod - Vysoká škola ekonomická v Praze
  5. Mezinárodní a regionální vztahy v prům. vlastnictví - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.
  6. mezinárodní obchod - Informace o studiu
  7. otazky na VŠE FMV Mezinarodni studia a diplomacie - Vysoká škola ekonomická v Praze
  8. VŠE - Arts Management vs. Mezinárodní vztahy a diplomacie - Výběr vysoké školy
  9. Navazující magisterské studium mezinárodní obchod - Vysoká škola ekonomická v Praze
  10. Mezinárodní obchod - Vysoká škola ekonomická v Praze

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.