Zde je prostor pro Vaši reklamu.
Kontaktujte nás.
Navigace.
Kategorie.
Vysoké školy.
Reklama.
Doporučujeme: Vysoká škola managementu a psychologie NEWTON College – 3 roky po sobě nejlépe hodnocená soukromá VŠ v ČR.
Přidej se k nám.
Anketa.
Dle čeho volíš mezi veřejnou nebo soukromou?

Veř. je kvalitnější (26%)

Souk. je lehčí (10%)

Souk. je kvalitnější (14%)

Veř. je zdarma (38%)

Na souk. mě vezmou (10%)

Celkový počet odpovědí: 2329.
Napiš nám.
Upozorni nás na chybu,
navrhni doplnění.
5 + 8 = 
Zpětné odkazy.
Reklama.

Nabízím zpracované otázky 2018

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 13.02.2018 22:51:02, Honza, zhlédnuto: 941x, reakcí celkem: 15Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekŠkola zveřejnila aktuální znění vzorových otázek k přijímačkám pro letošní rok 2018. Najdete je na stránkách polac.cz a je to zřejmě jediný způsob, jak se lze na zkoušku alespoň nějak připravit. Pokud by se vám nechtělo trávit dlouhé dny na googlu a lovit možné odpovědi k otevřeným otázkám, nabízím soubor, ve které jsem otázky zpracoval. Nikdo neví, kolik z těch vzorových otázek se skutečně v testu objeví, ale pokud byste o soubor měli zájem, kontaktujte mě přes mail nebo telefon.

Soubor posílám za symbolický poplatek 100,- na účet a posílám ho ve formátech PDF (pro čtení) a DOC a ODT (pro možné úpravy, doplňování, vyznačování...). Vím, že stejnou službu nabízí i spousta podnikatelských subjektů, ale to pětikilo (nebo víc) mi prostě přijde moc, tak nabízím tuhle pomoc. Sám na škole studuji, takže i případné dotazy přes mail zodpovím. :)

Hodně štěstí u přijímaček!

Telefon: 606644788, Email: hans.kadlecseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.02.2018 22:51:59, Honza) P.S.: 17. února je den otevřených dveří, tak se stavte :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.02.2018 13:16:52, Jana) No, jasne stale ta sama firma teda podvodnicek... Minuly rok jsem koupila a litovala platba na dobirku, usrizek nedostanete, protoze nevyplnil zpatecni adresu obalka bez zpatecni adresy, sakozrejme bez danoveho dokladu a tudiz bez moznosti mu to hodit na hlavu. Otazky, bida a bes! reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.02.2018 12:26:33, Honza) Asi si mě s někým pleteš, nevím, komu jsi naletěla, ale tohle osočování si dobře rozmysli, protože padá na špatnou hlavu. Pokud jde o mě, všechno řeším digitálně (platba na účet, otázky posílám mailem), jsem student, co chce pomoct zájemcům, žádný podnikatelský subjekt, co se na tom snaží zázračně zbohatnout (těžko se bohatne, když za to chci stovku, že?) a dělám to proto, že když jsem se hlásil já, koupil jsem si podobný otázky za pětikilo a přišlo mi to jako zbytečně drahá sranda. :)

To je k mojí obhajobě vše a jestli mě chceš osočovat i nadále, byl bych rád, kdyby ses nějak ujistila, že skutečně neobviňuješ neprávem. Je to totiž nejen nefér chování, ale taky poměrně trapná situace. :) reagovat zde
      Email: hans.kadlecseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.02.2018 21:04:55, Evelyn) Ráda bych se dotyčného studenta zastala. Neměla jsem s jím vypracovanými otázkami žádný problém. Ano, stejně jsem si dohledávala, ale jen pro můj dobrý pocit. To kilo je fakt pro ty, co nemají čas, vážně malá částka... Otázky s odpověďmi mi poslal na mail. A ještě jednou velké díky.

P.S.: Loni jsem nakonec k přijímacím zkouškám nešla, otázky jsou pro tento rok stejné? reagovat zde
      Email: evabropostcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.02.2018 17:06:55, Honza) Děkuji za zastání. :) Letos se jich dost měnilo, přibylo jich hodně z kriminalistiky, pracovního a trestního práva a zmizelo dost všeobecností. Pokud se chceš hlásit i letos, napiš mi na mail, aktuální soubor ti pošlu gratis. :) reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.03.2018 14:46:43, kateska) Keci v kleci... Jana má pravdu... NEBRAT. NEBRAT. NEBRAT

Jo pošleš mi UKÁZKU - 30 otázek ???, u kterých si jsi jistý a se kterými jsi si dal práci... pak zaplatím a následuje přesně to, co psala Janča... stěžovat si můžu jít na lampárnu. reagovat zde
        Email: kateskapostcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.03.2018 23:41:00, Evelyn) Fakt nechápu, reakce těch dvou osob. A Tobě, Honzo, díky. reagovat zde
          Email: evabropostcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.03.2018 15:22:05, Honza) Slíbil jsem si, že už se tu obhajovat nebudu, protože je to ztráta času a energie, ale zkus si projet mailovou schránku, jestli jsme si někdy psali - pak se možná zastydíš, až ti moje adresa nikde nevyjede :) Ukázku na požádání vždycky posílám, naopak nechávám zájemce, aby si řekli písmeno v abecedě a první stránku otázek od toho písmene v pdf pošlu. Nicméně pokud jsi zvyklá takhle osočovat cizí lidi, asi je dobře, že ses na školu nedostala, takovéhle lidi tu potkávat nechci... :) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.03.2018 11:08:54, Renata) Také bych ráda uvedla na prvou míru tuto reakci.
      S Honzou jsem komunikovala několikrát a dané slovo vždy splnil.
      Pokud někdo potřebujete vypracované otázky, můžete mu na 100% důvěřovat!!!
      Renata reagovat zde
      Email: renata.smetseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.04.2018 20:14:29, Jakub) Taky se musím Honzy zastat, loni jsem jeho nabídky využil, platba přes účet, otázky zaslány ihned po zaslání potvrzení o platbě..Učil jsem se pouze z toho a dostal jsem se..Takže moc Tvoje házení něčeho někomu o hlavu nechápu.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.04.2018 13:20:20, Veronika Moravcová) Ahoj, měla bych zájem o zpracované otázky.
    Můžeme se domluvit?
    Předem děkuji za odpověď.
    reagovat zde
    Telefon: 775379856, Email: verunkamoravcovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.05.2018 12:21:01, Vojta) Nemohu souhlasit s výše uvedeným neboť po rychlé domluvě a jasných postupech jsem dostal vše co autor nabízí + další informace. Mohu tedy potvrdit, že jde o seriózního "obchodníka" a hlavně seriozního pomahače.
    Za opravdu symbolickou cenu 100 Kč dostanete 3 verze testových otázek - všechny vyplněné. MOJE ZKUŠENOST JE VÝBORNÁ A VŘELE DOPORUČUJI. reagovat zde
    Email: vojta.fiseracentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.05.2018 17:32:18, kanicka) Ahoj, na webu se změnily otázky na přijímací zkoušky. Nevíte, které jsou teda správné? Jestli tyhle, nebo ty, co škola zveřejnila začátkem roku? reagovat zde
    Email: kanicka20seznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.05.2018 20:51:00, Anna) Taky jsem si toho všimla a upřímně mě to dost rozhodilo...otázky jsou ve valné většině jiné, než co jsem se učila poslední dva měsíce....taky bych ráda věděla, co se tedy vlastně učit.... reagovat zde
      Email: amtalianovagmailcom
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.06.2018 14:10:47, Honza) Nevěš hlavu, z něčeho tam ten test poskládat musejí a určitě není na škodu, pokud toho umíš mnohem víc, než kolik teď zveřejnili. Tohle, co je tam teď, jsou testy z minulých let a oni by byli hloupí, kdyby letos dali totéž. Spoléhat se na nic samozřejmě nedá, ale myslím, že lepší přípravou je znát toho co nejvíc. :) S06 reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Otázky k přijímačkám 2017 - Policejní akademie České republiky
  2. Vzorové otázky k přijímačkám 2016 - Policejní akademie České republiky
  3. Prodám daruji oficiální řešení z 2017/2018 - Policejní akademie České republiky
  4. Prodám modelové otázky na 1. lf - Přijímačky, přípravné kurzy
  5. Přijímací řízení na Policejní akademii České republiky 2017/2018 - Policejní akademie České republiky
  6. Modelové otázky - farmacie - Přijímačky, přípravné kurzy
  7. Prodám Řešení otázek bakalářského přijímacího řízení 2018/2019 - Policejní akademie České republiky
  8. PRODÁM MODELOVÉ OTÁZKY K PŘIJMACÍM ZKOUŠKÁM NA 1.LF UK - Přijímačky, přípravné kurzy
  9. Vypracované otázky na přijímačky, ČZU PEF, obor PAA - Přijímačky, přípravné kurzy
  10. Znění otázek znalostního testu 2017/2018 a 2016/2017 - Policejní akademie České republiky

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

Souhlasím s pravidly uvedenými níže.

Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.

Pravidla zobrazení

1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 23.07.2018 13:20:12.