Zde je prostor pro Vaši reklamu.
Kontaktujte nás.
Navigace.
Kategorie.
Vysoké školy.
Reklama.
Doporučujeme: Vysoká škola managementu a psychologie NEWTON College – 3 roky po sobě nejlépe hodnocená soukromá VŠ v ČR.
Přidej se k nám.
Anketa.
Podle čeho vybíráš zejména vejšku?

Obtížnosti (15%)

Prestiže (12%)

Vyučovaného oboru (49%)

Ceny (10%)

Blízko domova (11%)

Celkový počet odpovědí: 2509.
Napiš nám.
Upozorni nás na chybu,
navrhni doplnění.
9 + 6 = 
Zpětné odkazy.
Reklama.

NASTARTUJ KARIÉRU - UČ SE OD NEJLEPŠÍCH!

Kategorie: Brigády

Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 18.06.2018 17:20:19, Nabídka, Ušetřeno.cz, zhlédnuto: 34x, reakcí celkem: 1Reagovat na příspěvek
Hledáme absolventy a studenty na obchodní pozice. Je možné si vydělat víc? Tým, který funguje víc jak 7 let, jsme Ušetřeno.cz.
Jsme na nové adrese vedle metra Pražského povstání.
Neustále se rozrůstáme a hledáme další kolegy/ně na pozice exkluzivních obchodníků.

Pracujeme s klienty, kteří chtějí, abychom je kontaktovali a ušetřili jim peníze. Klienti jsou pro nás na prvním místě. Důkazem toho je, že doposud naše služby využilo přes 2,2 milionu klientů.

Obchodník – nejedná se o aktivní prodej

U nás to funguje jinak, než jste zvyklí. Klienti nás sami kontaktují, na základě toho jim zpětně voláme a hledáme pro ně to nejlepší řešení (úspora ceny s udržením kvality služeb).

Voláme pouze lidem, kteří požádali o kontakt. Náš klient vždy ví, že mu budeme volat (nikdy nevoláme na nevyžádané kontakty).

Jak pracujeme?

Vedeme neformální rozhovor, kdy hledáme nejlepší produkt pro našeho klienta. Doporučujeme jen to, o čem víme, že klientovi ušetří peníze při zachování kvality. Na konci samozřejmě službu rádi prodáme.

Jaká je mzda?

Mzdu máme nastavenou všichni stejně. Při nástupu je to rovná mzda 20 000 Kč + bonusy. Vše je ale nastaveno tak, abyste odešli domů s mnohem větším výdělkem. Nejdůležitější jsou BONUSY. 1. měsíc: 30 000 Kč, 2. měsíc: 35 000 Kč, 3. měsíc: 40 000 Kč. Nikde ovšem není psáno, že je to strop.

Samozřejmě to není všechno. Práce je na HPP na dobu neurčitou, a navíc získáte balíček benefitů k tomu.

Jinde vám tyto částky SLIBUJÍ, my vyžadujeme, abyste si je vydělali.

A koho hledáme my?

- Kandidáta, který si chce na provizích vydělat co nejvíce.

- Ovládá český jazyk na úrovni rodilého mluvčího.

- Je zodpovědný a má smysl pro detail.

- Má týmového ducha.

Budeme rádi, když nám zašlete životopis (e-mail: karierausetrenocz). Pokud potřebujete nějaké další informace, neváhejte nám zavolat (+420 601 159 195). Rádi si s vámi popovídáme. Informace o dalších pozicích na http://kariera.usetreno.cz/

Společnost: Ušetřeno.cz, Region: Praha, Email: karierausetrenocz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2018 13:28:30, ejacula) Já byl u zubaře se schnilým zubem, bolel jako sviňa, i když jsem ho polejval a kloktal vodkou, zapíjel vodkou brufény a tak. No a on rovnou, řekl, že ho vytrhneme. Já křičím, že ať si uvědomí, kdo já jsem, jakou mám moc, jsem podnikatel, všichni se mi bojí, mám hodně peněz, barák, auta...a ať mi dá něco pro slušné lidi a tydlety věci si nechá pro socky. Vysmál se mi (zničím ho), a začal vytahovat z šuplíku všelijaké bodce, kleště, páčidla...a to jsem byl v ***u...nebylo úniku. Dal mi iněkci, ale slabou, pak začal trhat, řval jsem jak pavián až se socky v čekárně třásly, zdrhal jsem mu...ale nakonec mi ho vytrhl. auuu, bolelo to ...pak jsem vyřval pár socek v mojí firmě a některé jsem vyhodil. Tím jsem se trochu uklidnil. reagovat zde

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

Souhlasím s pravidly uvedenými níže.

Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.

Pravidla zobrazení

1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 23.07.2018 13:20:12.