Upozornění

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 16.04.2007 10:42:29, Martina, zhlédnuto: 6395x, reakcí celkem: 69Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekPro všechny, kteří se teprve chystají na VŠ, tak bych chtěla upozornit na Vysokou školu ekonomie a managementu
je tam hrozná buzerace ze strany majitele školy Kadeřábka a
stačí když Vás přistihnou, že opisujete či se s někým bavíte u zkoušky tak Vás hned vyhodí ze školy a peníze Vám nevrátí, vyhazují i z posledního ročníku a mají neúměrné požadavky na seminární práce pokud práce neprojde jejich programem tak vyhazují ze školy též, chodit tam jsou vyhozené peníze, na státní škole se chovají lépe. MartinaS04
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.10.2009 20:36:40, Mona) Ale na VŠEM se testy opravdu opakují a bývají tam i vzorové testy. To je tedy pravda. Já jsem třeba z Mikra měla stejný test jako všichni, z celýho testu jsem neznala jenom 2 otázky, vůbec jsem neučila. Taky není špatný se s někým domluvit aby šel na test třeba ráno v 9, pak zavolá otázky a já ten samý test napíšu třeba ve 12 a příště se prohodíme:D Kdyby tam byly těžký testy, tak by to tam nikdo nedostudoval. Horší ale je, že umíme úplný kulový. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.10.2009 20:29:58, Ela) Máš můj respekt, jsi vtipnej a hlavně máš pravdu. Souhlasím s tebou, soukromé školy jsou odvar státních. Jenomže ti lidi co na veřejnou školu prostě nemají a musí si za mnohem lehčí titul tučně platit školný se budou rozčilovat vždycky:D To je jasný, že si budou bránit svoji školu (chtěla jsem napsat fakultu, ale soukromé školy fakulty ani nemají:D)Tak Čau a soukromým zvláštním školám Zdar!!! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.05.2009 21:03:39, karel) Mouris: nemluvis pravdu, ke zvladnuti zkousky zaklady managementu staci zvladnout swot analyzu a dva vzorce na rozpeti rizeni, pokud nejsi uplne hloupy tak to musis dat prinejmensim na druhy pokus,
    veskerou zbylou teorii, ktera je horsi na zvladnuti (rozumej memorovani) se ucit nemusis, protoze je imo zamerne, aby tu zkousku kazdej zvladnul hodnocena pouze 2 body za odpoved oproti vypoctu rozpeti rizeni za ktery dostanes 25bodu a za swot analyzu za kazdou spravnou odpoved 4 body tj. celkem 65 bodu na techto dvou elementarnich vecech, ktere se daji naucit za par minut, ke zvladnuti testu ti staci 50 bodu, to znamena, ze mas dostatecnou rezervu pro pripad, kdy by jsi neco pokazil v swotce reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.02.2009 23:03:49, pája) Už jsem na VŠEM dva roky, ale žádný žádný vzorový test z učebnice se na zkoušce nikdy neobjevil, takže jestli náhodou nekecáš. Nevěřím tomu. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.01.2009 13:52:39, Joe) Takovýhle soudy může pronášet jen nevyzrálý frajírek, který nedodělal ani prvák. Na VŠEM studuji už třetím rokem a jsem spokojený. Jestli si někdo myslí, že na VŠEM je nějak horší kvalita výuky než na státních školách, tak je to nesmysl. Stejně jsou tam pedagogové ze státních vysokých škol. Tím, že po skončení výuky každého předmětu studenti povinně hodnotí kvalitu výuky každého pedagoga elektronickým dotazníkem, je zaručeno, že žádný blb tam učit nemůže. Někteří nevyhovující pedagogové už kvůli špatnému hodnocení ze strany studentů na škole neučí. Vždycky se ale na každé škole může najít nějaký pedagog, který není ideální. Řekl bych, že při srovnání výuky je třeba srovnávat zvlášť prezenční studium a kombinované studium. Na prezenčním studiu je cca. dvojnásobná časová dotace na každý předmět, takže výuka může jít do větších detailů. Na kombinovaném studiu se zase kladen důraz na samostudium. V kombinovaném studiu hraje velkou roli úroveň studijních materiálů a možnost zeptat se pedagoga, když vám něco není jasné. Tohle je na VŠEM až na výjimky na solidní úrovni, i když pořád je co zlepšovat. VŠEM klade také důraz na seminární práce z každého studijního modulu, které vás donutí si prohloubit znalosti získané z výuky a být schopen fundovaně samostatně přemýšlet a hodnotit. Ve finále člověk zjistí, že žádná vysoká škola není samospasitelná. Vysoká škola podle mého názoru slouží k vytvoření všeobecnému přehledu v rámci studovaného oboru a k rozvíjení schopnosti samostatně fundovaně přemýšlet a vyvozovat závěry. Stejně je ale v praxi nejdůležitější být expertem v rámci své zvolené úzké specializace, kterou si člověk vybuduje jen vlastním samostudiem, zkušeností a zájmem. Za 5 nebo 6 let vás žádná škola nenaučí všechno. Pokud chce někdo být expertem na nějaký obor, stejně se nakonec cení něco víc, než jen diplom z vyskoké školy. reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. Jen upozorneni - Ostatní
  2. Upozornění, pochybné praktiky NU - NEWTON University

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 14.05.2024 14:12:28.