info o univerzite jana amose komenskeho


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 14.05.2007 13:22:15, bára, zhlédnuto: 1484x, reakcí celkem: 10Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekPROSÍM!!!! NEVÍTE NĚKDO JAKOU MÁ POVĚST UNIVERZITA JANA AMOSE KOMENSKÉHO V PRAZE??? POPŘÍPADNĚ NEMÁTE BLIŽŠÍ INFORAMACE O TÉTO ŠKOLE? DĚKUJI ZA ODPOVĚĎ.
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.05.2007 18:34:06, vladka) ahoj, ja tuto univerzitu studuji. jelikoz je to pomerne nova skola, svou prestiz si teprve ziskava. zatim jsem na ni neslysela zadne negativni ohlasy. podrobne info mas na ujak.cz, potrebujes jeste neco konkretniho? muzes mi napsat do majlu :) reagovat zde
    Email: vladkaemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.05.2007 23:42:02, Iva) Také uvažuji o studiu na této škole.Obor sociální a masová komunikace.Prosím,jestli někdo studujete již tuto školu,dejte mi vědět,jak je náročná a jestli je vhodná i pro zájemce,kteří už jsou dávno ze školy.(Je mi 31).Mám obavy,abych to zvládala.Díky za jakékoli info o škole. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.03.2008 17:20:59, Mirka) Ahoj. Taky jsem si podala přihlášku na UJAK. Mám také obavy, abych to zvládla. A nerada bych dojížděla sama. Jsem z okolí Strakonic. Pokud je tu někdo kdo se nachází také v blízkosti Strakonic, tak dej prosím vědět. Mohli bychom jezdit společně. Díky reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2008 17:08:26, Zdenka) zdravim, tez mam prihlasku na univerzitu Komenskeho,obor socialni pedagogika, kdyby mel nekdo nejake info, byla bych vděčná;-)dekuji:D reagovat zde
    Telefon: 420604428803, Email: zdenule.mrazovaseznamcz, ICQ: 284681237
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2008 18:17:50, Martina) Zdenka: Ahoj nevím nevím moc dobré uplatnění s oborem sociální pedagogika nevidím, sama jsem vystudovala VoŠ a hledala práci, všude na mě hleděli co to je za obor a potom mi vždy nabídli jinou práci, ale nakonec jdu dál na VŠ. Spolužačky pracují jako vychovatelky, asistentky pedagoga nebo jako volnočasoví pedagogové. Někdy je důležitější znát uplatnění, dřív než si budu platit studium a titul!S15 reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.08.2009 22:05:47, klára) no to snad nemyslíš vážně!!!pokud se hlásíš někam, kde s tvým vzdělávním nevědí, co s tebou, tak raději rychle pryč!!!banda ***ů!!! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2008 19:05:44, maky) jde z vás někdo na obor bc. vzdělávání dospělých? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2008 19:48:30, Petra) Marti, myslím, že bude rozdíl i mezi tím, jestli máš soc. ped. VOŠku nebo soc. ped. Mgr., poněvadž spousta zaměstnavatelů prostě vyždaduje VŠ vzdělání (př. humanitního typu) a ve finále je jim jedno, který obor... Nebo stačí dodělat DPS a můžeš učit na SŠ... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2008 22:24:28, Martina) Petra: a máš s tím nějáké zkušenosti, že si stačí dodělat pedagogické minimuma můžeš učit pokud máš VŚ????S15 reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.09.2009 07:55:24, Mirek) S DPS to není tak jednoduché. Samozřejmě musíš mít vystudovaný obor, který chceš učit a DPS je jen pedagogické studium (viz Zákon o pedagogických pracovnících). Neznám ZŠ či SŠ, kde by se vyučovala andragogika či sociální pedagogika... reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Univerzita Jana Amose Komenského - Univerzita Jana Amose Komenského, s.r.o.
  2. Univerzita Jana Amose Komenského - názory - Výběr vysoké školy
  3. VS Jana Amose Komenskeho - Ostatní
  4. VŠ Komenského - Ostatní
  5. Dopravní fakulta Jana Pernera - Univerzita Pardubice
  6. UJAK - důležité info - Univerzita Jana Amose Komenského, s.r.o.
  7. Info o magisterském studiu na BIVŠ - Bankovní institut vysoká škola, a.s. - už ne
  8. Info - Ostatní
  9. UJEP - Sociální pedagogika INFO - Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem
  10. Info o přijímacím řízení - Pražská vysoká škola psychosociálních studií, s.r.o.

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.