2. kolo přijímaček

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 22.05.2007 10:56:06, CeCa, zhlédnuto: 1789x, reakcí celkem: 9Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekahojky, chtěla jsem se zeptat, jestli se tu opět tento rok objeví seznam škol, které vypisují druhé kolo přijímaček. děkuju.
a pokud někdo víte o škole, kde 2. kolo bude, tak prosím písněte. také děkuju.
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.05.2007 12:55:01, Radek) ahojky, počítám s tím;). Jen čekám až k tomu budu mít čas a prostor. Jinak, klidně sem pište, když něco konkrétního objevíte.. Na některých školách už tyto možnosti určitě jsou zveřejněny - v částech jejich stránek o přijímacím řízení. Počítám že nějaké ještě přibydou v červnu po uskutečnění přijímaček. Rovněž je možná nabídka nově akreditovaných oborů. Nechci nic slibovat, ale věrní se dočkají na těchto stránkách přehledu někdy koncem června. Jde o to, aby bylo dost času na zaslání přihlášky - ze zkušenosti vím, že ty termíny pro přihlášky bývají většinou stanoveny na různé části července. Přijímačky bývají během srpna. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.05.2007 16:58:13, Hašoun) UK, Fil. fakulta vypisuje přijímačky na nově akreditované obory, viz. info tady:
    http://prijimacky.ff.cuni.cz/podminky_zari.pdf
    Budu držet palce,
    Hašoun reagovat zde
    Email: hasmicpostcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.05.2007 11:22:33, CeCa) Tak jsem mrkla na stránky jednotlivých škol a našla nějaké druhé termíny nebo nově akreditované obory, tak vám je sem písnu, třeba to někomu pomůže ;)
    Masarykova Univerzita: Fakulta sportovních studií - Management sportu (nově akreditovaný obor) přihlášky do 8.7.2007, studium Bc prez.

    Slezská univerzita v Opavě: Filozoficko-přírodovědecká fakulta - přihlášky do 20.7. - spousta oborů Bc prez. i komb., Mgr prez.
    Matematický ústav v Opavě - přihlášky do 30.8. opět více oborů Bc prez., Mgr prez., Mgr navaz.
    Obchodně podnikatelská faulta v Karviné - přihlášky do 20.7. - Bc, navaz. Mgr

    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.05.2007 11:30:25, CeCa) Technická univerzita v Liberci:
    Fakulta strojní - přihlášky do 10.8. (Bc, Mgr, navaz. Mgr)
    Fakulta textilní - přihlášky do 10.8. (Bc), 15.8. (navaz Mgr)
    Fakulta mechanotroniky a mezioborových inženýrských studií - přihlášky do 14.8. (Bc)
    Ústav zdravotnických studií - přihlášky do 15.8. (Bc)

    Karlova univerzita:
    Fakulta sociálních věd - obor Sociologie a sociální antropologie - přihláška do 15.6. (Bc prez.)
    Pedagogická fakulta - obor Pedagogika předškolního věku - přihláška do 15.6. (Mgr komb.)
    Filozofická fakulta - obor Mezifakultní komunikace: AJ-ČJ, ČJ-FrJ, ČJ-NJ, ČJ-RusJ, ČJ-ŠpJ - přihláška do 30.6. (Bc prez.) a obory Jihoevropská studia, Středoevropská studia a Východoevropská studia - přihlášky do 30.6. (Bc prez.)
    Evangelická teologická fakulta - přihlášky do 31.7. (Bc prez.)
    Katolická teologická fakulta - přihlášky do 31.7. (Bc komb., Mgr navaz.prez. i komb., Mgr prez.)

    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.05.2007 11:31:53, CeCa) Ještě malá poznámečka - některé termíny škol nejsou druhé kolo, ale škola nabízí pozdější termín podání přihlášek a nebo mají prodloužený termín podávání přihlášek. Tak uvádím i tyto školy. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.05.2007 11:38:52, CeCa) Univerzita Hradec Králové:
    Fakulta informatiky a managementu - obor Management cestovního ruchu (Bc komb.) nově akreditovaný obor - přihlášky do 20.8.

    Univerzita Jana Evagelisty Purkyně:
    Fakulta přírodovědecká - přihlášky do 31.8.
    Fakulta pedagogická - přihlášky do 24.8.
    Fakulta filozofická - přihlášky do 31.8.
    Fakulta životního prostředí - přihlášky do 31.8.

    Univerzita obrany:
    Fakulta ekonomiky a managementu - přihlášky do 26.7.

    Univerzita Palackého Olomouc:
    Přírodovědecká fakulta - přihlášky do 15.8.

    Univerzita Pardubice:
    Fakulta restaurování - přihlášky do 4.6.

    Technická univerzita Ostrava:
    Fakulta stavební - přihlášky do 20.7. (Bc prez. i komb.)
    Fakulta strojní - přihlášky do 31.7. (Bc prez. i komb.)
    Fakulta hornicko-geologická - přihlášky do 15.8. (Bc prez.)

    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.05.2007 11:40:53, CeCa) Vysoká škola polytechnická Jihlava:
    obory: Finance a řízení, Cestovní ruch, Počítačové systémy, Aplikovaná infromatika - přihlášky do 25.7. (vše Bc prez.)

    Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích:
    obor Ekonomika podniku - přihlášky do 9.7. (2.kolo) a 20.8. (3.kolo) - Bc prez.

    Tak to je vše co jsem našla... Tak hodně štěstí pokud si něco vyberete S06 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.05.2007 15:28:55, Radek) ceca: koukám jako vrána, jsi úžasná! dík za všechny, určitě využiju abych na něco nezapomněl až se tím sám budu probírat. hodně štěstí a doufám že se pro tebe najde nějaký supr obor. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.05.2007 17:51:42, CeCa) Radek: já už jsem přijatá MZLU PEF Finance komb. ale jelikož mě zajímá jestli ještě nejsou další možnosti studia, tak jsem to tak trošku prošla a když jsem to zjišťovala, tak jsem to sem rovnou dala... A pokud to Tobě usnadní práci nebo nějak pomůže tak to budu jenom ráda. Tak zatím páá reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Druhé kolo přijímaček na VŠ - Informace o studiu
  2. 2. kolo přijímaček - Ostatní
  3. Druhé kolo přijímaček! Mám šanci? - Vysoká škola polytechnická Jihlava
  4. Druhé kolo přijimacího řízení - Ostatní
  5. 2. kolo přijímacího řízení - Ostatní
  6. FIS - 2.kolo přijímaček - Vysoká škola ekonomická v Praze
  7. přijímačky II. kolo - magisterské - Vysoká škola ekonomická v Praze
  8. Druhé kolo - Ostatní
  9. 2.kolo příjímacích zkoušek - Přijímačky, přípravné kurzy
  10. Vyhlašuje VŠE 2.kolo příjimaček ? - Vysoká škola ekonomická v Praze

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.