odklad zápisu ke studiu na VŠ

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 04.06.2007 10:26:10, schenni, zhlédnuto: 3907x, reakcí celkem: 3Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekahoj, chtěla bych se zeptat jak je to s odkladem zápisu ke studiu na Masarykovu univerzitu? Mají zápis už 13. 6. 2007 a já ještě nebudu mít za sebou přijímačky na školu, na které mi záleží víc, ale Masaryčku bych chtěla mít jako zálohu. Myslíte, že je to dostatečným důvodem pro odklad (asi o 10 dnů), že jsem ještě neabsolvovala jiné zkoušky? Nerada bych tam jezdila, nechala se fotit atd. a pak to odvolala... Prosím napište kdo má s tímto problémem zkušenost... moc díky:)
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.06.2007 13:36:56, jiri) No ja to resil tak, ze jsem tam jel, zapsal se nechal se vyfotit a pak to odvolal :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.06.2007 00:41:12, Radek) schenni: odložit to jde. Musíš jim napsat na studijní odd. že se nemůžeš dostavit na zápis (z vážných důvodů-nemusíš uvádět jakých, nebo to můžeš vybalit, to není nic špatnýho naopak je to ohleduplné a oni v tom nebudou mít zmatek a ušetří jim to nějakou tu administrativu) a zeptat se kdy je náhradní termín (naznačit kdy by se ti to hodilo). Myslím že vzhledem k tomu o co jde, se s nimi půjde rozumně domluvit. V nejhorším (kdyby to nešlo udělat pro obě strany přijatelně) se jim tam na zápise přihlaš - dokud nemáš jistotu přijetí, tak je lepší vrabec v hrsti. O tom že půjdeš jinam bys jim měla dát vědět co nejdřív, kvůli nepřijatým uchazečům co se odvolávají, ale to víš. Přeju ti přijetí tam kde to bude pro tebe nejlepší, zdar reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.06.2007 08:09:03, schenni) Dík za radu. místo na studijní to asi adresuji na děkana (když přijetí vlastně přišlo od děkana), doufám že to není blbý :) stejnak má na to lidi ... reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Dodání diplomu až po zápisu- přijmou mě k navazujícímu studiu na PEFku? - Česká zemědělská univerzita v Praze
  2. informace o studiu - Informace o studiu
  3. Dá se podat žádost o ukončení studia po zápisu? - Česká zemědělská univerzita v Praze
  4. Odklad o rok - Ostatní
  5. Zápis ke studiu x promoce - Informace o studiu
  6. POLICEJNÍ AKADEMIE- informace o studiu - Informace o studiu
  7. Zapsání ke studiu na více VŠ - Přijímačky, přípravné kurzy
  8. Zápis ke studiu - Informace o studiu
  9. Odklad nástupu na FCHT - Ostatní
  10. navrženo přijetí ke studiu - Univerzita Palackého v Olomouci

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.